Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27770

Guest
Widzę że dalej ciągniesz temat. Już zapomniałeś jak nakłaniałeś ludzi do gry w swoim sojuszu dodając jeszcze przy tym że ja będę z tobą grać mimo że nic do mnie nie napisałeś ? To jest właśnie pajacowanie i pisanie głupot, nigdy do mnie się nie zwróciłeś z pytaniem czy zagram a takie głupoty rozpisywałeś tylko po to żeby więcej ludzi zwerbować. Gdyby nie Sisi to nawet bym o tym nie wiedział bo to ona wkleiła na forum twoje słowa - od razu się tam do tego odniosłem. Mam dalej pisać? Chcesz się bardziej ośmieszyć? Nie prowokuj bo będzie większy wstyd a wystarczy popatrzeć na twoje wyniki w grze które też rewelacyjne nie są a panoszysz się tu na forum jakbyś wymiatał co serwer.

Z tego co widzę to ty wszystkich prowokujesz. Kojiro chce dowody - nie dałeś mu.
No i dalej wypisujesz jacy to Wy wspaniali nie jesteście. Więc Ci pokazałem, ze tak wcale nie jest. Wystarczy spojrzeć w statystyki :D
A jeżeli mówiąc już o paktach etc. Noname ma 19 graczy i 1 pakt i jak się do tego odniesiesz, że już straciliście tyle wiosek? Tylko nie mów, że to przez mularda bo on raczej nie robi za ~110 graczy, których Wy macie + pakcik bo też lecieli do nas odbijać Waszą wiochę ..
 
Z tego co widzę to ty wszystkich prowokujesz. Kojiro chce dowody - nie dałeś mu.
No i dalej wypisujesz jacy to Wy wspaniali nie jesteście. Więc Ci pokazałem, ze tak wcale nie jest. Wystarczy spojrzeć w statystyki :D
A jeżeli mówiąc już o paktach etc. Noname ma 19 graczy i 1 pakt i jak się do tego odniesiesz, że już straciliście tyle wiosek? Tylko nie mów, że to przez mularda bo on raczej nie robi za ~110 graczy, których Wy macie + pakcik bo też lecieli do nas odbijać Waszą wiochę ..

Nie mam obowiązku wrzucania czegokolwiek na forum, sprawę z Kojiro akurat załatwiłem na privie.
Ja o mulardzie nic nie pisałem więc nie wiem po co go przytaczasz.
Mamy ponad 100 graczy ale nie wszyscy grają, zresztą w innych sojuszach jest podobnie.
Ale jak się czepiasz już liczb to nas jest ok 130 wraz z sojusznikiem a koalicja która gra przeciwko ma ponad 200, może to nie duża różnica ale przy okupacjach ta przewaga liczebna coś daje.
Miasta tracimy bo mamy sporo nowych graczy których zrekrutowalismy, nikt do nich pretensji nie ma- na przyszłość wyciągną wnioski by być lepszymi graczami. Kilka kolonów zostało wbite w nocy jak ktoś był offline więc wiesz.

Dodatkowo mamy też inne wojny tak jak pozostałe sojusze ale ja o tym pisać nie będę bo musiałbym tu wiele innych wymienić ale po co.

Panowie bez spiny;) to tylko gra:)


Nie ma spiny :) na privie można załatwić sprawę jeśli się chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Nie mam obowiązku wrzucania czegokolwiek na forum, sprawę z Kojiro akurat załatwiłem na privie.
Ja o mulardzie nic nie pisałem więc nie wiem po co go przytaczasz.
Mamy ponad 100 graczy ale nie wszyscy grają, zresztą w innych sojuszach jest podobnie.
Ale jak się czepiasz już liczb to nas jest ok 130 wraz z sojusznikiem a koalicja która gra przeciwko ma ponad 200, może to nie duża różnica ale przy okupacjach ta przewaga liczebna coś daje.
Miasta tracimy bo mamy sporo nowych graczy których zrekrutowalismy, nikt do nich pretensji nie ma- na przyszłość wyciągną wnioski by być lepszymi graczami. Kilka kolonów zostało wbite w nocy jak ktoś był offline więc wiesz.

Dodatkowo mamy też inne wojny tak jak pozostałe sojusze ale ja o tym pisać nie będę bo musiałbym tu wiele innych wymienić ale po co.

