Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha, świetne - może warto by tą sytuację i pomysł przedstawić na forum? To mógłby być ciekawy temat. Zasłużeni, albo - pomnik dla... :D:D I nie chodziło by tu tylko o Omikton ale o wszystkie światy. Mogło by to być swego rodzaju wyróżnieniem, taki mur pamięci zasłużonym. Naprawdę warto się nad tym zastanowić. Zwłaszcza, że było by to ponadczasowe. Światy wymierają i są likwidowane, a taka Komnata Chwały była by czymś wiecznym na forum :)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A czy coś na wzór tego już przypadkiem nie istnieje? Wprawdzie nie ma tam miejsca dla najbardziej wytrwałych, no ale zawsze to coś :)

http://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame

Ja nawet jestem tam wymieniony, więc dla mnie jest idealne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

uff.. naprawdę podziwiam wytrwałość niektórych graczy. rzekomo grepo ich w ogóle nie interesuje, zerwali z nim już dawno, ale wciąż jakoś tam przeżywają to co się wydarzyło na omikronie 2 lata temu, jakieś maile, afery dyplomatyczne podczas fuzji z armageddonem (który już nie istnieje), cuda-niewidy. i ciągle ich to gryzie, bo cały czas jak wańka-wstańka zaglądają na fora przeróżnych serwerów, by głosić tam swe spiskowe teorie dziejów, nawijać o złych-niedobrych Polskich Lwach (których też dawno już nie ma), demonicznych Adrianach, diabolicznych Iluzjonistach... i snuć na ten temat rozmaite refleksje... i wcale im się to nie nudzi... uff... można tylko pogratulować.

Swoją drogą to często spotykana postawa u wszelkiego rodzaju grepolisowych egocentryków: tych znad Bosforu (który dzierżą Najbardziej Niebezpieczne Soja), tych spod znaku dumnych kocich drapieżników czy też samochwalców z Legionu Doskonale-Wielce-Jakiego. Jak to?! Ten serwer wciąż żyje, chociaż mnie już tutaj nie ma? I Was to ciągle bawi, nooby?

Wiem- jestem noobem i nie powinienem się odzywać- jasna sprawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Kto pyta nie błądzi, a kto nie błądzi ten jest dobrze poinformowany:) Czysta ciekawość, zawsze mnie nurtowało kiedy AK powie dość:) i jakie będzie miał wnioski ku temu - skoro serwer jest zamknięty już nic nowego tam nie zaistnieje- ci sami gracze ta sama atmosfera która z czasem opada. Rok od zamknięcia? Dobrze kojarzę? :)

Wnioski sami dopiszcie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

1 adriankiller 3235821 Exile Immortals 236 13711
2 Azur 2687474 I jesteś w kropce 196 13712
3 soulreaver14 2437759 Exile Immortals 178 13695
4 irek1965 2360023 Exile Immortals 173 13642
5 OoAsiaoO 2304233 Exile Immortals 168 13716
To są wyniki i gra tylko 441 graczy. Jak ich co raz mniej , a wiecie co? Też powoli chyba będę opuszczać ten świat wymarły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dostał za swoje od naszego mistrza Omikronu ... ciekawe kto powie , że nudno nadal na świecie?

Usunąłem konto jednocześnie z Witkiem. To była wspólna i przemyślana decyzja, nie miał na nią wpływu żaden "miszczu".

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Killer, kiedy kończysz grę? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Jak takie ewenementy tu jeszcze grają to się nie dziwię ;)
Policjant w sieci szukający poklasku, może jeszcze każe ludziom oddawać miasta pod groźbą aresztowania?
Dno i wodorosty ;D

//usunięte nieregulaminową część postu
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Gram zgodnie z zasadami Grepolis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

witajcie:)
Na OMI-ku się jeszcze gra, czy już tylko drobne uszczypliwości na FO?:)

