Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27770

Guest
to taka ogólnie rzucona uwaga, my gramy dalej, nie przejmujemy się stratą ogni i miasta

Raczej miast :D


Noname stracił 1 miasto, a zyskaliśmy z 6
smiley_emoticons_lol.gif

oni nie tracą wioch , tylko oddają



gdyby nie mulard to było by dno

Hmm czyli twierdzisz, że mulard jest jak Waszych 109 graczy? Bo ja w noanemach widzę 19 hahaha
 

DeletedUser27770

Guest
dzisiaj straciliśmy 2 i w czym widzisz problem?

Ja nie widze problemu, widzę tylko, że tacy wielcy nie jesteście. Bo wypisujesz do Kojiro jakbys miał wielki ból, że mają pakt czy pakty .. no mają tak jak i cały świat. Trzeba było nie pisać, że wszystkich rozjedziecie i pakty Wam nie potrzebne bo tylko się mieszacie. Jeden pisze jedno, drugi drugie .. ehh
 

DeletedUser26408

Guest
Zaczyna się temat złych złotników bijących biedną kronikę, będącą sojuszem rycerzy na białych koniach ...
smiley_emoticons_hust.gif
 
Ja nie widze problemu, widzę tylko, że tacy wielcy nie jesteście. Bo wypisujesz do Kojiro jakbys miał wielki ból, że mają pakt czy pakty .. no mają tak jak i cały świat. Trzeba było nie pisać, że wszystkich rozjedziecie i pakty Wam nie potrzebne bo tylko się mieszacie. Jeden pisze jedno, drugi drugie .. ehh

Nikt nie ma bólu, ile razy mam pisać że sami chcieliśmy walczyć ze wszystkimi?
On ocenia że każdy ma taką samą sytuacje co nie jest prawdą, jedyny fakt to taki że każdy ma inne wojny ale tylko Kronika walczy z całą topką, nie dziki, lowcy czy inni. Nigdzie nie napisałem że któryś z tych sojuszy jest słaby, jedyne co napisałem że nie dali by sobie rady gdyby byli na naszym miejscu.Gramy dalej, za późno ruszyliśmy z odbijaniem i to wszystko.

Jedynie co mnie interesuje to ilość woja jakie padło.

Zaczyna się temat złych złotników bijących biedną kronikę, będącą sojuszem rycerzy na białych koniach ...
smiley_emoticons_hust.gif

widzisz tutaj jakiś wpis dotyczący tego o czym piszesz? bo ja nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Nikt nie ma bólu, ile razy mam pisać że sami chcieliśmy walczyć ze wszystkimi?
On ocenia że każdy ma taką samą sytuacje co nie jest prawdą, jedyny fakt to taki że każdy ma inne wojny ale tylko Kronika walczy z całą topką, nie dziki, lowcy czy inni. Nigdzie nie napisałem że któryś z tych sojuszy jest słaby, jedyne co napisałem że nie dali by sobie rady gdyby byli na naszym miejscu.Gramy dalej, za późno ruszyliśmy z odbijaniem i to wszystko.

Jedynie co mnie interesuje to ilość woja jakie padło.

No ale przecież Was jest 2 a raczej 3 .. bo nie mów, ze Kronika jest jedna. Tego nie liczysz? Powiedzmy, że ta wyżej to Kronika to to drugie ja uważam za paktowicza .. nie mówiąc już o 5 fali ... bo co, powiedzmy, że ja teraz jednocze wszystkie sojusze z topki (oprócz Was) pod jedną nazwą. I co nazwiesz to jednym sojuszem?
 

nie widzę tam słów które potwierdzają twoje słowa

wracając do tego postu

Trzeba było nie pisać, że wszystkich rozjedziecie i pakty Wam nie potrzebne bo tylko się mieszacie.

A czy ktoś tak pisał? Cały czas jest mowa o tym że sami chcieliśmy ze wszystkimi walczyć, nigdzie nikt nie pisał że wszystkich rozjedziemy. Spodziewaliśmy się większej ilości birem od was i ogni od nas (65k). Niestety poszło o połowę mniej i jak widać nie wystarczyło a wiele tych birem tam nie zostało. Gramy dalej, nikt się nie żali, płaczu też nie ma i ognie odbudujemy, morale nie spadły bo było zadowolenie z tego ile birem wybiliśmy(mimo ze nie cały sojusz odbijał). Prawdopodobnie żeby nie wasza pomoc to Łowcy byli by teraz bez birem:p (ostatnio 9k stracili) chyba ze gdzieś coś jeszcze okupowali :p

Pozdro, wracam do odbudowy bo mnie odrywacie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27770

