Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Nie ja odpowiadam za rekrutacje, mamy niestety parę osób które chcą dawać szanse nowym graczom (ja jestem temu przeciwny). Dla mnie to głupota bo przez to nabraliśmy graczy wśród których byli wasi koledzy, sprzedawali info i celowo wpuszczali kolony. Nie interesuje mnie to co jeszcze tutaj popiszecie na Kronikę a dlaczego? Napisałem wyżej coś o prestiżu budowanym przez kilka lat. Co do kretów to pewnie każdy sojusz jakiś ma ale czy celowo wpuszczają kolony do miast z murkiem 25 gdzie wszystkie pozostałe wioski mają murek 1 ?
Co do najlepszych to wiesz, najlepsi to robią akcje na żywca a nie tylko szukają łatwych miast i to w bonusie licząc na to że ktoś nie zareaguje.
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
Nara
Zobaczymy jak długo wasz sojusz jeszcze pociągnie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Pokazujesz brak szacunku do kolegów z sojuszu pisząc o głupocie odnośnie rekrutacji, takich rzeczy nie powinieneś pisać na FO.
Łatwiejsze cele? ty chyba sam nie wiesz co piszesz.. Kronika nigdy miast nieaktywnym graczom nie przejmowała? no tak, jesteście nieskazitelni, honorowi i czekacie aż inni przejmą takie miasta..Ktoś tu założył przedwcześnie koronę, która zamiast złotą okazała się cierniową i lekko jak widzę "uwiera";) powodzenia, i życzę dalszego "wysokiego mniemania o sobie"
 
Gdzie napisałem że my tylko takie czy takie miasta podbijamy? Uczepiłeś się Kroniki i próbujesz z niej kpić. To co pisze na forum to moja sprawa, nie wszystkich graczy lubię w sojuszu i tego nie ukrywam ale pomimo tego potrafię z nimi grać w 1 sojuszu.


Co do korony to nikt jej sobie nie założył bo my nawet nie ustaliliśmy czy budujemy cuda czy nie to raz. A z poprzedniego posta ostatnie zdanie było skierowane do no name bo łowcy to wiem ze będą grac do końca chociaż bardzo się zawiodłem bo polują tylko i wyłącznie na niekatowanego gracza w bonusie.

A ty dzisiaj co tez po nocy będziesz próbować ?
 
W każdym sojuszu są ludzie z innymi zasadami , jedni podbijają tylko szaraki , drudzy palikują , trzeci fejkują, , pięciu na stu próbuje wbić aktywnemu kolona , dwóm się udaje , kolejni klepią festyny itp itd tak samo jest w kronice , są doświadczeni gracze , ale są też nooby i nie zgodzę się ,że jest to najlepszy sojusz na starym systemie , może jeden z najlepszych to tak ... nie ma do tego miarki , ani żadnego przyrządu co by zmierzył kto jest najlepszy , zapewne do cudów dowiemy sie jaki sojusz się najlepiej zaprezentował na tym świecie :)
 
Gdzie napisałem że my tylko takie czy takie miasta podbijamy? Uczepiłeś się Kroniki i próbujesz z niej kpić. To co pisze na forum to moja sprawa, nie wszystkich graczy lubię w sojuszu i tego nie ukrywam ale pomimo tego potrafię z nimi grać w 1 sojuszu.


Co do korony to nikt jej sobie nie założył bo my nawet nie ustaliliśmy czy budujemy cuda czy nie to raz. A z poprzedniego posta ostatnie zdanie było skierowane do no name bo łowcy to wiem ze będą grac do końca chociaż bardzo się zawiodłem bo polują tylko i wyłącznie na niekatowanego gracza w bonusie.

A ty dzisiaj co tez po nocy będziesz próbować ?

Piszesz na forum co chcesz - to prawda, ale pisząc o tym, że Kronika jest najlepsza zabrałeś głos w imieniu sojuszu, de facto nie jest to już tylko twoja sprawa, ale dotyczy też sojuszu, w którym jesteś. Od tamtej niefortunnej wypowiedzi na FO można zaobserwować też wiele negatywnych opinii na temat kroniki, a kto najwięcej się wypowiadał/tudzież bronił przed takimi opiniami? Kto najwięcej? Głównie ty...od ciebie się zaczęło, tylko tego nie widzisz..tyle w temacie.
 

DeletedUser28762

Guest
Jeśli mogę coś powiedzieć to Kronika ma indywidualności i kilku dobrych graczy a jako sojusz to nie znam :cool:
 

DeletedUser17243

Guest
hejka :)
Z dwa lata miałam przerwę od Grepo ale widzę, że nic się tu nie zmieniło :D Byłby ktoś tak miły i streścił mi smaczki tego świata? nie uśmiecha mi się czytać 24 stron forum :)
 

DeletedUser26408

Guest
/ciach/

Jak widać Kronika nie tylko pokazuje, jak grać, ale i jak się zachowywać ... kultura na wysokim poziomie ...
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W kronice są różni gracze..z różnymi charakterami, zasadami i postępowaniem, nie można więc wszystkich wrzucać do jednego worka. Niemniej zdarzają się "czarne owce", które zachowują się jak dzieci..przykład jednego gracza, który wrócił po 1-dniowym urlopie, wysłał pseudo masówkę z dyrdymałami, z nadzieją, że ktoś nie otworzy i będzie można po nim lataćo_O czasem tak jest, że niektórzy nie wyrosną nigdy z piaskownicy:D
 

DeletedUser28980

Guest
Adasko wrzuca wszystkich do jednego worka u niego to wszscy slupy. On jest nieskazitelny nie podbija osob nieaktywnych tylko jak sie mu nadarzy okazja to nie pogardzi leci na sepa
 
Do góry