Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
a co ja mogę oczekiwać ?

To wygląda na to jakbyś oczekiwał od każdego gracza który jest w Kronice że prezentuje taki poziom jak inni a to jest nierealne.

bobry to nie była masówka , a kronika niestety nią jest
i jakoś poważniej traktowałem ten sojusz na retimno niż to coś co tu jest

ja z nimi tam walczyłem wiec mogę więcej napisać ale tu jest inny świat
gdybym ja miał wpływ na rekrutacje i to kto dostanie link by z nami grac to uwierz ze było by nas o polowe mniej
nie dałbym szansy wielu osobom ale ja to ja, inni chcieli poszerzyć skład

ja lubię grać w małych sojuszach jak to było do helorusa i na każdym świecie gdzie grałem w małym ale aktywnym gronie miałem 1000% pewności że na każda osobę mogę liczyć i zawsze pomoże zresztą doktorek grał ze mną 3 światy a nawet 4 to wie o czym pisze
 

DeletedUser25712

Guest
Ja zacząłem grać od retimno i kilka światów grałem z podobną "ekipą" razem, ale inne nazwy sojuszu co świat bo "inna historia i inni gracze dołączali". Dlatego też pytałem o kronikę oraz przepraszam za obrońców bobrzej norki... nazwa mi umknęła :) Przejrzałem kto wygrał świat Tau to mało graczy się już pokrywa z wami. Na kalidonie krótko grałem aktywnie, ale kojarzę gracza "Co to?", że dobry byl.
 
Ja zacząłem grać od retimno i kilka światów grałem z podobną "ekipą" razem, ale inne nazwy sojuszu co świat bo "inna historia i inni gracze dołączali". Dlatego też pytałem o kronikę oraz przepraszam za obrońców bobrzej norki... nazwa mi umknęła :) Przejrzałem kto wygrał świat Tau to mało graczy się już pokrywa z wami. Na kalidonie krótko grałem aktywnie, ale kojarzę gracza "Co to?", że dobry byl.


nicki tez się zmieniają ;) a gracz co to nie był dobry, grał na bocie, po 2 jego banie z doktorkiem zrezygnowaliśmy z gry bo powtarzała się historia z poprzedniego świata
 

DeletedUser28762

Guest
Ja zacząłem grać od retimno i kilka światów grałem z podobną "ekipą" razem, ale inne nazwy sojuszu co świat bo "inna historia i inni gracze dołączali". Dlatego też pytałem o kronikę oraz przepraszam za obrońców bobrzej norki... nazwa mi umknęła :) Przejrzałem kto wygrał świat Tau to mało graczy się już pokrywa z wami. Na kalidonie krótko grałem aktywnie, ale kojarzę gracza "Co to?", że dobry byl.

co to ? czyli Grzesiu niestety skończył bo no właśnie ...
 
i miałbym odejść teraz z Kroniki i co dalej? :)
wgl nie przychodzić tutaj na świat skoro nie lubisz masówek
ja robie to co lubie
właśnie musze polubić szaraki strzelac
smiley_emoticons_grin.gif
 
wgl nie przychodzić tutaj na świat skoro nie lubisz masówek
ja robie to co lubie
właśnie musze polubić szaraki strzelac
smiley_emoticons_grin.gif

dobre, problem w tym że masówki miało nie być ;) wyszło inaczej i na to wpływu nie miałem
dla wielu to będzie ostatni świat

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25712

Guest
Na helorusie też była masówka bo tam sojusze po 100 osób i na myoni aż 3 sojusze, ale to już chwytaki. Też masówka jak dla mnie ma więcej już znaczeń. Kiedyś masówka to była zbieranina byle jakich graczy - jak leci po mapie. Teraz coraz więcej osób się "zgaduje" i łączą się aktywne sojusze, aktywni gracze i dobierają znajomych. Masówka jest dalej z nazwy, ale to już aktywni gracze.
 
Na helorusie też była masówka bo tam sojusze po 100 osób i na myoni aż 3 sojusze, ale to już chwytaki. Też masówka jak dla mnie ma więcej już znaczeń. Kiedyś masówka to była zbieranina byle jakich graczy - jak leci po mapie. Teraz coraz więcej osób się "zgaduje" i łączą się aktywne sojusze, aktywni gracze i dobierają znajomych. Masówka jest dalej z nazwy, ale to już aktywni gracze.

Dla mnie masówka to zupełnie przypadkowi gracze którzy się nie znają itd
Gdyby patrzeć na ilość graczy to wszystkie sojusze mające spora ilość graczy trzeba by nazywać masówką. Czy Kronika to masówka? Nie do końca bo wielu graczy się zna, Łowcy też mają dużo graczy i można by pisać że masówka.. Ale tam się znają, grają jednym składem 3 czy 4 świat.
 