Papaj nie strasz ludzi, bo na grepo niemieckie prawo działa, to pewnie też niemiecka policja:)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

wiec posterunkowy możesz sobie palcem w bucie pomachac:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

witam wszystkich dawno tutaj nie bylo mnie widze ze nawet hini sie pokazala :eek: co tam hini powiesz ciekawego

grasz na jakims swiecie

sytuacja na swiecie omikron hm nic nowego od roku to samo niech zamykaja juz ten siat w cholere to gdzies sie zagra :rolleyes:

odpowiadajac na pytanie Mateusz zostaje do samego konca :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Cześć Adrian:)
Własnie kończę roczny pobyt na PHI, cuda pobudowane ( chociaż korony jeszcze chyba nikt nie ma), więc świat zacznie wymierać, nie lubię takich klimatów. Ale był ciekawy, chociaż wolny, no i pierwszy raz stary system podboju. Także teraz tylko FO czytam:)
OMI-k też pewnie niedługo zamkną, a interesujący był świat i sympatyczny. Nigdzie się tak nie nagrałam jak tutaj :)
Może jeszcze kiedyś gdzieś zagram, chociaz te wszystkie zmiany w grze w ogóle mi się nie podobają i są zniechęcające. To już powoli zupełnie inna gra niestety, bardzo deffowa, statyczna, uzależniona głównie od premki (zawsze grałam na premce w rozsądnym zakresie, ale to co teraz jest to przesada), jakieś bezsensownie mega bonusy, no i te absurdalne powiadomienia na telu o atakach. Coraz mniej zależna od strategii i zdolności graczy, główną role graja gadżety. To czego nie można kupić to chyba jedynie dyplomacja w sojuszu:)
Tak więc na razie na pewno przerwa..
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dlatego wlasnie hini ja tak trzymam sie omikrou bo to ostatni swiat tego rodzaju gdzie jeszcze premka nie wpywala tak bardzo na gre

potem byl swiat @PI gdzie juz byla dostepna opcja skracania jednostek @nomegusta
mowisz phi hmm chyba tam bylem i wioske nawet rozbudowalem dla kogos juz nie pamietam ... zreszta gdzie ja nie bylem hihihi
stary system nigdy mi sie nie podobal i nie bedzie podobal calkiem inny trzeba grac ... jak dla mnie do ...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Cześć Adrian:)
Własnie kończę roczny pobyt na PHI, cuda pobudowane ( chociaż korony jeszcze chyba nikt nie ma), więc świat zacznie wymierać, nie lubię takich klimatów. Ale był ciekawy, chociaż wolny, no i pierwszy raz stary system podboju. Także teraz tylko FO czytam:)
OMI-k też pewnie niedługo zamkną, a interesujący był świat i sympatyczny. Nigdzie się tak nie nagrałam jak tutaj :)
Może jeszcze kiedyś gdzieś zagram, chociaz te wszystkie zmiany w grze w ogóle mi się nie podobają i są zniechęcające. To już powoli zupełnie inna gra niestety, bardzo deffowa, statyczna, uzależniona głównie od premki (zawsze grałam na premce w rozsądnym zakresie, ale to co teraz jest to przesada), jakieś bezsensownie mega bonusy, no i te absurdalne powiadomienia na telu o atakach. Coraz mniej zależna od strategii i zdolności graczy, główną role graja gadżety. To czego nie można kupić to chyba jedynie dyplomacja w sojuszu:)
Tak więc na razie na pewno przerwa..



nie tylko tobie przeszkadzaja te rzeczy, powiadomienia zniszczyly gre gdyz zawsze to zaskoczenie bylo glownym czynnikiem dajacym zwyciestwo itd nad przeciwnikiem, teraz praktycznie nie da sie nabic latwych pkt bo jest info na tel o ataku.. co do bonusow niektore sa fajne inne mniej ale to co dopiero nas czeka to porazka inno
to tyle a kiler gra do konca tak jak ja na Atenach;p
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

masz racje adas zabrali nam to co bylo najlepsze w tej grze "zaskoczenie przeciwnika"
tak zostaje tutaj do konca tak sobie obiecalem jakos tutaj sie czuje swojsko

a co tam adas na atenach jakies afery hm ?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

masz racje adas zabrali nam to co bylo najlepsze w tej grze "zaskoczenie przeciwnika"
tak zostaje tutaj do konca tak sobie obiecalem jakos tutaj sie czuje swojsko

a co tam adas na atenach jakies afery hm ?

Procenty i skręty, a ja wniebowzięty
Jedno wiem - wieczór będzie przegięty
Ale, ale nie przejmuje się tym wcale
Zabawa trwa cały rok jak w karnawale


hehe ze tak powiem a na serio to afer raczej nie ma ;p teoretycznie gra jakos leci i tradycyjnie atakow nie mam bo maja pelne portki do aszego teamu tez nie ma jakis pretensji tak jak kiedys z tym szczesciem ktore wydawalo sie ustawiane

takze gra jest ok i nawet zaczeli banowac oszustow;) tu nas zaskoczyli xd troszke banow zalapali przeciwnicy
 
Do góry