To jest to co pisałem wcześniej. Jeden pisze jedno, drugi drugie. Pisał exu o tym a z tego co wiem on chyba jest od Was :D Czekaj bo teraz nie rozumiem, mówisz, że jesteście najlepsi etc nie pisz teraz, ze to przez nowych graczy bo (znowu to napiszę) jak zobaczysz w statystyki to miasta nie tracą tylko nowi :D gracze, którzy już parę światów przegrali również.
Mówisz znowu o koalicji to jeszcze raz Ci powtórzę - Noname 19 osób + 1 pakt .. żadna koalicja :D to było na zasadzie jak Ty twierdzisz, że Puszka Wam śle deffa po znajomości, my też po znajomości :]
I ostatnia sprawa. Dzień czy noc. Co to za różnica :D sojusz "top1 grepolis" powinien być cały czas aktywny a nie tylko w dzień xdd
 
To jest to co pisałem wcześniej. Jeden pisze jedno, drugi drugie. Pisał exu o tym a z tego co wiem on chyba jest od Was :D Czekaj bo teraz nie rozumiem, mówisz, że jesteście najlepsi etc nie pisz teraz, ze to przez nowych graczy bo (znowu to napiszę) jak zobaczysz w statystyki to miasta nie tracą tylko nowi :D gracze, którzy już parę światów przegrali również.
Mówisz znowu o koalicji to jeszcze raz Ci powtórzę - Noname 19 osób + 1 pakt .. żadna koalicja :D to było na zasadzie jak Ty twierdzisz, że Puszka Wam śle deffa po znajomości, my też po znajomości :]
I ostatnia sprawa. Dzień czy noc. Co to za różnica :D sojusz "top1 grepolis" powinien być cały czas aktywny a nie tylko w dzień xdd

Taa potracili paliki założone na wyspach łowców, ledwo się pojawili i kolony na nich poszły.
To do exa pisz w sprawie mularda a nie mi tyłek zawracasz.
I nie widze tu by on pisał o Kronice coś innego jak ja, napisał dokładnie to samo.
Czy tego chcesz czy nie to Kronika jest tu najlepsza.
 

DeletedUser27770

Guest
Taa potracili paliki założone na wyspach łowców, ledwo się pojawili i kolony na nich poszły.
To do exa pisz w sprawie mularda a nie mi tyłek zawracasz.
I nie widze tu by on pisał o Kronice coś innego jak ja, napisał dokładnie to samo.
Czy tego chcesz czy nie to Kronika jest tu najlepsza.

Znowu sam sobie przeczysz ^^ Mam pisać do exa ale pisze dokładnie to co Ty jak sam twierdzisz xdd Adaś brałeś coś dzisiaj czy jak :p tak ja wiem, Kronika najlepsza i gra bez paktów hehe na każdym świecie się to pojawia :D tylko to też nie jest prawdą :] Najlepsze sojusze rzadko tracą miasta :D zaraz napiszesz, ze macie nowych graczy i to dlatego :D to powtórzę jeszcze raz. Nie tylko nowi tracą miasta ^^ i nie tylko koalicje Wam te miasta zabierają ;p
 
Znowu sam sobie przeczysz ^^ Mam pisać do exa ale pisze dokładnie to co Ty jak sam twierdzisz xdd Adaś brałeś coś dzisiaj czy jak :p tak ja wiem, Kronika najlepsza i gra bez paktów hehe na każdym świecie się to pojawia :D tylko to też nie jest prawdą :] Najlepsze sojusze rzadko tracą miasta :D zaraz napiszesz, ze macie nowych graczy i to dlatego :D to powtórzę jeszcze raz. Nie tylko nowi tracą miasta ^^ i nie tylko koalicje Wam te miasta zabierają ;p

zapomniałem, tylko pasiasce serce jest tak zajebiste ze chwile po założeniu miasta obroni je przed kolonem na czerwonej wyspie gdzie kolon leci kilka minut a wsparcie od sojuszu kilka godzin

pełen szacunek

to zapraszam palikiem do nas, pokażesz nam jak takie miasto bronić gdzie nie ma woja ani obstawy
idz dziecko spac bo pieprzysz nie wiadomo o czym
 

DeletedUser27770

Guest
zapomniałem, tylko pasiasce serce jest tak zajebiste ze chwile po założeniu miasta obroni je przed kolonem na czerwonej wyspie gdzie kolon leci kilka minut a wsparcie od sojuszu kilka godzin

pełen szacunek

to zapraszam palikiem do nas, pokażesz nam jak takie miasto bronić gdzie nie ma woja ani obstawy
idz dziecko spac bo pieprzysz nie wiadomo o czym

Adasiu i zamiast przyznać rację to znowu Cię ośmieszę na FO i pokaże, że to co mówisz jest jedną wielką nieprawdą hahahahaha bo gdzie nie wejdę na TS,a to wszyscy mają polewkę z tego co piszesz :D
Tutaj masz screena jednego z Waszych graczy (nie słupów, których twierdzisz, że teraz przyjmujecie i uczycie gry) ..
iahtnmtchirpywjbquzzmxqvsrvzwnlgxyawfcwgxvqnzmajzrajcbblbgwikwwjmbczkisrcypjwokqlyrlrpwlwyxuteovxaed

Jak pokazuje ów screen koleżka ani nie założył paliczka (mowa o mieście C3BuumBuum) ani nie posiadał miasta przez jeden dzień. Posiadał je przez tydzień. Został wepchany na żywca kolon (atak po kolonie pierwszy wchodził 17 sec po zaparkowaniu z miasta obok, które po paru godzinach napisał, że nam odda) i poleciało od Was marne 19 ataków (chcesz też Ci screena walnę z tego bo jak widać przekłamujesz to co wypisujesz).

Ja Ci pokazałem swój dowód, teraz chcę abyś (skoro mnie czy nas oskarżasz) pokazał dowód przejęcia choć jednego palika zaraz po zaparkowaniu przez Was. Screna umiesz zrobić itp podobne rzeczy. To, że Kojiro nie musiałeś przedstawić tego dowodu a śmiesz mnie/nas publicznie oskarżyć o to, że Wam zapalikowane miasta zabieramy tak więc czekam na screena. Bo ja Ci mogę kolejne przedstawić i pokazać, że miasta są zabierane graczom. Nie jakimś osobom, które grają po raz pierwszy bo jak się pojawia w profilach niektórych graii z Wami nawet na Helorusie ^^
Także wielka Kronika w kieszeń i zasuwaj po dowody, którymi mnie/nas oskarżasz.
 
Właśnie wrzucając tego screena sam się ośmieszyłeś. Miasto 1800 to palik a to drugie podbił jak miało 3k w dodatku nikt nie miał szans sklinować kolona bo to wasz teren. W dodatku ten gracz gra u nas po raz pierwszy więc po raz 2 się ośmieszyłeś bo twierdziłeś że on gra już u nas ileś tam serwerów.
Nie mam zamiaru więcej odpisywać bo nic do ciebie nie dociera.
Kronika jest i bedzie wielka i takie słabiaki jak ty czy twój kolega z miejsca dostają odmowe :) to pewnie sprawiło że masz wielki zal i uraze do nas i cisniesz po sojuszu w ktorym nigdy nie miałeś i nie bedziesz miał szans zagrac.
 
Adasiu i zamiast przyznać rację to znowu Cię ośmieszę na FO i pokaże, że to co mówisz jest jedną wielką nieprawdą hahahahaha bo gdzie nie wejdę na TS,a to wszyscy mają polewkę z tego co piszesz :D

Nie interesuje mnie gdzie wchodzisz i na jakich tsach siedzisz i mam gdzieś to czy ktoś ma polewkę czy nie. Mało mnie interesuje zdanie kogoś obcego a tym bardziej takich osób jak ty.

Polewkę to ja mam z takich noobow jak ty co w grze nic nie pokazują a na forum kłapią jadaczką. Dalej, polewkę mam z nocnych leszczy od łowców co nie potrafią za dnia wstawić kolona i próbują nieudolnie w nocy. Polewkę mam z takich graczy co boją się zrobić akcje synchro na nas i polują tylko na czyjąś nieobecność. Polewkę mam z takich co wydaja kupę kasy na grę w którą nie potrafią grać. Polewkę mam z administratorów tej gry (czemu? wyjaśniam na pw). Mam dalej wymieniać? Nie widzę sensu, poczytaj jakieś poradniki jak grać bo tego ie potrafisz.

To, że Kojiro nie musiałeś przedstawić tego dowodu a śmiesz mnie/nas publicznie oskarżyć o to, że Wam zapalikowane miasta zabieramy tak więc czekam na screena.

Gdzieś napisałem że no name podbija nam paliki? Widać jednak w szkole nie nauczyli cię czytać. Pisałem tylko i wyłącznie o palikach które były zakladane na wyspach lowców i takie miasta były tracone ale widać czytać nie potrafisz, grać też i korzystać ze statów również skoro chcesz screeny.

tutaj dla przypomnienia jełopie masz moje słowa, więcej ci nie odpisuje

Taa potracili paliki założone na wyspach łowców, ledwo się pojawili i kolony na nich poszły.

