1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Oropos

Dyskusja w 'Oropos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lis 2016.

Poleć tę stronę

1. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    Miasta nie straciłeś to fakt ale kolona miałeś i wiele razy wioskę wyczyszczoną do 0 więc nie wiem po co kozaczysz na forum, może następnym razem nie będziemy mieli innych okupacji i cały def pójdzie na ciebie i nie odbijecie miasta. Nie chce mi się tu nawet zaglądać bo ciągłe jęczycie na Kronikę a prawda jest taka że gdzie Kronika grała do tej pory tam wygrywała (wyjątek Retimno). Czepiacie się masteresa o to ze się troszkę zagalopował ale to u was jest więcej chwalipięt co chwalą się na forum kolonami wbitymi w nocy lub pod czyjąś nieobecność. Po prostu hipokryzja.

Ostatnio edytowane: 17. Lut 2017
  2. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    nie wiem czy tutaj warto coś dodawać, na kalidonie wlazłem na nowym nicku i po kilkunastu próbach na mnie Twój sojusz sobie odpuścił akcje na mnie, potem niestety od kogoś się dowiedzieliście ze to ja i zawiało nuda, tylko wariatek budził o 5 :p

3. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
    Kinia doskonale wiesz że przy aktualizacjach tak się zdaża

4. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    40
    sugerujesz coś Adaśko ?
    jaki z Ciebie gracz Kroniki ? bo na Helorusie wbiłeś do ich soja ?
    tak samo może należysz do MDG ? bo cudaki z nimi budowałeś.
    Jedynie co możesz się utożsamiać to z sojuszem Dzikie Hordy i tyle.
    ponoć już miałeś tu się nie wypowiadać tak pisałeś czyli nie słowny jesteś.

5. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    3
    Kronika była na retimno? kojarzę Jony, Jony 2 [ciach]. Dobrze pamiętam obrońców bobrzej norki i ten drugi rozłam co powstał później. Był też Fight Club, ale kronika? wiem, że kronika to zbieranina graczy z wyżej wymienionych sojuszy. Gdzie kronika grała wcześniej i co wygrała bo tej nazwy nie kojarzę z przed helorusa? Ja tutaj mało się wypowiadam Adaśko, ale czytam często i wiem, że głównym powodem bluzgów na kronikę jest wypisywanie przez Ciebie jacy to wielcy nie jesteście. Ty się przechwalasz, a reszta graczy temu zaprzecza i biją Cię na głowę faktami. Co nie zmienia tego, że to co tutaj na forum się wyprawia to jeden wielki cyrk, ale lubię poczytać te wasze głupoty i się pośmiać [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18. Lut 2017
  6. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    3
    Tak w ogóle to wszedłem z takim zapytaniem. Gdzie są wilki turka? bo od tygodnia kogo próbuję zaatakować od nich to na urlopach. Od początku roku chodziły plotki, że STADO DZIKÓW kończy grę w marcu, a tu taki zonk, że nikogo od was nie ma. Chyba chłopaki myślą, że się zanudzimy do końca miesiąca i skończymy grać w marcu, a oni powracają wtedy z urlopów.

Karwallo lubi to.
  7. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
    on wstawił 2k birem do palika na dzień a wasza klasa jest wstawić 1767 birem na bonus fajterku

8. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    184
    a Twoja klasa to ta gdzie smoczy chodzi

Big Kamil lubi to.
  9. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    Sugeruje to by nie był taki pewny siebie i tyle. Do Kroniki dołączyłem na helorusie, zgadza się. Adzi mnie zapytał czy z nimi zagram. Widzę że Mati zapomniałeś o paru światach. Miałem nie pisać i nie pisałem 2 tygodnie ale śmieszy mnie to jak wyśmiewacie masteresa skoro wielu od was robi to samo.

10. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
    dobranoc

11. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    trzciciele bobrzej norki na retimno to kronika
    kronika swoj pierwszy swiat wygrała jako psychoza na tau
    co swiat to inna nazwa, tak kiedys grali moze dlatego nie znasz i nie wiesz

12. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    40
    Na Retimno nie było Kroniki
    był sojusz
    Adaś jak jakiś koleś sam zaczął,przywołuje mnie do tablicy i sugeruje że mam przerośnięte ego a 2 dni później mu miasto zabrałem tyle w temacie.

13. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    a smoczy w końcu zdał?

Big Kamil lubi to.
  14. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    40
    sojusz z Retimno a ta kronika od Helorusa to całkiem 2 inne sojusze Adaś nie przesadzaj.
    Tam wtedy była jakość a teraz nie skomentuje.

15. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    jakość zachował trzon który gra w tym sojuszu od tau, ja tutaj nie rekrutuje a nowi gracze nie prezentują poziomu weteranów więc nie wiem czego oczekujesz

16. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    40
    szkoli się teraz u Redki

Big Kamil lubi to.
  17. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    184
    bobry to nie była masówka , a kronika niestety nią jest
    i jakoś poważniej traktowałem ten sojusz na retimno niż to coś co tu jest

18. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    40
    a co ja mogę oczekiwać ?

19. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    To wygląda na to jakbyś oczekiwał od każdego gracza który jest w Kronice że prezentuje taki poziom jak inni a to jest nierealne.

ja z nimi tam walczyłem wiec mogę więcej napisać ale tu jest inny świat
    gdybym ja miał wpływ na rekrutacje i to kto dostanie link by z nami grac to uwierz ze było by nas o polowe mniej
    nie dałbym szansy wielu osobom ale ja to ja, inni chcieli poszerzyć skład

ja lubię grać w małych sojuszach jak to było do helorusa i na każdym świecie gdzie grałem w małym ale aktywnym gronie miałem 1000% pewności że na każda osobę mogę liczyć i zawsze pomoże zresztą doktorek grał ze mną 3 światy a nawet 4 to wie o czym pisze

20. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    3
    Ja zacząłem grać od retimno i kilka światów grałem z podobną "ekipą" razem, ale inne nazwy sojuszu co świat bo "inna historia i inni gracze dołączali". Dlatego też pytałem o kronikę oraz przepraszam za obrońców bobrzej norki... nazwa mi umknęła :) Przejrzałem kto wygrał świat Tau to mało graczy się już pokrywa z wami. Na kalidonie krótko grałem aktywnie, ale kojarzę gracza "Co to?", że dobry byl.