DeletedUser11328

Guest
Łowcy Snów to sojusz który skończy ten świat we własciwym składzie
Każdy świat to badanie i ostatecznie max 5-6 osob dojdzie na stale do podstawowego składu
Chciałem tylko dodać tak na marginesie że bardzo blisko był pon miedzy Nami a Kroniką, znam tam i szanuję wielu graczy, ale błąd podstawowy Kroniki to dyplomacja - nie te nicki powinny prowadzić negocjacje
Grepolis to bardzo hermetyczne środowisko - każdy się zna i wie wiele o sobie - a ja jestem już starszym panem i nie będę dyskutował z osoba która jest źle wychowana wg mojej oceny, osoba która w przeszłości obrażała moich obecnych kolegów i koleżanki - krótko mówiąc brzydzę się prostactwem
Ten świat tylko mnie w tym upewnil
Na koniec swojej wypowiedzi dodam tylko że nazwa Łowcy Snów nie jest przypadkowa - lubimy grać i atakować w nocy - proszę nie mieć Nam tego za złe
Każdy kto się pcha na front z Nami musi byc tego świadomy, nic nie pomogą żale i lamenty na forum oraz zmasowane ataki w dzień - to tylko pogorsza sytuacje
Chcę jeszcze dodać że Grepois to tylko gra - prosze o więcej dystansu i luzu, szczególnie tutaj, szanujcie się i starajcie być bardziej stonowani w wypowiedziach.
Pozdrawiam wszystkich paktowiczów i przeciwników
Krzysiek :)
 
Łowcy Snów to sojusz który skończy ten świat we własciwym składzie
Każdy świat to badanie i ostatecznie max 5-6 osob dojdzie na stale do podstawowego składu
Chciałem tylko dodać tak na marginesie że bardzo blisko był pon miedzy Nami a Kroniką, znam tam i szanuję wielu graczy, ale błąd podstawowy Kroniki to dyplomacja - nie te nicki powinny prowadzić negocjacje
Grepolis to bardzo hermetyczne środowisko - każdy się zna i wie wiele o sobie - a ja jestem już starszym panem i nie będę dyskutował z osoba która jest źle wychowana wg mojej oceny, osoba która w przeszłości obrażała moich obecnych kolegów i koleżanki - krótko mówiąc brzydzę się prostactwem
Ten świat tylko mnie w tym upewnil
Na koniec swojej wypowiedzi dodam tylko że nazwa Łowcy Snów nie jest przypadkowa - lubimy grać i atakować w nocy - proszę nie mieć Nam tego za złe
Każdy kto się pcha na front z Nami musi byc tego świadomy, nic nie pomogą żale i lamenty na forum oraz zmasowane ataki w dzień - to tylko pogorsza sytuacje
Chcę jeszcze dodać że Grepois to tylko gra - prosze o więcej dystansu i luzu, szczególnie tutaj, szanujcie się i starajcie być bardziej stonowani w wypowiedziach.
Pozdrawiam wszystkich paktowiczów i przeciwników
Krzysiek :)

Szacunek ? stonowane wypowiedzi ? na forum ? przecież to by kompletnie je zabiło , tu musi tak być :) inaczej tego forum by nie było , a tak można się pośmiać :p
 
Łowcy Snów to sojusz który skończy ten świat we własciwym składzie
Każdy świat to badanie i ostatecznie max 5-6 osob dojdzie na stale do podstawowego składu
Chciałem tylko dodać tak na marginesie że bardzo blisko był pon miedzy Nami a Kroniką, znam tam i szanuję wielu graczy, ale błąd podstawowy Kroniki to dyplomacja - nie te nicki powinny prowadzić negocjacje
Grepolis to bardzo hermetyczne środowisko - każdy się zna i wie wiele o sobie - a ja jestem już starszym panem i nie będę dyskutował z osoba która jest źle wychowana wg mojej oceny, osoba która w przeszłości obrażała moich obecnych kolegów i koleżanki - krótko mówiąc brzydzę się prostactwem
Ten świat tylko mnie w tym upewnil
Na koniec swojej wypowiedzi dodam tylko że nazwa Łowcy Snów nie jest przypadkowa - lubimy grać i atakować w nocy - proszę nie mieć Nam tego za złe
Każdy kto się pcha na front z Nami musi byc tego świadomy, nic nie pomogą żale i lamenty na forum oraz zmasowane ataki w dzień - to tylko pogorsza sytuacje
Chcę jeszcze dodać że Grepois to tylko gra - prosze o więcej dystansu i luzu, szczególnie tutaj, szanujcie się i starajcie być bardziej stonowani w wypowiedziach.
Pozdrawiam wszystkich paktowiczów i przeciwników
Krzysiek :)

