Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Omikron - Fajny świat , mało graczy. Nikt nie chce grać? Papa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

No to powiem , że było mi miło wszystkich widzieć. :) Widać , że się poddaliście w jednym momencie , ja nie pękam więc zostaje.


Norbert, jest duża różnica pomiędzy "poddać się" a znudzić.
Poza tym, Omikron od dłuższego czasu wymiera. Cele zostały zdobyte a ludzi trzymają głównie znajomości, przyjaźnie oraz żal, czego? Czasu, który poświęcili na budowę swoich licznych miast oraz kontaktów. Czasem może się już nie chcieć zaczynać wszystkiego od nowa. Nie każdy ma takie zacięcie jak Ty, a zdecydowana większość na Omikronie duuuużo więcej niż Ty do stgracenia.
:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Norbert, jest duża różnica pomiędzy "poddać się" a znudzić.
Poza tym, Omikron od dłuższego czasu wymiera. Cele zostały zdobyte a ludzi trzymają głównie znajomości, przyjaźnie oraz żal, czego? Czasu, który poświęcili na budowę swoich licznych miast oraz kontaktów. Czasem może się już nie chcieć zaczynać wszystkiego od nowa. Nie każdy ma takie zacięcie jak Ty, a zdecydowana większość na Omikronie duuuużo więcej niż Ty do stgracenia.
:p
Rozumiem. Ale mi się też nie chce zaczynać od nowa , bo czemu niby ja? Wiem , że to gra , ale masz rację i do tego każdy świat musi umrzeć.
Tak decyduje Alfa i Omega. ;(
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

heja wszystkim , tak sobie wdepłem na stare smieci
Norbert Ty mnie nie rozpierdzielaj po raz kolejny bo Ty to chyba mozesz w każdej chwili zagrać od nowa gdzie chcesz :) duzych strat nie poniesiesz :)
a tak od siebie to gratuluje zapału :)
nie wiem po co w ogóle tu ktos jeszcze gra jak tu juz nic od dawna sie nie dzieje ?
kto ma chęci i zapał to lepiej by go w pozyteczny sposób zużytkował
chodź sie zapisz na EN54 i nam pomóż bo tam grupką Polskich Grepoholików gramy przeciwko całemu obcokrajowemu serwerowi i potrzebujemy dobrych graczy ;) a leją srogo :/

zdróffko wszystkim
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

heja wszystkim , tak sobie wdepłem na stare smieci
Norbert Ty mnie nie rozpierdzielaj po raz kolejny bo Ty to chyba mozesz w każdej chwili zagrać od nowa gdzie chcesz :) duzych strat nie poniesiesz :)
a tak od siebie to gratuluje zapału :)
nie wiem po co w ogóle tu ktos jeszcze gra jak tu juz nic od dawna sie nie dzieje ?
kto ma chęci i zapał to lepiej by go w pozyteczny sposób zużytkował
chodź sie zapisz na EN54 i nam pomóż bo tam grupką Polskich Grepoholików gramy przeciwko całemu obcokrajowemu serwerowi i potrzebujemy dobrych graczy ;) a leją srogo :/

zdróffko wszystkim
;) Teraz mi się zalicza urlop. Dużo już się nagrałem na OmI. ;) Trzeba teraz odpoczynek , moim biednym pracownikom w grze też się przyda odpoczynek.
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Witam wszystkich czy ktoś mi może powiedzieć gdzie grają teraz Polskie Lwy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A ja tam nic nie wiem. Tu ich nie znajdziesz. ;( Kto szuka , ten znajdzie.
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

haha bardzo śmieszne, poważnie pytam czy ktoś wie czy grają np. Iluzjonista,niemamspacji,znachorius ...
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Polskie Lwy - już nie ma i Ci gracze chyba też już skończyli , przynajmniej iluzjonista ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dostał za swoje od naszego mistrza Omikronu ... ciekawe kto powie , że nudno nadal na świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Omikron dalej działa, to niewiarygodne...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A co , nie wiedziałeś? I ja rozwiązałem jeden sojusz i uratowałem się. Wow!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dostał za swoje od naszego mistrza Omikronu ... ciekawe kto powie , że nudno nadal na świecie?
oszczędź sobie wać pan wstydu
nie znasz tej historii to się nie wypowiadaj
co do Polskich lwów nie ma ich już . Ci gracze co wymieniłeś nie graja już.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Czyli że nie ma adrianakillera monika i ty na nim nie grałaś???
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

tumblr_llqgf6TK3Q1qzmowao1_400.gif


killeratak.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Witam wszystkich czy ktoś mi może powiedzieć gdzie grają teraz Polskie Lwy?

Witaj ;D
Nigdzie nie gramy, może znajdziesz gdzieś pojedynczych graczy, ale wątpię.


Dostał za swoje od naszego mistrza Omikronu ... ciekawe kto powie , że nudno nadal na świecie?

Z tego co pamiętam, to sam zrezygnował.
Norbert, podbiłeś już jakieś miasto, czy nadal na 1k pkt siedzisz? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

O tych co odeszli ponoć mówić można tylko dobrze, tak też pozostawmy temat graczy, którzy już nie grają.

Co tam Kiluś u Ciebie, 3 lata przed monitorem i zajechane 3 myszki doprowadziły Cię do jakiś sensownych wniosków? Napięcie widzę zawsze na tym samym poziome podczas otwierania raportów, tyle ich już widziałeś zawsze coś ekscytującego tu przytaczasz, GT musi pomyśleć nad lożą honorową graczy i specjalnym miejscu dla ciebie za wytrwałość:) Wszystko w końcu musi dobiec kresu. Nie czas na grepolisową emeryturę Adrianku??:>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry