1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Oropos

Dyskusja w 'Oropos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lis 2016.

Poleć tę stronę

1. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    Miasta nie straciłeś to fakt ale kolona miałeś i wiele razy wioskę wyczyszczoną do 0 więc nie wiem po co kozaczysz na forum, może następnym razem nie będziemy mieli innych okupacji i cały def pójdzie na ciebie i nie odbijecie miasta. Nie chce mi się tu nawet zaglądać bo ciągłe jęczycie na Kronikę a prawda jest taka że gdzie Kronika grała do tej pory tam wygrywała (wyjątek Retimno). Czepiacie się masteresa o to ze się troszkę zagalopował ale to u was jest więcej chwalipięt co chwalą się na forum kolonami wbitymi w nocy lub pod czyjąś nieobecność. Po prostu hipokryzja.

Ostatnio edytowane: 17. Lut 2017 o 16:08
  2. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    nie wiem czy tutaj warto coś dodawać, na kalidonie wlazłem na nowym nicku i po kilkunastu próbach na mnie Twój sojusz sobie odpuścił akcje na mnie, potem niestety od kogoś się dowiedzieliście ze to ja i zawiało nuda, tylko wariatek budził o 5 :p

3. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
    Kinia doskonale wiesz że przy aktualizacjach tak się zdaża

4. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    14
    sugerujesz coś Adaśko ?
    jaki z Ciebie gracz Kroniki ? bo na Helorusie wbiłeś do ich soja ?
    tak samo może należysz do MDG ? bo cudaki z nimi budowałeś.
    Jedynie co możesz się utożsamiać to z sojuszem Dzikie Hordy i tyle.
    ponoć już miałeś tu się nie wypowiadać tak pisałeś czyli nie słowny jesteś.

5. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    2
    Kronika była na retimno? kojarzę Jony, Jony 2 [ciach]. Dobrze pamiętam obrońców bobrzej norki i ten drugi rozłam co powstał później. Był też Fight Club, ale kronika? wiem, że kronika to zbieranina graczy z wyżej wymienionych sojuszy. Gdzie kronika grała wcześniej i co wygrała bo tej nazwy nie kojarzę z przed helorusa? Ja tutaj mało się wypowiadam Adaśko, ale czytam często i wiem, że głównym powodem bluzgów na kronikę jest wypisywanie przez Ciebie jacy to wielcy nie jesteście. Ty się przechwalasz, a reszta graczy temu zaprzecza i biją Cię na głowę faktami. Co nie zmienia tego, że to co tutaj na forum się wyprawia to jeden wielki cyrk, ale lubię poczytać te wasze głupoty i się pośmiać [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18. Lut 2017 o 18:07
  6. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    2
    Tak w ogóle to wszedłem z takim zapytaniem. Gdzie są wilki turka? bo od tygodnia kogo próbuję zaatakować od nich to na urlopach. Od początku roku chodziły plotki, że STADO DZIKÓW kończy grę w marcu, a tu taki zonk, że nikogo od was nie ma. Chyba chłopaki myślą, że się zanudzimy do końca miesiąca i skończymy grać w marcu, a oni powracają wtedy z urlopów.

Karwallo lubi to.
  7. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
    on wstawił 2k birem do palika na dzień a wasza klasa jest wstawić 1767 birem na bonus fajterku

8. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    98
    a Twoja klasa to ta gdzie smoczy chodzi

Big Kamil lubi to.
  9. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    Sugeruje to by nie był taki pewny siebie i tyle. Do Kroniki dołączyłem na helorusie, zgadza się. Adzi mnie zapytał czy z nimi zagram. Widzę że Mati zapomniałeś o paru światach. Miałem nie pisać i nie pisałem 2 tygodnie ale śmieszy mnie to jak wyśmiewacie masteresa skoro wielu od was robi to samo.

10. olekck

olekck

Docenione treści:
    1
  11. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    trzciciele bobrzej norki na retimno to kronika
    kronika swoj pierwszy swiat wygrała jako psychoza na tau
    co swiat to inna nazwa, tak kiedys grali moze dlatego nie znasz i nie wiesz

12. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    14
    Na Retimno nie było Kroniki
    był sojusz
    Adaś jak jakiś koleś sam zaczął,przywołuje mnie do tablicy i sugeruje że mam przerośnięte ego a 2 dni później mu miasto zabrałem tyle w temacie.

13. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    a smoczy w końcu zdał?

Big Kamil lubi to.
  14. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    14
    sojusz z Retimno a ta kronika od Helorusa to całkiem 2 inne sojusze Adaś nie przesadzaj.
    Tam wtedy była jakość a teraz nie skomentuje.

15. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    jakość zachował trzon który gra w tym sojuszu od tau, ja tutaj nie rekrutuje a nowi gracze nie prezentują poziomu weteranów więc nie wiem czego oczekujesz

16. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    14
    szkoli się teraz u Redki

Big Kamil lubi to.
  17. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    98
    bobry to nie była masówka , a kronika niestety nią jest
    i jakoś poważniej traktowałem ten sojusz na retimno niż to coś co tu jest

18. *Anonymous

*Anonymous

Docenione treści:
    14
    a co ja mogę oczekiwać ?

19. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104
    To wygląda na to jakbyś oczekiwał od każdego gracza który jest w Kronice że prezentuje taki poziom jak inni a to jest nierealne.

ja z nimi tam walczyłem wiec mogę więcej napisać ale tu jest inny świat
    gdybym ja miał wpływ na rekrutacje i to kto dostanie link by z nami grac to uwierz ze było by nas o polowe mniej
    nie dałbym szansy wielu osobom ale ja to ja, inni chcieli poszerzyć skład

ja lubię grać w małych sojuszach jak to było do helorusa i na każdym świecie gdzie grałem w małym ale aktywnym gronie miałem 1000% pewności że na każda osobę mogę liczyć i zawsze pomoże zresztą doktorek grał ze mną 3 światy a nawet 4 to wie o czym pisze

20. Shanoz

Shanoz

Docenione treści:
    2
    Ja zacząłem grać od retimno i kilka światów grałem z podobną "ekipą" razem, ale inne nazwy sojuszu co świat bo "inna historia i inni gracze dołączali". Dlatego też pytałem o kronikę oraz przepraszam za obrońców bobrzej norki... nazwa mi umknęła :) Przejrzałem kto wygrał świat Tau to mało graczy się już pokrywa z wami. Na kalidonie krótko grałem aktywnie, ale kojarzę gracza "Co to?", że dobry byl.