No jeśli się chce, ale widzę, że obie strony mają dużo sobie do udowodnieniao_O I raczej na privie tego nie załatwicie;)

Z gimbami tak jest, myślą że wszystkie rozumy zjadły i wszystko wiedzą, wyniki w szkole bardzo słabe w grze podobnie ale na forum najmądrzejsi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Adaś twierdzisz że kronika jest tu najlepsza :)
Ja ci odpisze krótko--> czy jest najlepsza okaże sie po skończeniu świata:)
 

DeletedUser27770

Guest
Właśnie wrzucając tego screena sam się ośmieszyłeś. Miasto 1800 to palik a to drugie podbił jak miało 3k w dodatku nikt nie miał szans sklinować kolona bo to wasz teren. W dodatku ten gracz gra u nas po raz pierwszy więc po raz 2 się ośmieszyłeś bo twierdziłeś że on gra już u nas ileś tam serwerów.
Nie mam zamiaru więcej odpisywać bo nic do ciebie nie dociera.
Kronika jest i bedzie wielka i takie słabiaki jak ty czy twój kolega z miejsca dostają odmowe :) to pewnie sprawiło że masz wielki zal i uraze do nas i cisniesz po sojuszu w ktorym nigdy nie miałeś i nie bedziesz miał szans zagrac.

hihi.gif
usmiech3.gif

Ojj Adaś powiem Ci, że potrafisz rozweselić człowieka :D Czytać ze zrozumieniem to naucz się Ty. Przedwczoraj już udowodniłeś, że nie potrafisz. To jedziemy dalej.

Jak pokazuje ów screen koleżka ani nie założył paliczka (mowa o mieście C3BuumBuum) ani nie posiadał miasta przez jeden dzień. Posiadał je przez tydzień. Został wepchany na żywca kolon (atak po kolonie pierwszy wchodził 17 sec po zaparkowaniu z miasta obok, które po paru godzinach napisał, że nam odda) i poleciało od Was marne 19 ataków (chcesz też Ci screena walnę z tego bo jak widać przekłamujesz to co wypisujesz).

To wytłuszczonym jest o paliku. Brawo Ty ;) A co tu mają jakieś zapki do gry :D do takich bajkopisarzy to nie ma po co iść grać hahaha Zawsze chciałem grać przeciwko Wam i też to robię. Nigdy nie chciałem do Was dołączyć hahahaha zaraz mi napiszesz, ze może kogoś błagałem jeszcze, ze do Was chciałem dojść xdd

Ale jedźmy dalej. Twierdzisz, że nasz teren a wyspa niżej jest jakiś sojusz. Czekaj jak oni się nazywali. A no tak. Ta sławna i najlepsza Kronika (popatrz na mapkę zanim odp i znowu się zbłaźnisz). Wsparciami z tamtej wyspy czy atakami jest ~20 min .. 2 wyspy niżej, o nie wierzę. Znowu Kronika. Do najbardziej oddalonego miasta na tej drugiej wyspie mam 32 min z hakiem :D z tej wyspy, gdzie był kolon hahahaha dalej będziesz twierdził, że nie było jak sklinować? Bo kolon szedł ~50 min z tego co pamiętam ^^
I nie wiem o jakim moim koledze mówisz ;p A to, że dałem tego screena to, że chciałem Ci udowodnić, że nie są to osoby, które grają po raz pierwszy w tą grę. Nie, że z Helorusa ale jeżeli chcesz osobę z Helorusa to już Ci podam nick bo nie chce mi się kolejnego screena wsadzać. booswos mówi Ci coś?


Nie interesuje mnie gdzie wchodzisz i na jakich tsach siedzisz i mam gdzieś to czy ktoś ma polewkę czy nie. Mało mnie interesuje zdanie kogoś obcego a tym bardziej takich osób jak ty.

Polewkę to ja mam z takich noobow jak ty co w grze nic nie pokazują a na forum kłapią jadaczką. Dalej, polewkę mam z nocnych leszczy od łowców co nie potrafią za dnia wstawić kolona i próbują nieudolnie w nocy. Polewkę mam z takich graczy co boją się zrobić akcje synchro na nas i polują tylko na czyjąś nieobecność. Polewkę mam z takich co wydaja kupę kasy na grę w którą nie potrafią grać. Polewkę mam z administratorów tej gry (czemu? wyjaśniam na pw). Mam dalej wymieniać? Nie widzę sensu, poczytaj jakieś poradniki jak grać bo tego ie potrafisz.



