1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Oropos

Dyskusja w 'Oropos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lis 2016.

1. CameAme

CameAme

Wakacje chciały sprzedać Dziki proszę Cie chłopie nie ośmieszaj się, od dzików propozycja wyszła po tym jak byliśmy u was na tsie to po pierwsze po drugie yolo to nie cały sojusz a jest coś takiego jak świadoma gra psychologiczna

2. *El Gato*

*El Gato*

50 czy 40 co to za różnica? ja już wcześniej pisałem że dziki + łowcy = 2 kroniki wiec każdy dodatkowy sojusz w pakcie z dzikami/łowcami robił przewagę liczebną wiec co za różnica czy wakacje miały 40 czy 50 graczy?

3. YoloNoob

YoloNoob

Powiem ci że wy nie mieliście nikogo, nie licząc kostuch/kohorty/mocnych i podejrzewam wilków i niezłomnych masz racje cały świat grał na was ale jesteście dobrzy.

4. marcin1998102

marcin1998102

czemu pominąłeś drugie pytanie :D

tu masz wasz brak paktów i tym o to postem kończę rozmowę na temat koalicji i układów na tym świecie :p
    [ally]Kronika Frontowa.[/ally]
    [ally]Kronika Frontowa[/ally]
    [ally]Puszka Pandory[/ally]
    [ally]5 Fala TH[/ally]
    [ally]Kohorta[/ally]
    [ally]Mocne Strong[/ally]
    [ally]KOHORTA..[/ally]
    [ally]Piwosze[/ally]
    [ally]Mocne Full[/ally]

ellcomendante, omm108 oraz YoloNoob lubią to.
  5. *El Gato*

*El Gato*

słabe masz info bo połowy z tych sojuszy nie ma z nami paktu

6. YoloNoob

YoloNoob

ale na wasze okupki latali

omm108 lubi to.
  7. *El Gato*

*El Gato*

ta szczególnie te sojusze które nie istnieją

8. marcin1998102

marcin1998102

przecież my też nigdy nie współpracowaliśmy z łowcami hahahah

9. marcin1998102

marcin1998102

nie istnieją bo albo zostały już pokonane albo się rozleciały ja przedstawiłem sytuację z początkowej fazy gry

chcesz wasze pakty teraz proszę bardzo:)
    Noname
    Emeryci
    Mocne Strong
    Kohorta
    Gang Wesołej Kostuchy

10. YoloNoob

YoloNoob

ale oni grają sami cichooo te sojusze to sobie tak są Kronika nie potrzebuje żadnych paktów tacy dobrzy są gracze xDDD

11. *El Gato*

*El Gato*

Marcin nadal jesteś w błędzie, na poczatku nie mieliśmy paktu przez długi czas. Potem Puszka do nas napisała o pakt i do bodajże kota. Zdecydowaliśmy sie z nimi podpisać pona żeby koalicja kota nie była wieksza.
    Co do obecnych to jest ok ale gdzie np MS wysyła defa na okupacje?

12. Degustator WWW

Degustator WWW

hehe dobre to może powiesz kolegom na forum o czym była rozmowa skoro już się przyznałeś a po drugie zaraz po waszych odwiedzinach pisałem do dzików i nic o tym nie wiedzieli :D ciekawie się robi to.... czemu żeście ???? wyszarakowali???? bo wasza układanka wyszła na jaw????
    oki ale myśl sobie jak chcesz ciekawi mnie tylko fakt że yolo przyszedł jako wódz z propozycją reszty rady a ty piszesz że yolo to nie cały sojusz... a reszta rady przyszła poco na doczepkę????? nie będę tu wymieniał bo mi się nie chce pisać...

co do ośmieszania to sam się ośmieszyłeś po wydać że wiedziałeś o propozycji tylko chyba koalicji nie uwzględniłeś....

13. *El Gato*

*El Gato*

Z drugiej strony ile razy te sojusze wymienione przez Ciebie nam pomagały w okupacjach? Wiele razy sami wbijaliśmy i sami utrzymywaliśmy okupacje odbijane przez was i waszą koalicje.
    Większość sojuszy które wymieniacie jako naszą "super wielką" koalicje ma z nami tylko pona i nie ma współpracy ze względu na odległość a macie o to taki ból dupy jakby dzięki nim Kronika utrzymywała wszystkie okupacje

14. Serrit33x

Serrit33x

Degustator WWW masz ewidentne problemy z rozumowaniem :) polecam jakiegoś specjalistę dobrego... Jako bajko pisarz się nadasz Ci powiem bo ciekawszej bajki nie czytałem ;)

Big Kamil lubi to.
  15. marcin1998102

marcin1998102

Kto tu ma ból dupy?? Chyba wy bo nie możecie zmienić tematu :D

WWW do kogo ty piszesz? :eek:

Ps. Może zamiast gadać cały czas o tych paktach to pogadamy o latarni? :cool:

16. *El Gato*

*El Gato*

A kto cały czas pisze o wielkiej koalicji Kroniki ?

Latarnia? Przecież stoi i świeci dalej:)

17. CameAme

CameAme

Rozmowa u was była na temat wspólnych cudów jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź , cuda z dzikami były aktualne do samego końca i jak możesz zauważyć kilku graczy którzy nie zrobiło szaraków zostało na cudach u dzików , więc w twojej układance coś nie pasuje a szaraki były z innej przyczyny której nie jest ciężko się domyśleć

18. marcin1998102

marcin1998102

Nie wiem nie ja ja tylko odpisuje kiedy piszecie o naszej to pisze o waszej. Jak dla mnie możemy skończyć w każdym momencie ;)

19. Degustator WWW

Degustator WWW

w każdej bajce jest coś prawdy a specjalisty to tobie również polecam skoro nie pamiętasz tak istotnych rzeczy.. //ciach//
    Nie mam zamiaru się tu sprzeczać bo nie oto chodzi w temacie swoje powiedziałem ... Szacun dla wroga za riposte na cudaku...

Urywam temat skupmy się na walce :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 28. Maj 2017
  20. wojtas.

wojtas.

cudaki to najnudniejszy okres gry i nie ukrywam że większość z nas wogóle nie myślała o budowie cudaków na tym świecie ,ale 2 tygodnie przed rozpoczęciem ktoś rzucił hasło zeby nie oddać za darmo swiata dzikom i tak bez przygotowania jakimś dziwnym trafem udało się w miarę pogonić z cudakami i 3 jest szansa zbudować.
    Nie byliśmy przygotowani z wymianką miast na pewniaków dla tego zrobiło się tak ciekawie i przynajmniej teraz gra nie bedzie monotonna co dla niektórych ,bo sporo osób chciało juz kończyć ,ale dzieki temu może jeszcze cos się ruszy na tym świecie i tak nie ma co mówić świat bardzo ciekawy z dobrymi zawodnikami po obu stronach.

Do góry