Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
Powiem tylko ze nie mam słow , spie z właczonym kompem obok zeby w razie w zostac na 100% obudzony to dzisiaj nie dosyc ze strona samoinstnie sie odswiezyla to jeszcze 0 powiadomien z aplikacji ... No udało wam sie mnie złapac gratki ...
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser24204

Guest
jak to mówią...
Złej baletnicy przeszkadza i rąbek przy spódnicy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

 
Came próbuje udowodnić że jest kozakiem broniąc słupa mastersa czy jak mu tam :) Drogi mastersie ja chociażby jestem na czerwonych wyspach gdzie nie mam obstawionych miast( w tym momencie mam do 1 wstawione). I jakoś miasta mi przejąć twój wielki sojusz nie potrafi :) Czemu? Tego nie wiem próbują próbują i nie idzie im :) A Came dobrze wiesz że słupiłeś na Lindosie wiec prosze ciebie zamilknij :)

Miasta nie straciłeś to fakt ale kolona miałeś i wiele razy wioskę wyczyszczoną do 0 więc nie wiem po co kozaczysz na forum, może następnym razem nie będziemy mieli innych okupacji i cały def pójdzie na ciebie i nie odbijecie miasta. Nie chce mi się tu nawet zaglądać bo ciągłe jęczycie na Kronikę a prawda jest taka że gdzie Kronika grała do tej pory tam wygrywała (wyjątek Retimno). Czepiacie się masteresa o to ze się troszkę zagalopował ale to u was jest więcej chwalipięt co chwalą się na forum kolonami wbitymi w nocy lub pod czyjąś nieobecność. Po prostu hipokryzja.
 
Ostatnia edycja:
mastares staram sie szanowac innych graczy nawet jak graja w przeciwnej druzynie ,wiadomo dzis gra sie przeciwko jutro razem taka gra ...z Twoich wypowiedzi wynika ze uwazasz sie za dobrego gracza( notabene ja za takiego sie nie uwazam poprostu jestem na ten czas w miare aktywny ) wiec za cholere nie potrafie zrozumiec po co Ci bylo 2k birem we wiosce 1500 pkt zbudowanej z palika???? dla mnie to czarna magia stracilbym taka wioche luz ,obok jest nastepny palik do zalozenia pol dnia i wiocha ma 1500pktw...jestes kozak,zaloz wioche zrob w niej wojo i oprzej jej obrone na cofkach klinach itd...pokazesz swoje skil-sy 24h na dobe nie bedziesz musial sam sie chwalic inni Cie pochwala ;) obawiasz sie ze nie utrzymasz takiej wiochy to poprostu nie zakladaj ....

nie wiem czy tutaj warto coś dodawać, na kalidonie wlazłem na nowym nicku i po kilkunastu próbach na mnie Twój sojusz sobie odpuścił akcje na mnie, potem niestety od kogoś się dowiedzieliście ze to ja i zawiało nuda, tylko wariatek budził o 5 :p
 

DeletedUser28762

Guest
Miasta nie straciłeś to fakt ale kolona miałeś i wiele razy wioskę wyczyszczoną do 0 więc nie wiem po co kozaczysz na forum, może następnym razem nie będziemy mieli innych okupacji i cały def pójdzie na ciebie i nie odbijecie miasta. Nie chce mi się tu nawet zaglądać bo ciągłe jęczycie na Kronikę a prawda jest taka że gdzie Kronika grała do tej pory tam wygrywała (wyjątek Retimno). Czepiacie się masteresa o to ze się troszkę zagalopował ale to u was jest więcej chwalipięt co chwalą się na forum kolonami wbitymi w nocy lub pod czyjąś nieobecność. Po prostu hipokryzja.

sugerujesz coś Adaśko ?
jaki z Ciebie gracz Kroniki ? bo na Helorusie wbiłeś do ich soja ?
tak samo może należysz do MDG ? bo cudaki z nimi budowałeś.
Jedynie co możesz się utożsamiać to z sojuszem Dzikie Hordy i tyle.
ponoć już miałeś tu się nie wypowiadać tak pisałeś czyli nie słowny jesteś.
 

DeletedUser25712

Guest
Kronika była na retimno? kojarzę Jony, Jony 2 [ciach]. Dobrze pamiętam obrońców bobrzej norki i ten drugi rozłam co powstał później. Był też Fight Club, ale kronika? wiem, że kronika to zbieranina graczy z wyżej wymienionych sojuszy. Gdzie kronika grała wcześniej i co wygrała bo tej nazwy nie kojarzę z przed helorusa? Ja tutaj mało się wypowiadam Adaśko, ale czytam często i wiem, że głównym powodem bluzgów na kronikę jest wypisywanie przez Ciebie jacy to wielcy nie jesteście. Ty się przechwalasz, a reszta graczy temu zaprzecza i biją Cię na głowę faktami. Co nie zmienia tego, że to co tutaj na forum się wyprawia to jeden wielki cyrk, ale lubię poczytać te wasze głupoty i się pośmiać
smiley_emoticons_grin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25712

Guest
Tak w ogóle to wszedłem z takim zapytaniem. Gdzie są wilki turka? bo od tygodnia kogo próbuję zaatakować od nich to na urlopach. Od początku roku chodziły plotki, że STADO DZIKÓW kończy grę w marcu, a tu taki zonk, że nikogo od was nie ma. Chyba chłopaki myślą, że się zanudzimy do końca miesiąca i skończymy grać w marcu, a oni powracają wtedy z urlopów.
 