Guest
nie widzę tam słów które potwierdzają twoje słowa

wracając do tego postu



A czy ktoś tak pisał? Cały czas jest mowa o tym że sami chcieliśmy ze wszystkimi walczyć, nigdzie nikt nie pisał że wszystkich rozjedziemy. Spodziewaliśmy się większej ilości birem od was i ogni od nas (65k). Niestety poszło o połowę mniej i jak widać nie wystarczyło a wiele tych birem tam nie zostało. Gramy dalej, nikt się nie żali, płaczu też nie ma i ognie odbudujemy, morale nie spadły bo było zadowolenie z tego ile birem wybiliśmy(mimo ze nie cały sojusz odbijał). Prawdopodobnie żeby nie wasza pomoc to Łowcy byli by teraz bez birem:p (ostatnio 9k stracili) chyba ze gdzieś coś jeszcze okupowali :p

Pozdro, wracam do odbudowy bo mnie odrywacie

Tak pisał to ktoś z Kroniki ale nie chce mi się przeglądać teraz setek stron na forum .. nie pamiętam na jakim świecie niestety a nie mam we krwi chomikować screenów ^^ mowa jest o tym, że chcieliście jak i była o tym, że gracie bez paktów :D i na to też nie znajdziesz wytłumaczenia :p
 

DeletedUser23832

Guest
Jakby tak mocno zacisnąć pojęcie topki to z top 7 walczymy z 4 sojuszami. Pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia

nr 2 Kronika
nr 4 Kronika 2
nr 6 Jonowie
nr 7 Wilki

Nie będę się spinał bo nie o to chodzi, ale też jest co robić

Jonowie też mogą tak napisać, bo walcza i z Nami i z Wyznawcami i Grabieżcami, a pewnie i paroma Łowcami ( też nie mają łatwo )
 
cudotwórcami to też nie jesteśmy żeby w jeden(dwa) sojusz dać radę utopić birem z 4 albo 5 sojuszy ,wiadomo że ogni potrzeba trzy razy tyle co birem zeby odbić.
to jest wojna raz się traci raz zyskuje ,na koniec będziemy robić podsumowania a na razie puki co zdobywajmy teren.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Jakby tak mocno zacisnąć pojęcie topki to z top 7 walczymy z 4 sojuszami. Pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia

nr 2 Kronika
nr 4 Kronika 2
nr 6 Jonowie
nr 7 Wilki

Nie będę się spinał bo nie o to chodzi, ale też jest co robić

Jonowie też mogą tak napisać, bo walcza i z Nami i z Wyznawcami i Grabieżcami, a pewnie i paroma Łowcami ( też nie mają łatwo )

Popatrz jeszcze na położenie. Przeciwników mamy więcej po prostu o nich nie piszą bo jako tako nie są w topce i nie będą się liczyć podczas EC.

cudotwórcami to też nie jesteśmy żeby w jeden(dwa) sojusz dać radę utopić birem z 4 albo 5 sojuszy ,wiadomo że ogni potrzeba trzy razy tyle co birem zeby odbić.
to jest wojna raz się traci raz zyskuje ,na koniec będziemy robić podsumowania a na razie puki co zdobywajmy teren.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Wojtas teraz to przesadzasz, dobrze wiesz ze powinniśmy mieć więcej niż 65k ogni - to wystarczyło by do rozbicia z zapasem ok 20k ogni.
 

DeletedUser23832

Guest
Patrze, jony i wilki plus bullet mamy pod samym nosem, i od jakiegos czasu kronike takze po waszych i naszych rekrutacjach
 

DeletedUser26408

Guest
Czyli gdyby was dziki nie zaczęły bić to lejąca wszystko naokoło, grająca bez paktów niezniszczalna najlepsza kronika bysię z nimi nie biła ?
smiley_emoticons_hust.gif
 
Widzę że dalej ciągniesz temat. Już zapomniałeś jak nakłaniałeś ludzi do gry w swoim sojuszu dodając jeszcze przy tym że ja będę z tobą grać mimo że nic do mnie nie napisałeś ? To jest właśnie pajacowanie i pisanie głupot, nigdy do mnie się nie zwróciłeś z pytaniem czy zagram a takie głupoty rozpisywałeś tylko po to żeby więcej ludzi zwerbować. Gdyby nie Sisi to nawet bym o tym nie wiedział bo to ona wkleiła na forum twoje słowa - od razu się tam do tego odniosłem. Mam dalej pisać? Chcesz się bardziej ośmieszyć? Nie prowokuj bo będzie większy wstyd a wystarczy popatrzeć na twoje wyniki w grze które też rewelacyjne nie są a panoszysz się tu na forum jakbyś wymiatał co serwer.
 
Do góry