Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam wszystkich,

dziś w godzinach porannych włączony został nowy świat - omikron.
coś mało ludzi na starcie się pojawiło. na Ny "bum" było o wiele większe.
gra jakaś sława na omikronie? :D

życzę wszystkim powodzenia w podbojach. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Najwazniejsze ze ja na tym swiecie sie pojawilem.hihi
Drzyjcie szare myszki :cool:
 

DeletedUser

Guest
Hm... Kopia świata Ksi, więc się większości nie chce wbijać na te same śmieci... Jeden z najgorszych configów jakie sobie mogę wyobrazić, więc i zainteresowanie małe. Tylko prędkości x1 brakuje do pełni faila :p

Bum na Ny był pewnie spowodowany chęcią sprawdzenia grepo 2.0... wydaje mi się że ludziom powoli przejadła się jedyna słuszna prędkość x2, morale, i męczące nowe farmienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
strzała skrzaty :D
ktoś pamięta jeszcze moją nędzną postać :D
znajome nicki widze jak dacie znać kto wbija to i może ja się zdecyduje :eek:
 

DeletedUser

Guest
Chodźcie wszyscy na NY tam dużo się dzieje cały czas są zmiany w rankingu top ten sojuszy, macie duże szanse się wybić bo duże sojusze są rozbijane przez agentów albo robią fuzje i padają...wszyscy się tam kłócą i jest ogólnie dym na około :D
 

DeletedUser

Guest
Witajcie na nowym świecie. Ja może nie jestem zbyt sławny, ale za to dość dobrze mnie rozpoznają na Epsilonie ;) .
 

DeletedUser

Guest
Mnie tam zna może kilka osób, które są na Gammie w pakcie z Imperium Galaktycznym
 

DeletedUser

Guest
No witam tych znanych jak i nieznanych :)
Przyłączam się do walki :p
 

DeletedUser

Guest
A więc i ja się przywitam :)
Życzę owocnej i pełnej stresu gry ;D
 

DeletedUser

Guest
Hm... Kopia świata Ksi, więc się większości nie chce wbijać na te same śmieci... Jeden z najgorszych configów jakie sobie mogę wyobrazić, więc i zainteresowanie małe. Tylko prędkości x1 brakuje do pełni faila :p

Bum na Ny był pewnie spowodowany chęcią sprawdzenia grepo 2.0... wydaje mi się że ludziom powoli przejadła się jedyna słuszna prędkość x2, morale, i męczące nowe farmienie.

Gdyby prędkość tego serwa zrobili... np. 4-5 to bym się pojawił.. a tak to pozostaję tam gdzie jestem...

Ps. Życzę powodzenia wszystkim na nowym serwie.
 

DeletedUser

Guest
Gram na Ksi gdzie wszystko jest takie samo jak tutaj... Więc niestety ja nie wiedzę sensu tu grać ;)
 
Do góry