1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Oropos

Dyskusja w 'Oropos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lis 2016.

Poleć tę stronę

1. marcin1998102

marcin1998102

Docenione treści:
    12
    Co cudak znów zburzony, będzie 3 tura [​IMG]

Wiesz ja nie uważam że przegrałem bo nie miałem co przegrać :p Chyba sam to widzisz że każdy słup w tym momencie dostaje koronkę od was :D a czy twoim zdanie na nią zasłużył ;)

2. Degustator WWW

Degustator WWW

Docenione treści:
    1
    Wiesz nie wiem jak u was Hierarchia panowała ale u nas Był podział na aktywnych (na froncie ) i z tyłu na mniej aktywnych defowców. To że ktoś jest z tyłu i obstawia miasta na froncie w życiu nie nazwał bym słupem. Każdy na Zycie prywatne i gra ile umie.... Dla twojego info mogę ci powiedzieć że nie zdarzyło się jeszcze ze ktoś nie odebrał mojego telefonów nawet o 1:00 w nocy. Więc puszę cię oszczędź sobie stwierdzenia "Słup" i szanuj wrogów bo na innych światach może się zdarzyć ze będziesz w szeregach "Rebels" czy kostuch....

A odpowiadając na twoje pytanie: "Tak" Uważam że każda kostucha zasłużyła na koronkę. Jestem pewny za swoich ludzi i jeśli by trzeba oddał bym ostatnie miasto w obronie ich. Gram z nimi od dobrych paru lat i mamy spotkania integracyjne a ty na ilu byleś spotkaniach integracyjnych u siebie???

3. marcin1998102

marcin1998102

Docenione treści:
    12
    Czy twoim zdanie być na tyłach i słanie deffa raz na miesiąc i dostanie za to koronki na którą zapracowali inni jest fer :) Niestety ale nie zmienię zdania ci co zasłużyli byli w sojuszu kiedy dostawał on blachę itd. za 4/7 cudów a potem zrobiły się roszady by właśnie słupy zostały z koronkę przecież coś wam musieli dać za oddanie cudaków :p

4. ellcomendante

ellcomendante

Docenione treści:
    107
    Człowieku ty masz serio niepoukładane w tej główce, jeśli ktoś grał z nimi to zawsze coś od siebie dał by wybudowali te kilka cudaków, to decyzja tylko radnych kostuch kto dostanie koronkę, a kto miałby ją nie dostać.

5. El Devilek

El Devilek

Docenione treści:
    0
    Lata lecą a Marcinek ciągle ten sam, sfrustrowany i najmądrzejszy w internecie [​IMG][​IMG]

Nie chce tu wyciągać brudów z Akcjum ale jakoś tam nie psioczyłeś, że na 20 graczy AKTYWNYCH w MDG koronkę dostało 100 osób+sojusznicy.

Ostatnio edytowane: 11. Sie 2017 o 16:58
  6. psotka02

psotka02

Docenione treści:
    4
    Marcinek?????? żal Ci "dupę " ściska? pamiętam te Wasze podchody, z przyciągnięciem nas na waszą stronę, pamiętam również jak pokazaliście kim na prawdę jesteście, gdy kolega wylądował w szpitalu i prosiliśmy o nie atakowanie Go, dopóki nie wiemy co z nim. Więc nie chrzań o słupach! bo my mamy zasady: nie zdradzamy sojuszników. i każdy w soju się liczy.

i jeszcze jedno: owszem, oddaliśmy cudaki sojusznikom, ale oddaliśmy je sami, nikt nam na cudaki nie wbił, bo nie byliście w stanie tego dokonać...jeśli tak grają "słupy" to, owszem, jestem słupem,

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14. Sie 2017 o 05:50