Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28783

Guest
i myślisz że jak ktoś akurat tych kilku ukarze to inni nie będą po cichaczu handlować na lewo? w takie bajki to tylko hmm nasz kochany support wierzy
smiley_emoticons_biggrin.gif
w tej grze wszystko jest na sprzedaż, kwestia tylko ceny
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Wiem, że będą, i wiem, ze nikt im nic nie udowodni. Dlatego grepo osiągnęło kolejny poziom.. dna chyba jeszcze nie, bo jak widać sa gracze, którzy mimo tych wszystkich przekrętów dalej grają, np. ja.
 

DeletedUser23832

Guest
może by zrobić, dodatek do grepo... Grepo Market :)

PS. Na tym świecie KMICIC2 w sojuszu KILLA BEEZ to nie ja, jakby ktoś pytał. Nie mniej dziwnie to wygląda
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Ja tylko mówię, że dziwnie to wygląda;)
Na Geli zakładałem KILLA BEEZ jako ---KMICIC--- , na Orpos poszliśmy oddzielne w dwóch grupach z tych czy tamtych powodów. No i teraz w Killa Beez na Orpos jest KMICIC2.

Wiem, że może być przypadek bo już ma 20k grepo scores więc już jest jakkiś czas. Tak uprzedzam na przyszłość, że to nie ja:)
 

DeletedUser18203

Guest
Za szybki ten świat i surka sie nie sprzedaje następny trzeba jakis wolny:)
 

DeletedUser11244

Guest
no niestety ale jak dwa bachory elkomendiante prowadza sojusz to tak sie konczy. a ze ludzie wsytdu nie maja , ci dwaj wiadomo ze nie maja ale cala reszta co znimi gra tez ma nie wiele
 

DeletedUser11244

Guest
wogole beka mielismy pakt ze slupiesurki i nasz zalozyciel rozwiazal sojusz bo do dostal okres i poszedl do paktowiczow no takie czasy bez honaru masa ludzi. i to pare godzin przed koncem ochronki
 
Do góry