Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Nie osmieszaj sie i nie szukaj wymowki, ze przez nasze zachowanie. zanim doszedles do nas juz bylo ustalone po co tutaj idziesz a, ze zachowywales sie tak jak zachowywales to widac zasluzyles na takie traktowanie z naszej strony. te kolony na murku 25 zeby tylko pkt nabic tez byly przez nasze zachowanie:v. od nas dostales szanse mimo, ze nie mielismy przyjmowac dzieciakow bo pozniej sa takie akcje wlasnie. Nie chce tutaj nikogo obrazic uzywajac slowa dzieciaki(głownie ciebie smoczuś:D) bo sa tez osoby ktore maja troche oleju w głowie, ale jednak takie akcje czesciej zdarzaja sie u takich osob a niżeli doroslych
Takiego drugiego jak ja nie spotkacie, więc trzeba się cieszyć ze nie skończyli wasi gracze gry przez mnie, a było blisko
smiley_emoticons_lol.gif
.
 

DeletedUser23003

Guest
Nie osmieszaj sie i nie szukaj wymowki, ze przez nasze zachowanie. zanim doszedles do nas juz bylo ustalone po co tutaj idziesz a, ze zachowywales sie tak jak zachowywales to widac zasluzyles na takie traktowanie z naszej strony. te kolony na murku 25 zeby tylko pkt nabic tez byly przez nasze zachowanie:v. od nas dostales szanse mimo, ze nie mielismy przyjmowac dzieciakow bo pozniej sa takie akcje wlasnie. Nie chce tutaj nikogo obrazic uzywajac slowa dzieciaki(głownie ciebie smoczuś:D) bo sa tez osoby ktore maja troche oleju w głowie, ale jednak takie akcje czesciej zdarzaja sie u takich osob a niżeli doroslych

Dzieki Wodzu! Rozumiem ze mnie zaliczasz do tej grupy, ktora ma troche tego oleju w glowie?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Ja tylko w sprawie tych murów i ellcomendante, to ze drazniace masowki do nas pisal ciagle o klinowanie to juz pomijam, po dwoch przestalem odczytywac. To ,ze gra na murach to akurat chyba nie z premedytacja, tak samo grał na geli na wyspach ktore byly w posiadaniu jego soja.
Niestety do niektorych nie dociera, ze tak sie nie gra, ciagle sie z tym walczy glownie w erze eventu. Jednak ci co mysla jedynie o sobie i spokojnym snie tak graja, maja gdzies ze i tak w to mozna wjechac i narobic kuku sojuszowi

kompletnie nie pochwalam takiej gry
 

DeletedUser16770

Guest
Gra na murkach dlatego, ze przy odbijaniu na 25 murku dostaje iles tam procent pw z tego, nie pamietam jak to z tym jest dokladnie, to powod no i drugi taki, ze wpuszcza swoich na wyspy i nie mozna mitem odbic
 

DeletedUser23832

Guest
mur duzo pw zabiera tak to raz, drugi powod to ten co pisalem, tak zawsze gra... a z murami trzeba umiec grac, samo sie nie wybroni. Nie wiem czy wpuszczal czy nie, ale widzialem ze ta ksamo gral na Geli przeciw nami to byl plus dla nas
 

DeletedUser16770

Guest
fakt ale latwiej zrobic bunkier i klepac pw niz sie bronic na 0 murku. no i to bylo tak ze mur 25 jego defa prawie wcale a pw mu wpadalo az milo na zmyslach jeszcze chyba z 50k wpadlo odbijane ogniami bylo wtedy oczywiscie

Nie pametam dokladnie jak to jest ale przy murku 25 i odbijaniu chyba 20% pw otrzymuje wlasciciel miasta nawet jesli tam swojego defa nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Niestety i tacy sie trafiaja i u nas takze mimo, ze w 4-8 masach sie przypomina o murach 0 na bezpiecznych wyspach lub srednio zagrozonych. Jedank wiedza lepiej, a sojusz potem niech odbija:)
 
Ja tylko w sprawie tych murów i ellcomendante, to ze drazniace masowki do nas pisal ciagle o klinowanie to juz pomijam, po dwoch przestalem odczytywac. To ,ze gra na murach to akurat chyba nie z premedytacja, tak samo grał na geli na wyspach ktore byly w posiadaniu jego soja.
Niestety do niektorych nie dociera, ze tak sie nie gra, ciagle sie z tym walczy glownie w erze eventu. Jednak ci co mysla jedynie o sobie i spokojnym snie tak graja, maja gdzies ze i tak w to mozna wjechac i narobic kuku sojuszowi

kompletnie nie pochwalam takiej gry
Pomyliłeś Pana ElKomendante z Geli :). Ja na Geli nie grałem, ale nie ty pierwszy nas mylisz.
 
Komediant wiele razy pokazywał jak nisko może upaść człowiek. Jednak wciąż zaskakuje i pobija swoje rekordy, pełzając w bagnie krętactwa, kłamstwa i nieczystych zagrywek.
 

DeletedUser28980

Guest
Hahaha i znowu kronika traci kolejne miasto. Kronoka nie jestescie tacz dobrzy macie tyle paktow a nie mozecie odbic miasta.
 

DeletedUser23832

Guest
A ja tam uwazam, ze i Kronika i Lowcy to najmocniejsze soje tego swiata jezeli chodzi o sklady i doswiadczenie. Miasta traca wszyscy, tego sie chyba nie da uniknac.
 
Do góry