Gdzieś napisałem że no name podbija nam paliki? Widać jednak w szkole nie nauczyli cię czytać. Pisałem tylko i wyłącznie o palikach które były zakladane na wyspach lowców i takie miasta były tracone ale widać czytać nie potrafisz, grać też i korzystać ze statów również skoro chcesz screeny.

tutaj dla przypomnienia jełopie masz moje słowa, więcej ci nie odpisuje





Z gimbami tak jest, myślą że wszystkie rozumy zjadły i wszystko wiedzą, wyniki w szkole bardzo słabe w grze podobnie ale na forum najmądrzejsi :D

Tak. Noobie, słupie itd haha tylko tak patrzę w Twoje statystyki i jakoś nie widzę zebyś zabrał komuś miasto z topki hahahaha więc nic nie pokazałeś a co za tym idzie jesteś takim samym noobem jak ja
smiech.gif

Co do akcji synchro od nas jest ona zawsze :D I twierdzisz, że pro memoria atakując naszego kolona u siebie w mieście 17 sec po wejściu był nieaktywny. No ciekawe hahahaha Daj nr do dilera naprawdę :] Ani grosza nie wydałem na tą grę i co powiesz mi teraz, że pijesz do mularda? Przecież Ty o nim nic nie piszesz xdd Czekaj ile to już razy sam sobie zaprzeczyłeś? Bo już się pogubiłem .. korzystać ze statów potrafię ale Ty udowodniłeś ostatnio, że z korzystania z rankingu trzeba Ci pomóc :)
A co do gimbiarstwa, mam 22 lata i nie pamiętam żebym sobie siadł w jakiejś klasie p także nie trafiłeś ;p
 
Bo prawda kole w oczy :confused:

Raczej ciebie. Nigdzie nie napisałem że pro memoria był nieaktywny - więc wymyślasz sobie fakty i pierdzielisz na forum glupoty.

Co z tego że niżej są 2 wyspy gdzie są nasi gracze ? głownie pro memoria który jak widać nie dal sobie rady - ja leciałem mitem ponad 1h więc nie było szans by ktoś mu pomógł, def i biremy były na okupacjach u łowców. 1 akcja synchro na 2 miesiące gry? Brawo my codziennie robimy ich więcej jak ty masz lat.

Co do mojej gry to pochwal się swoimi statystykami, zobaczymy jakie ty masz. Ja wylądowałem w centrum sojuszu (więcej z linku nie wejdę) przez co miałem daleko do topowych graczy, teraz się przenoszę ale i tak grając na pół gwizdka mam zapewne lepszy wynik jak ty, nie wiem bo się ukrywasz jak tchórz pod innym nickiem. Widzisz ja nie muszę sie ukrywać i nawet jakbym grał jak typowy słup to miałbym większy respekt u przeciwnika niż ty nawet jakbyś grał na 1000%. Pozdro

Adaś twierdzisz że kronika jest tu najlepsza :)
Ja ci odpisze krótko--> czy jest najlepsza okaże sie po skończeniu świata:)
Nie mam zamiaru budować cudów, wybacz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Raczej ciebie. Nigdzie nie napisałem że pro memoria był nieaktywny - więc wymyślasz sobie fakty i pierdzielisz na forum glupoty.

Co z tego że niżej są 2 wyspy gdzie są nasi gracze ? głownie pro memoria który jak widać nie dal sobie rady - ja leciałem mitem ponad 1h więc nie było szans by ktoś mu pomógł, def i biremy były na okupacjach u łowców. 1 akcja synchro na 2 miesiące gry? Brawo my codziennie robimy ich więcej jak ty masz lat.

Co do mojej gry to pochwal się swoimi statystykami, zobaczymy jakie ty masz. Ja wylądowałem w centrum sojuszu przez co miałem daleko do topowych graczy, teraz się przenoszę ale i tak grając na pół gwizdka mam zapewne lepszy wynik jak ty
Nie napisałeś, że strikte on ale to samo się nie napisało
Polewkę mam z takich graczy co boją się zrobić akcje synchro na nas i polują tylko na czyjąś nieobecność.
Skoro odp mi to pijesz do mnie/nas.

A co z tego, że są niżej miasta? A to
Miasto 1800 to palik a to drugie podbił jak miało 3k w dodatku nikt nie miał szans sklinować kolona bo to wasz teren.

Robicie więcej akcji bo jest Was 5 razy więcej hahahahahaha

Ja się nie muszę niczym chwalić bo jestem noobem. To nie ja się wywyższam jaki to mój sojusz jest niepokonany i niezwycięzony tylko obalam Twoje teorie bo faktów tu raczej 0 :D
 

DeletedUser16770

Guest
Daj spoko adaś. Mądremu i dwa słowa wystarczą a głupiemu referatu mało
smiley_emoticons_lol.gif
jak nic nie dociera to szkoda tracic czas na słupa
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Do góry