DeletedUser24065

Guest
mi to brak slow ...;) Droga Kroniko jest u Was sporo ogarnietych graczy wiec czemu pozwalacie zeby ktos wam psul reputacje;)))) nie dziwcie sie pozniej ze przez pryzmat graczy typu mastares postrzegaja was tak jak postrzegaja...kolega wytluscil swoj post chcac byc chyba zauwazonym i na wlasne nieszczescie chyba mu sie to udalo ...Mastares wez ty sie chlopaku ogarnij nie sztuka jest ubic wojo komus kogo niema czy wbic mu kolona ...to zaden powod do dumy, wbij komus jak jest, utrzymaj a pozniej sie chwal sie pewnie zyskasz w taki sposob szacunek innych graczy ...przeklamywanie staystyk,chwalenie sie ile pw ci wpadlo a staty mowia cos innego jest poprostu zalosne ...wspomniales cos o Andyszu ...dostal od nas kolona i nikt sie tym nie chwalil bo nie bylo czym ....kolon plynal szybciej niz jego off czy deff to o czym gadac ...;) notabene nie dorastasz mu do piet;)
Tyle w temacie ;)
Ps. fajterku nie kozacz o twojej klasie swiadczy wstawiewnie 2k birem na palik na naszej wyspie.....pozdrawiam i bez urazy oczywiscie bo nie to jest moim zamiarem
on wstawił 2k birem do palika na dzień a wasza klasa jest wstawić 1767 birem na bonus fajterku
 
sugerujesz coś Adaśko ?
jaki z Ciebie gracz Kroniki ? bo na Helorusie wbiłeś do ich soja ?
tak samo może należysz do MDG ? bo cudaki z nimi budowałeś.
Jedynie co możesz się utożsamiać to z sojuszem Dzikie Hordy i tyle.
ponoć już miałeś tu się nie wypowiadać tak pisałeś czyli nie słowny jesteś.

Sugeruje to by nie był taki pewny siebie i tyle. Do Kroniki dołączyłem na helorusie, zgadza się. Adzi mnie zapytał czy z nimi zagram. Widzę że Mati zapomniałeś o paru światach. Miałem nie pisać i nie pisałem 2 tygodnie ale śmieszy mnie to jak wyśmiewacie masteresa skoro wielu od was robi to samo.
 
Kronika była na retimno? kojarzę Jony, Jony 2 zanim bany się posypały. Dobrze pamiętam obrońców bobrzej norki i ten drugi rozłam co powstał później. Był też Fight Club, ale kronika? wiem, że kronika to zbieranina graczy z wyżej wymienionych sojuszy. Gdzie kronika grała wcześniej i co wygrała bo tej nazwy nie kojarzę z przed helorusa? Ja tutaj mało się wypowiadam Adaśko, ale czytam często i wiem, że głównym powodem bluzgów na kronikę jest wypisywanie przez Ciebie jacy to wielcy nie jesteście. Ty się przechwalasz, a reszta graczy temu zaprzecza i biją Cię na głowę faktami. Co nie zmienia tego, że to co tutaj na forum się wyprawia to jeden wielki cyrk, ale lubię poczytać te wasze głupoty i się pośmiać
smiley_emoticons_grin.gif

trzciciele bobrzej norki na retimno to kronika
kronika swoj pierwszy swiat wygrała jako psychoza na tau
co swiat to inna nazwa, tak kiedys grali moze dlatego nie znasz i nie wiesz
 

DeletedUser28762

Guest
Kronika była na retimno? kojarzę Jony, Jony 2 zanim bany się posypały. Dobrze pamiętam obrońców bobrzej norki i ten drugi rozłam co powstał później. Był też Fight Club, ale kronika? wiem, że kronika to zbieranina graczy z wyżej wymienionych sojuszy. Gdzie kronika grała wcześniej i co wygrała bo tej nazwy nie kojarzę z przed helorusa? Ja tutaj mało się wypowiadam Adaśko, ale czytam często i wiem, że głównym powodem bluzgów na kronikę jest wypisywanie przez Ciebie jacy to wielcy nie jesteście. Ty się przechwalasz, a reszta graczy temu zaprzecza i biją Cię na głowę faktami. Co nie zmienia tego, że to co tutaj na forum się wyprawia to jeden wielki cyrk, ale lubię poczytać te wasze głupoty i się pośmiać
smiley_emoticons_grin.gif

Na Retimno nie było Kroniki
był sojusz
Sugeruje to by nie był taki pewny siebie i tyle. Dp Kroniki dołączyłem na helorusie, zgadza się. Adzi mnie zapytał czy z nimi zagram. Widzę że Mati zapomniałeś o paru światach. Miałem nie pisać i nie pisałem 2 tygodnie ale śmieszy mnie to jak wyśmiewacie masteresa skoro wielu od was robi to samo.

Adaś jak jakiś koleś sam zaczął,przywołuje mnie do tablicy i sugeruje że mam przerośnięte ego a 2 dni później mu miasto zabrałem tyle w temacie.
 

DeletedUser28762

Guest
trzciciele bobrzej norki na retimno to kronika
kronika swoj pierwszy swiat wygrała jako psychoza na tau
co swiat to inna nazwa, tak kiedys grali moze dlatego nie znasz i nie wiesz

sojusz z Retimno a ta kronika od Helorusa to całkiem 2 inne sojusze Adaś nie przesadzaj.
Tam wtedy była jakość a teraz nie skomentuje.
 
sojusz z Retimno a ta kronika od Helorusa to całkiem 2 inne sojusze Adaś nie przesadzaj.
Tam wtedy była jakość a teraz nie skomentuje.

jakość zachował trzon który gra w tym sojuszu od tau, ja tutaj nie rekrutuje a nowi gracze nie prezentują poziomu weteranów więc nie wiem czego oczekujesz
 
bobry to nie była masówka , a kronika niestety nią jest
i jakoś poważniej traktowałem ten sojusz na retimno niż to coś co tu jest
 
Do góry