Przecież to dużo wcześniej napisałem, gracie pewnym składem któryś świat z rzędu. Co do PONa to nigdy o tym nie rozmawialiśmy, pisaliśmy o czymś innym. Stwierdziłeś że Kronika Cię nie interesuje jako przeciwnik ale jakieś kolony próbowaliście nam wstawić. Napisałeś przy tym że na wspólnych wyspach będą takie potyczki ale widocznie wielu osobom się takie coś nie podobało skoro była decyzja o wojnie z wami. Wracając do tematu masówki to dałem tylko przykład że nie można określać tym słowem każdego sojuszu który tutaj ma prawie limit w sojuszu. W Kronice jest wielu nowych i jeśli ten sojusz pójdzie na kolejny świat grać to zapewne wielu z tych nowych szansy nie otrzyma. Do tej pory było podobnie jak u was, dawaliśmy szanse paru osobom i jak się sprawdzały szli na kolejny świat z nami. Rozmawiając z kilkoma osobami które są w tym sojuszu od początku jego istnienia dowiedziałem się że zawsze była taka praktyka. Dlaczego tutaj wyszło inaczej? Mi osobiście ciężko powiedzieć, może za dużo było zaproszeń typu a bo to kolega tego kolegi. Teraz to nie ważne, trzeba grać w takich warunkach jakie są, wiemy także że są jeszcze u nas osoby które sprzedają info i to nawet wam i mamy na to dowody, czy się dowiemy kto to czy nie to inna sprawa. Najwyżej zaczniemy grać w taki sposób że kret wam nie pomoże. Zauważyłem również że mało się wypowiadasz an forum ogólnym a jeśli to robisz za każdy razem podkreślasz ze to tylko gra, skoro tak jest to po co wam krety w naszym sojuszu?

[ciach]


moim zdaniem ciekawy świat

Miał być ciekawy ale dla mnie to żenada że ludzie chwalą się podbitymi miastami pod nieobecność gracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29228

Guest
witam serdecznie troszkę z innej beczki ale ważne dla mnie poszukuję kontaktu z graczem paklo od paru dni nie ma z nim kontaktu a znam go bardzo długo z róznych światów czy ktoś ma może z nim kontakt
 

DeletedUser24204

Guest
Łowcy Snów to sojusz który skończy ten świat we własciwym składzie
Każdy świat to badanie i ostatecznie max 5-6 osob dojdzie na stale do podstawowego składu
Chciałem tylko dodać tak na marginesie że bardzo blisko był pon miedzy Nami a Kroniką, znam tam i szanuję wielu graczy, ale błąd podstawowy Kroniki to dyplomacja - nie te nicki powinny prowadzić negocjacje
Grepolis to bardzo hermetyczne środowisko - każdy się zna i wie wiele o sobie - a ja jestem już starszym panem i nie będę dyskutował z osoba która jest źle wychowana wg mojej oceny, osoba która w przeszłości obrażała moich obecnych kolegów i koleżanki - krótko mówiąc brzydzę się prostactwem
Ten świat tylko mnie w tym upewnil
Na koniec swojej wypowiedzi dodam tylko że nazwa Łowcy Snów nie jest przypadkowa - lubimy grać i atakować w nocy - proszę nie mieć Nam tego za złe
Każdy kto się pcha na front z Nami musi byc tego świadomy, nic nie pomogą żale i lamenty na forum oraz zmasowane ataki w dzień - to tylko pogorsza sytuacje
Chcę jeszcze dodać że Grepois to tylko gra - prosze o więcej dystansu i luzu, szczególnie tutaj, szanujcie się i starajcie być bardziej stonowani w wypowiedziach.
Pozdrawiam wszystkich paktowiczów i przeciwników
Krzysiek :)
a ktoś marudzi o te nocne akcje , a mnie to sie one podobały te Twoje celowanie deffa po cichu i kolon z bliska :)
śmiesznie było :)
 

DeletedUser11328

Guest
Sojusz Lowcy Snów nie ma zadnego - powtarzam - zadnego szpiega w Sojuszu przeciwnym, nikt z osob prowadzacych sojusz nie dostaje informacji bezposrednio z Kroniki, ani tez posrednio przez Naszych graczy.
Moge dac slowo honoru, ze nie mamy zadnego kontaktu z Nikim od Was w celu wycigniecia jakichkolwiek informacji.
Nie Nasze klimaty, nigdy na zadnym swiecie nie wysylalismy szpiegow - tego jestem w 100% pewny.

Co do rozmow o pakcie nie mialem na mysli Ciebie Adam.
Z Toba pisalem o sytuacji na Oropos, to prawda.
 

DeletedUser11328

Guest
Furiae - a Ty to kto? nie kojarze Cie, chyba nie walczylismy przeciw sobie ?
 

DeletedUser

Guest
Tak w ogóle to wszedłem z takim zapytaniem. Gdzie są wilki turka? bo od tygodnia kogo próbuję zaatakować od nich to na urlopach. Od początku roku chodziły plotki, że STADO DZIKÓW kończy grę w marcu, a tu taki zonk, że nikogo od was nie ma. Chyba chłopaki myślą, że się zanudzimy do końca miesiąca i skończymy grać w marcu, a oni powracają wtedy z urlopów.
Co do Wilków, trochę ostatnio pozmieniało się, Jonowie odpadli z sojuszników, M46 stracili już całkowicie i mają trochę więcej teraz do roboty nie tylko z Dzikami, ale i =Outlaw= im mocno wjeżdża teraz na M36. Dużo kończy tam grę teraz ogólnie.
 
Do góry