Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Cieszą się bardzo, że m am okazję gościć w twoim podpisie:)
To dowód na to iż było warto stracić tu kilka chwil,
Martwię się tylko o Ciebie, i przepraszam że doprowadziłem Cię do obsesji na moim punkcie:(

życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym roku, obyś odnalazł szczęście w innym miejscu- grepolis nie jest dla Ciebie, zbyt dużo tu życia straciłeś... zbyt wiele steresu Materusz.
Ja też kończę, na bizancjum wolno czas płynie, a po drugie nie chce mi się już :) choć czasem naprawdę bywało miło, to niestety nie to samo co ten pierwszy raz na Eta:)

Trzymaj się Iluzjonisto- byłeś twardym i godnym przeciwnikiem... Szacunek!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

smieszny jesteś, jedno jest pewne- ranking nie zmieni cię w dobrego człowieka.
Kto nie wierzy, niech się zapyta Tadzisz'a- jest na innym serwerze. A kto gra z takimi jak ty w pełni swiadomy twojej osoby, jest już nadgnity moralnie, zgadzam się to jest tylko gra- ale jeśli ktoś w tej grze jest złym człowiekiem, to kim może być w realu...


Nie rozumiem bbbg dlaczego twierdzisz że nasze zachowania w grze są odzwierciedleniem zachowań z reala? W sumie dla części osób masz racje ale druga część grę traktuje jako odreagowanie i zachowuje się w sposób całkiem inny niż w realu...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

:rolleyes: nio masz racje nic sie nie zmienilo caly czas mam czyste konto bez straty miasta :eek:

to wszystko dzieki prezentowi bbbg ze juz nie chce mu sie grac chwala ci za to
zesrasie.png


pewnie byscie mnie rozebrali do zera
fanboysb.png

Adrian może się na mnie obrazisz ale to że nie straciłeś miasta jest większą zasługą ludzi z którymi grasz niż twoją, bo sam nie dałbyś rady ich wybronić co udowodnił Iluzjonista i odrobiny szczęścia bo jak mówi przysłowie szczęście sprzyja lepszym i twoją największą wygraną był wybór ludzi z którymi postanowiłeś współpracować, bo sam nikt sobie nie poradzi przeciwko wszystkim dlatego jeszcze raz gratuluje ci wyboru sojuszników
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

To nie order zdobi człowieka, lecz człowiek order.
To nie tytuł przynosi zaszczyt człowiekowi, lecz człowiek tytułowi.
To nie herb przynosi zaszczyt człowiekowi, ale człowiek powinien przynosić zaszczyt herbowi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

I jak sytuacja? Ja wróciłem i zaczynam podbijać graczy.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Witam wszystkich ,chcialbym sie pozegnac i podziekowac za wspólna gre na tym wymarlym ze swiatów , udalo mi sie spotkac tutaj sporo wartosciowych ludzi zarówno wsród sojuszników jak i przeciwników i to jest in plus . Co prawda uwazam ze nalezalo zakonczyc gre zaraz po pokonaniu Egzekutorów i wygraniu swiata przez EI , potem to juz nuda , marazm bezowocne tracenie czasu i pieniedzy ale trudno stalo sie , jeszcze raz pozdrowienia i powodzenia zycze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Witam wszystkich ,chcialbym sie pozegnac i podziekowac za wspólna gre na tym wymarlym ze swiatów , udalo mi sie spotkac tutaj sporo wartosciowych ludzi zarówno wsród sojuszników jak i przeciwników i to jest in plus . Co prawda uwazam ze nalezalo zakonczyc gre zaraz po pokonaniu Egzekutorów i wygraniu swiata przez EI , potem to juz nuda , marazm bezowocne tracenie czasu i pieniedzy ale trudno stalo sie , jeszcze raz pozdrowienia i powodzenia zycze

No to żegnam Ciebie i zostanie tutaj bardzo mało graczy ... kto zostaje do końca?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Cienko. Dostaję w skórę od Czarnobyla , bo wyeliminowałem ich gracza w sojuszu , a część Czarnobylu mnie wspiera.
 

DeletedUser12818

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja tez chcialem sie pozegnac dziekuje za gre ale dalej nie rozumie po co to forum jest, czy ktos mi to wytlumaczy? gralem w grepolis 3 lata troche czasu stracilem efekty jakies byly, a tu wypowiadaja sie ludzie co nic nie zrobili na grze typu http://pl.grepostats.com/world/pl15/player/952384 albo jeszcze gorsi nie rozumie tego :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja tez chcialem sie pozegnac dziekuje za gre ale dalej nie rozumie po co to forum jest, czy ktos mi to wytlumaczy? gralem w grepolis 3 lata troche czasu stracilem efekty jakies byly, a tu wypowiadaja sie ludzie co nic nie zrobili na grze typu http://pl.grepostats.com/world/pl15/player/952384 albo jeszcze gorsi nie rozumie tego :confused:

Jak wiesz dyskutować na temat sytuacji na danym świecie może każdy kto na nim gra. Forum z założenia jest dla każdego Gracza, bez względu na doświadczenie i liczbę posiadanych punktów walki czy budowy. Ty jako " stary wyjadacz" chyba powinieneś się do tego przyzwyczaić.
Szkoda, że kończysz, ale cóż, kiedyś dla każdego przychodzi taka chwila. Dzięki za wspólną grę i zabawę.
Do zobaczenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja jeszcze nie kończę i nie zamierzam. Napiszcie mi kto nie kończy na tym świecie. :)
Pozdrawiam serdecznie tych , którzy będą jeszcze grać.
A i szkoda Crom , że kończysz. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Moim marzeniem na Grepo:
Mniej graczy , którzy spamują.

Hahahhahahahahahah Norbert-omega potrafi poprawić humor każdemu, i to dosłownie.

jeżeli to jest twoim marzeniem to żegnam cię.

Miło się grało Crom przeciwko sobie, ale i wspólnie jest dobrze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nie będę gadać bez sensu , ale:
1.No chyba tak. :)
2.Ja nie skończę przenigdy na tym świecie gry , choćby grać , cały czas grać od 0 punktów. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A Wy dalej w to gracie xD

Iluzjonista pozdrawia ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A Wy dalej w to gracie xD

Iluzjonista pozdrawia ;D
Ja tez już odpuszczam Omi, dzięki wszystkim za wspólną grę, były chwile gdzie naprawdę działo się wiele, ale omikron już umarł, zostali nieliczni, jeszcze raz dzięki wszystkim za wspólną grę, z niektórymi spotkałem się na innym świecie, tam będe kontynuował. Posiedzę na Omi jeszcze aż nie oddam miasteczek a potem usunę konto.

Pozdrawiam wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

No to powiem , że było mi miło wszystkich widzieć. :) Widać , że się nie chce już więc ja nie pękam więc zostaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry