Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
TheEND hahahaha jestesmy koło siebie !!! gramy razem !!!! tera będzie rzeznia hihihihi :D


Mustang ja mówię o Atenach jak mój sojusz walczył z rosjanami , miałem podejżenie że grają na botach zgłosiłem jednego gracza do supportu i okazało się wtedy że miałem racje ,ale to dawno temu było xd
 

DeletedUser23003

Guest
TheEND hahahaha jestesmy koło siebie !!! gramy razem !!!! tera będzie rzeznia hihihihi :D


Mustang ja mówię o Atenach jak mój sojusz walczył z rosjanami , miałem podejżenie że grają na botach zgłosiłem jednego gracza do supportu i okazało się wtedy że miałem racje ,ale to dawno temu było xd

Na jakiej podstawie stwierdzasz ze miales racje? Bo jesli na podstawie tego ze zbanowali go za uzywanie bota to to zadny dowod. Ilez to grepo zna przypadkow gdzie poprostu dobrzy grajkowie byli banowani za dobre szybkie palce
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser14342

Guest
tak jakby ktoś zarzucał Turkowi bunkrowanie z resztą Kimcic sam o tym pisał a jego gracze obstawieni jakby cudaki bronili
25z7a61.png
 

DeletedUser14342

Guest
15 miesięcy przed :D ?
piszę tak tylko by pokazać że ten gracz ma więcej deffa w jednym mieście niż Turek we wszystkich jego "bunkrowanych miastach"
nic osobistego do niego nie mam od razu zaznaczam :)
 

DeletedUser23012

Guest
A może on myśli przyszłościowo :D Człowiek-wizjoner, to się ceni
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Nilus ja tylko czekam na takie wpisy :)) rozumiem ze jestes delegatem kebaba :)) więc juz wklejam stosowne obrazki. Kolejna hipokryzja :)

Dosłownie max 10 min :)

TO jest miasto które pokazujesz:

podpisane '' nasz bunkierek ''

A tu taki smaczek :) hipokryzja level expert

Dodam tylko, ze zakompleksiony kebabik ciagle wypisuje po ludziach żale, ale i na to mam gotową odpowiedz bo w sumie fajnie patrzec jak sie wije i placze. CZekam dalej na nastpene wpisy tutaj, czy to wasala turasa czy samego turasa:)
 

Załączniki

  • nasz bunkierek.jpg
    nasz bunkierek.jpg
    307,6 KB · Wyświetlenia: 42
  • turek wyspa.jpg
    turek wyspa.jpg
    905,2 KB · Wyświetlenia: 43
  • turek raport mur.jpg
    turek raport mur.jpg
    968,7 KB · Wyświetlenia: 44
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14342

Guest
przecież wiesz że Turek może sam tutaj się wypowiadać :) krótko ale może


ja też czekałem na takie jak twoje ***kojiro*** :)
zapomniałeś dodać że ponad połowa miast to miasta 2 graczy którzy są aktualnie na urlopie :D oraz takie naszych sojuszników co ledwo je założyli więc faktycznie jest czego się obawiać
więc pomijając tą wyspę mamy taki sam dystans do niej jak i wy :)

dodać też trzeba że jesteście dokładnie 2 razy większy sojuszem :) a militarnie pewnie i 3x
dodając waszą koalicję różnica zmienia się podwójnie dodając do nas oczywiście naszych sojuszników
więc czemu tak się bunkrujecie a żalicie się jak turek ma 200 łódek deffa na waszym terytorium ? i to jest dopiero hipokryzja którą mi zarzucasz ***Kojiro***

A tu taki smaczek :) hipokryzja level expert

Dodam tylko, ze zakompleksiony kebabik ciagle wypisuje po ludziach żale, ale i na to mam gotową odpowiedz bo w sumie fajnie patrzec jak sie wije i placze. CZekam dalej na nastpene wpisy tutaj, czy to wasala turasa czy samego turasa:)


no faktycznie hipokryzja level expert :D
było dać rapek z początku świata jeszcze wtedy bym CI uwierzył he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
jeden bunkier z defa i jeden z birem, szok :)))

kolejney smieszny zarzut :) czy lowcy defuja nasze okupki u Was lub wyznawcy ?, czy leca odbijac jak kolona gdzies wstawicie najczesciej w nocy ??

to ze mamy pakt nie znaczy ze z wami wszyscy walcza, nie rob z Was az takiego priorytetu, lowcy nawet pewnie nie wiedza gdzie jestescie

ale fajnie trollowac na forum jak to czytaja ludzie ktorzy na swiecie tutaj nie graja :))

teraz pokaze ci ranking, macie jednego gracza mniej a piszesz ze jestesmy 2 razy wieksi :)))) stary przeciez to wszystko mozna sprawdzac nie wiem czy wiesz

a to ze macie mniej miast to przepraszam nasza wina ????? ktos wam broni rekrutować, podbijac, palikowac, walczyc ???

Płacz i placz. Do tego sojusz Rosjan bulletproff jest z wami praktycznie na kazdej ''akcji'' u nas, a nie tak jak z podobnego wielkoscia soja Grabiezcy u nas ( jest to od czasu do czasu 2, max 3 graczy)

czekam az w koncu cos trafnego napiszesz

a wiesz czemu pisze ze jestes delegatem turka ?? bo on slowo w slowo to samo wypisuje w privach :)))

rozumiem taktyka, sprowokowac [ciach] , albo na bicie w te jego mury :)
jest na to kontra... podbijac tych co tak defuja :)
skupcie sie na grze a nie prowadzeniu krucjaty pisemnej

no faktycznie hipokryzja level expert :D
było dać rapek z początku świata jeszcze wtedy bym CI uwierzył he he
ale w co nie wierzysz bo nie rozumiem, co myslisz ze teraz nie ma murow jak i Wasi gracze np. rekultyator ziemi ktory mial miasto zaraz obok tego turka i je stracil 2 dni temu, z murem do nieba?
myslalem ze bedziesz bardziej wymagajacym krzykaczem-prowokatorem, ale jednak nie
troche sie zawiodlem, lepiej swojego pana tutaj podeslij lub co pewnie preferujecie

dalej piszcie masy po calym swiecie i privy po graczach, mamy z czego sie posmiac:)
a ja dalej glupi bo tu odpowiadam gdy reszta ma to gdzies od nas :)
w sumie ....jednak mi to się podoba
 

Załączniki

  • ranking.jpg
    ranking.jpg
    268 KB · Wyświetlenia: 33
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14342

Guest
ale w co nie wierzysz bo nie rozumiem, co myslisz ze dalej nie ma murow ?
myslalem ze bedziesz bardziej wymagajacym krzykaczem-prowokatorem, ale jednak nie
troche sie zawiodlem, lepiej swojego pana tutaj podeslij lub co pewnie preferujecie

dalej piszcie masy po calym swiecie i privy po graczach, mamy z czego sie posmiac:)
a ja dalej glupi bo tu odpowiadam gdy reszta ma to gdzies od nas :)
w sumie ....jednak mi to się podoba

murek ma teraz 25 mam nadzieję przynajmniej więc nie wiem o co Ci z tym chodzi :)

Na odbijanie parę osób leciało ale screena nie mam więc nie udowodnię lecz wcześniej walnie przyczynili się do rozbicia okupki :p
Od kiedy to sojusze się porównuje od ilości graczy ? chyba nie grasz w to pierwszy raz i teraz się wygłupiłeś pisząc coś takiego
gracz graczowi nie równy i sam widzisz różnice porównując ilość graczy jak sam to ładnie tu pokazałeś

Kończąc do dyplomacyjnie jakoś bo brnąć w to dalej nie ma sensu część racji masz Ty jak i ja ale wszystko zależy od punktu siedzenia w tym przypadku od strony sojuszy ;)
czy będziesz miał na tyle godności jak ja by nie zaśmiecać już dalej tego forum ? zobaczymy
trzymaj się
 

DeletedUser23832

Guest
Nie ja zaczałem, ja tylko odpowiadam. Prosiłem zeby nie przenosic walki na : '' karty pisane '', jest to pare stron wczesniej. Jednak nie będę mówił, że pada jak ktoś opluwa. Okupacje u nas te co w nocy wstawialiście rozbijaliśmy szybko, bez większej pomocy Grabiezcow i to nawet nie w co 3 okupacji, no juz bez przesady serio.

Powtarzam, jestesmy kolo siebie. Nie startowaliscie na m24, nikt nie bronil sie rozwijac, podbijac, walczyc, palikowac. Mam nadzieje, ze tez to rozumiesz jak dlugo grasz.
Skoro konczymy ta rozmowe to konczymy. Pozdrawiam
 

DeletedUser27766

Guest
Się dzieje tutaj widzę, pogram sb na tyłach trochę pokibicuje starej gwardii
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser14342

Guest
Od razu zaznaczam że wiadomość od Turka :


Te miasto było cały czas puste i w ciągu dnia wiele razy atakowane przez GOTICHa więc pod wieczór wstawiłem cały swój własny deff by ubić offa temu kto zaatakuje. Po ataku verixa deff został cofnięty i miasto nadal było puste. Nawet dziś gdy verix atakował to było puste na co przedstawiam raporty.

Kmicic jak zwykle kłamie i manipuluje tak jak z tym, że Verix mi na żywca zabrał miasto gdy nawet Verix przyznał, że mu je oddałem

Kmicic skończ kłamać i manipulować bo za każdym razem kłamstwa sa ci udowadniane.

Wyrywkowo wstawiasz stare raporty z 18 grudnia a nie pokazujesz nowych raportów gdzie widać, że miasto jest puste.



10p13yw.jpg

1i0pbt.jpg

20hx1kz.jpg

oidp4y.jpg


15dt2ld.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Przeciez pisales ze Turek moze sam tu pisac to co jest grane ?:)
O miescie przejetym przez Verixa pisalem jak bylo tutaj potem
Swoja droga co turkowi zostalo wtedy jak miasto chcial oddac innemu sojowi, a ubili okupke tego soja u niego
To w jego stylu bylo napisac ze oddajesz Verixowi skoro nie mial czym bronic, zeby staty dobrze wygladaly :)
Turek
masz mury, defujesz sie, nic nie klamalem pokazalem raport nie oczerniaj kebabiku :)
stawiasz mury na wyspach nawet jak nie jestes tam sam :)

Nelus ty wyrywkowo wstawiles jeden raport z bunkierka, a piszesz ze defujemy ''miasta'' LOL

powtorze, pisz jak bedzie cos konkretnego
czepiles sie ze powinieniem cos wiedziec jak dlugo gram... naucz sie wstawiac raporty na fo , tez dlugo masz tu konto
Chlopaki jak zaczynacie trolowac to sie starajcie

Turek po moim wpisie juz wypisuje do grabiezcy, zeby nas skonfliktowac, ale to jest gosc. Ani razu takiego przegrywa na grepo nie spotkalem. Serio zla nad zale :)

Niech Twoj pan sie sam wypowie tutaj, [Szczęśliwego nowego roku]

Wtedy odpowiem.

ps. proponowales zeby juz tu nie smiecic... :)

to jest takie łatwe, tj odpowiadnie na wasze placze, spiniki i manipulacje :)

Kmicic klamie , kmicic klamie :)) ach te argumenty... manipuluje tez ? :)

Polecam psychiatryk tureczku bo ci zylka mozg rozwali :)
czy to ja wypisuje masy po sojuszach i privy czy Ty kebabie ?:) Jezu co za typ hahahahahha Ciesz sie za masz grepo chlopie, jak nie rozumiesz o co chodzi to trudno.

Jednak odpuszcze ta dyskusje, zaczne wyzywac to jest chyba bardziej trafne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14342

Guest
Przeciez pisales ze Turek moze sam tu pisac to co jest grane ?:)


żeby napisać CI tylko to ? bo od razu byś mu bana załatwił bo pisząc daje solidne argumenty , więc sobie darował :)
a swoją drogą co mi szkodzi przekazać ? masz z tymi jakiś uraz czy coś ?


nie jeden jest kilka :)

2yo5zk4.png


Kojiro kończę :) przekazałem wiadomość Turka potwierdzoną argumentami
w sumie ja też potwierdziłem swoje


ps. widzisz na fo jestem tyle i rapka nadal nie umię wstawić bo jak widzisz nie koncentruje się na FO ;)
ok dobranoc
 

DeletedUser23832

Guest
jeden bunkier z defa i jeden z birem, szok :)))

Widzisz nie czytasz wypowiedzi to co sie dziwic ze nie rozumiesz co pisze, pisalem o tym wczesniej ze 2 miasta sa obstawione. Eehhhh taka gadka własnie z Wami :))

do szkoły by się przydało wrocic

no a jakie argumenty ? pokazalem rapka z jego bunkierkiem na wyspie pol na pol masz screeny wiec gdzie tu klamstwo, stary ale sie wijecie
Skoncz tym razem dyskusje na serio i ja tez skoncza

KAZDY SAM OCENI KTO GRA NA TYM SWIECIE i te wpisy na forum i samą grę.

Przyjeliscie taktyke Sowietów z II wojny swiatowej, propaganda, podjudzanie, przekształcanie faktów. Spoko macie takie prawo. Zostają Wam dalej privy i masy do sojó i graczy. Jezeli to jest dla Was fajne w tej grze to trudno. Wolałbym, wiecej grania mniej pisania, ale widać to co mówili inni o Turku sie sprawdziło. Dużo trzeba klepac w kalwiature. Wystarczy chyba jednak

Na koniec dla osób postronnych i ze świata Oropos wkleje grafikę, która według mnie jest drugim powodem tych zagrywek, bo pierwszym było na pewno odmówienie paktu Wilkom. Wtedy zaczeła sie na nas nagonka.
Tabelka nie przedstawia miast, które był podbijane tylko w nocy jak to co niektórzy preferuja, także na graczy aktywnie broniących ( nie to nie jest kłamstwo, jedno nawet turek klinował ostatnio, ale nieudanie ) Staty można sprawdzać z godzinami.

Pozdrawiam i zajmijmy się w końcu grą.

 

Załączniki

  • Podboje.jpg
    Podboje.jpg
    224,7 KB · Wyświetlenia: 30
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry