Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja i kombinator, to raczej już nie pasuje do mojej osoby.
Gorące podziękowania dla Tadzisza Dargo76 i paru innych bardzo dobrych ludzi których miałem tu okazję poznać.
Tadzisz i Dargo niestety zostali wystawieni do wiatru przez AdrianaKillera i Nrg2- przed wszystkim, man nadzieje że sumienie kiedyś was dopadnie.

Każdy jest kreatorem rzeczywistości tak jak i w realu, tak i w tej grze. Co należy zrobić aby serwer ożył pisać Wam nie będę, może to czas na refleksje i analizę swojego sumienia, to ono powinno wskazać drogę kto jest grzesznym a kto dobrym.
Szlachetny cel, to coś pięknego.

Co do mojego powrotu, dostałem kilka propozycji, za które bardzo dziękuję, i w perspektywie czasu mam niekontrolowany odruch który sprawia iż robi mi się nie dobrze myśląc o tym jacy ludzie grają na tym serwerze - nie mam też zamiaru tracić kilku miesięcy, aby udowadniać jakim nędznym graczem jest obecny top1 serweru, i jak łatwo jest go ukarać, niestety wymaga to chwili czasu, który wolę poświęcić na inne sprawy.


Zyczę Wam gracze w nadchodzącym nowym roku, sił i odszukania tej właściwej drogi aby oczyścić serwer z niedorzeczności i zakłamania jakie przewija się tam od samego początku.

Pozdrawiam,
bbbg


Obłuda.

Co do mojego powrotu, dostałem kilka propozycji,

Nie dostałeś żadnej propozycji - to ty wszystkich prosiłeś o jakieś konto.
Śmieszne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no (cenzura) nawet moje aniele się rozpadają ... za niedługo nawet żeby chciał to nie będzie jak , skończy się na wojnie każdy na każdego

Nie wiem jak to się skończy , ale liczę na Exile Immortals i Angelki , wojna każdy na każdego to może niezbyt ... tak się wydaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

@cothilde komu znowu konto oddales
somuchwini.png


okokokoz.png


kurde ale newsow sie dowiaduje tyle tych miast mam ze nawet nie zauwazylem ze jakies stracilem
motherofgod.gif


ttttttj.png


kolega chyba zapomnial ze Ariel jest do prania nie do wachania
geniuswi.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

sądząc po pisowni jakiś absolwent nauczania początkowego w podstawówce no ale zobaczymy czym nas kolo zaskoczy
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

tutaj jeszcze fragment tak dla zgrywu gracza uprzedzilem ze to na forum glowne pojdzie
58824043.png


bvvvvvv.png


nie wiem kim jest kolega na bbg mi nie wyglada bo ten potrafi pisac poprawnie a kolega dartanin nieoficialnie gracz XXXX to nie wiem skad sie urwal pewnie to krewny tej z radomia co trzy cytrynowki zajumala
fovhappy.png
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

trzeba uprzedzić croma niech kasuje konto jakis mroczny mściciel wrócił , kurna co za nooby
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no to ma chłop szczęście , może killer puść massa do wszystkich niech będą gotowi na przyjście bestii
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no nie wiem Adrian ale na twoim miejscu powoli myślałbym o opuszczeniu omikronu
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

chyba coś mu się zdrowo popierdzieliło ?? może gry pomylił i Cromowi i Adrianowi gdzieś tam w warcaby cos zabierał skoro z jego statów wynika że ani jednego aktywnego gracza za swojej badziewnej kadencji nie podbił !? widac same szaraki , kilku naszych co byli w rozbiórce i reszta swoich też na pewno z robiórki ??! eeehhh .....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

nawet kurna szkoda to komentować , ale cóż zrobić znowu przetrzepie sie dupsko jak pozostałym ziutkom i będzie płacz:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja to juz zlomuje offa i trzepie defa pewnie tam maja rozpisane moje 190 miast kto co bieze
zig33.png
nastaja ciezkie czasy na omikronie bojcie sie bo gracz XXX wrucil
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

No chyba że to inny wymiatacz przejął konto ... ok w takim razie będziemy teraz uważać :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ciebie soul tez tam dosiegnie
siara.png

na twoim miejscu juz bym urlop klikal
tzr8m.gif

nigdy niewiadomo co strzeli takiemu do glowy
moze to ten co w propozycjach o teleportowaniu jednostek pisal
socloset.png
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hehehe teleport ?? :)) tego jeszcze nie słyszałem ??! ktoś był nieźle nadmuchany tym i tamtym żeby to wymyślić
hahanj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ale po ludziach jeździcie :D

chłopaki musicie być bardziej wyrozumiali dla graczy słabszych od Was, bo oni z definicji muszą grać słabiej od Was, a jak chcecie faktycznie powalczyć to atakujcie mnie... zresztą duktus i drakula20 próbują jak na razie jednak zatrzymali się na etapie wbicia buntu, potem już nawet 1 ataku na mnie nie raczą wysłać :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

widac to ich szczyt mozliwosci albo cos innego planuja
hahanj.png


nienarzekaj na nude bo napewno czasem masz sie przed kim bronic nie to co ja
sweetjesus.png


dzisiaj widzialem ze dartanin przed mankatoo sie bronil ciekaw jestem czy przedemna tez tak sie bedzie bronil
pfftch.png
 
Do góry