Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Robcio to że ty nie potrafisz zrobić synchra to nie znaczy ze inni też nie potrafią. Tak jak pisał wojtas, pokonać przeciwnika można na różne sposoby i to ciebie bardzo poniosła fantazje. Sprawdz staty zanim zaczniesz pisać coś o podbojach/stratach sojuszu (ja skończyłem liczyć na 18-3). Moimi podbojami się nie interesuj i jesteś w błędzie twierdząc
+Dodam ze ty nawet chyba ani jednego miasta nie zabrałeś
. Farmazony to raczej u was wypisują i ty jesteś teraz ich autorem na forum ogólnym.

PS sprawdź swoje staty zanim zainteresujesz się moimi:) a liczyć podbojów dalej nie zamierzałem bo codziennie mieliście po 5-6 kolonów :)
 
Robcio i nic z tym nie zrobisz :) jedni graja na bocie i trafiają w sekundę inni robią to bez bota. Każdy ma własne sumienie i jak ktoś lubi grać na botach to będzie grał jak ktoś nie lubi to nie będzie:) To że ja uważam że gra z botem to bezsens bo po co grać jak ktoś za nas coś robi ale to tylko moje zdanie każdy ma inne:)

El Gato support i nowinki psują gre dlatego coraz bardziej to zamiera niestety ;(

on nie zrozumie że bez bota tak się da bo po prostu nie potrafi
 

DeletedUser16770

Guest
znow płacz o boty
smiley_emoticons_lol.gif
na helorusie tez był placz ze po 10 wsparc wchodzilo w sekunde kolona itd zreszta oszczep udostepnial filmik z plenerem jak sie synchro robilo z tego a pierwszy ktory to ogarnal byl chyba polishdog. co do rozpadu szału to pewnie tez nie prawda bylo to jak kot pisał ze nie maja szans z kronika bo tylko pare osob gra a reszta to słupy w sojuszu, nie wspominajac o komentarzach ich graczy ze z kronika nie mamy szans bo jak beda chciec to kazda okupacje przy evencie rozbija nasza
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser18203

Guest
Gdzie jest ten poradnik Oszczepa?
Widzialem,ale za cholere niewiem gdzie:)
 
Planer ataku to też oszustwo bo nie każdy ma premkę
smiley_emoticons_irre4.gif

jego problem ale aż ciężko uwierzyć że jeszcze tacy gracze są przy opcji handlu surką za złoto

znow płacz o boty
smiley_emoticons_lol.gif
na helorusie tez był placz ze po 10 wsparc wchodzilo w sekunde kolona itd zreszta oszczep udostepnial filmik z plenerem jak sie synchro robilo z tego a pierwszy ktory to ogarnal byl chyba polishdog. co do rozpadu szału to pewnie tez nie prawda bylo to jak kot pisał ze nie maja szans z kronika bo tylko pare osob gra a reszta to słupy w sojuszu, nie wspominajac o komentarzach ich graczy ze z kronika nie mamy szans bo jak beda chciec to kazda okupacje przy evencie rozbija nasza
smiley_emoticons_frown.gif

Widzisz wodzu, musimy zrobić promocje na święta na bota od Kroniki
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak ktoś nie umie to się dziwi, że inni tak celnie wysyłają xd a powiedz jeszcze takiemu, że wysyłasz z apki to się nogą przeżegna :D
 
Sojusz -=Szału nie ma=- Nie rozpadł się dlatego, że Kronika czy inny sojusz przejmował miasta nieaktywnych/mało aktywnych graczy ;) Był to jeden z czynników, ale nie główny powód
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

W sojuszu było kilka toksycznych osób ^^ które psuły atmosferę, szukając winnego tego, że nie ma czym odbijać miast lub ich obstawiać, standardowo brak pomocy ;)
Jeśli większa część sojuszu określa się jako gracz "deffowy" a takowego Deffa posiada mniej niż Agresor -_-
lub w ogóle to jak tu się bronić lub obstawiać. Aktywność też jest ważna. Ludzie budują murki w pustych miastach ;) i liczą, że sojusz poleci odbić im miasto.. "Bo od tego przecież właśnie jest sojusz"
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Brak paktów też zrobił swoje
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
gracze byli uciskani przez inne sojusze z każdej strony
smiley_emoticons_panik4.gif


Nie Kota Felixa sojusz się rozpadł, bądź nie potrafił go dobrze poprowadzić, po prostu nie zawsze się uda ;) podtrzymać i poprowadzić sojusz ku zwycięstwu, gdy wielu graczy robi wszystko by to się posypało ;)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
zgadzam się z tobą że prowadzenie sojuszu to nie bajka i trzeba być przygotowanym na to że ścierają się tam różne charaktery i ciężko nad tym panować.Felix to dobry organizator jednak wszystkim nie dogodzi i nie wszystkim pasuje jego strategia chociaż dobrze kalkuluje to czasami nie da się rady wdrożyć tego co by się chciało.Tak jak prędzej pisałem większość osób nie chce aby ktoś stał nad nimi z batem i poganiał żeby robili co on chce,to dziala tylko na krótką metę a potem ludzie rezygnują.
U nas jest wiele indywidualności i wydawać by się mogło ze nie ma prawa bytu aby taki zlepek dobrze funkcjonował ,jednak już któryś świat z kolei gramy razem i da się zawsze znaleźć jakiś złoty środek i dobrze sie bawić,możliwe że jest to spowodowane tym że średnia wieku jest u nas "porażająca" i może to wpływać na to że podchodzimy z większym dystansem do tej gry.
 

DeletedUser19135

Guest
Po około roku wróciłem do gry i jak zobaczyłem że dalej gracie wspólnie to aż mnie to troszkę zszokowało. Nie pomyślałbym że tyle wytrzymacie
 

DeletedUser

Guest
TheEnd. Pamiętasz mnie może z Aten :D ??? Pamiętasz jak rusków laliśmy xDDDDDD?


Nawet ja tu gram , ale tera powolutku choć powoli się rozkręcam zaczełem dwa tygodnie temu jak chcesz pograć to daj znać gram z małą ekipą na oddalonym morzu ;)
 

DeletedUser

Guest
Wiem są dosyć niedaleko mnie chyba się z Wilkami tłuką ....


Ps. Zgłaszajcie ich do supportu o boty na atenach praktycznie każdy grał na Bocie ....
 

DeletedUser25009

Guest
Wiem są dosyć niedaleko mnie chyba się z Wilkami tłuką ....


Ps. Zgłaszajcie ich do supportu o boty na atenach praktycznie każdy grał na Bocie ....
coś Ty taki wrażliwy. Adaśko na Atenach już swoje żale na temat botów wielokrotnie napisał.
 

DeletedUser19135

Guest
TheEnd. Pamiętasz mnie może z Aten :D ??? Pamiętasz jak rusków laliśmy xDDDDDD?


Nawet ja tu gram , ale tera powolutku choć powoli się rozkręcam zaczełem dwa tygodnie temu jak chcesz pograć to daj znać gram z małą ekipą na oddalonym morzu ;)
Jasne że pamiętam ;) Nie grasz przypadkiem w Principo novi? Bo jak tak to nawet te same morze co ja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry