Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Raczej najzwyczajniejszy zbieg okolicznosci, ktos wymysla nick, okazuje sie, ze taki juz jest, dopisuje cyfre i tyle. Moalem kiedys putin, bylo ich od groma, wiec cyferki i kolejny putin na mapie, Kmicic to raczej populana w Polsce postac, nie sadze, zeby ktos ja z grepolis kojarzyl. To samo tyczy sie wszystkich nickow, ktore moga jakos funkcjonowac w swiadomosci powszechnej.
Nie przesadzajmy z tym podszywaniem sie. PO ekranizacji Gry o tron pelno wszdedzie nickow zwiazanych z postaciami wystepujacymi w powiesci, podobnie z nazwami sojuszy, gdy na Ekran wszedl serial Wikingowie, na co drugiej wyspie mozna bylo jakiegos Wikinga znalezc, podobnie z Kmicicem, w heroesach lata ich na mapie od groma.
Nick musialby byc wyjatkowo specyficzny, zeby w ogole mozna bylo przypuszczac, ze ktos sie podszywa, ale i w takim przypadku moglby to byc zbieg okolocznosci.

Milo by bylo, gdyby zlikwidowali handel surowacami. Zlotnikom zawsze moga zaproponowac pakiet surowcow, na jedno wyjdzie, a gra przestalaby byc farsa.

Pichu, już tak z tymi Wikingami nie szalej, bo RagnarViking jest tylko jeden :p innych szaleńców co by mi podebrać go chcieli jeszcze nie spotkałem :p
 

DeletedUser13617

Guest
A to prawda, że ten świat jest już rozstrzygnięty? I że wygrała Kronika Foliowa czy jakos podobnie?

Zlałem jednego gostka na innym świecie i mi się odgrażał jaki z niego wojownik i ile światów nie wygrał
smiley_emoticons_biggrin.gif



xxx 24.11.16 o godzinie 22:13

no to widzę że jesteś do tyłu z wiadomościami już wygraliśmy teraz Kos i ten Oropos
 

DeletedUser16770

Guest
a kto to tak sie odgrazał?. Z kroniki to raczej nikt na zadnym kosie nie grał i nie gra
 

DeletedUser25961

Guest
A to prawda, że ten świat jest już rozstrzygnięty? I że wygrała Kronika Foliowa czy jakos podobnie?

Zlałem jednego gostka na innym świecie i mi się odgrażał jaki z niego wojownik i ile światów nie wygrał
smiley_emoticons_biggrin.gif



xxx 24.11.16 o godzinie 22:13

no to widzę że jesteś do tyłu z wiadomościami już wygraliśmy teraz Kos i ten Oropos

Kronika nie grała na Kosie. A tu czas pokaże jak bedzie. Jest sporo mocnych sojuszy ( nareszcie ) więc jak wygramy to już nie będzie można pisać że to przypadek. Naszą siłą jest to że gramy już długo razem ( inni dłużej niż ja ) i zawsze do końca. Przedewszystkim współpraca a nie indywidualiści których i tak u nas nie brakuje. Dobra organizacja i doświadczenie też robi swoje. Niech wygra najlepszy i przyjemnej gry życze wszystkim
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23003

Guest
oj czepiacie się smoczka tak . Jego wina że czasami lubi sobie stracić 140 mant w jeden dzień :p

Nie wazne jak o tobie mowia wazne zeby mowili. Cieszy mnie niezmiernie to ze nawet w andrzejki zaprzatacie sobie z Adasiem glowe moja osoba, to juz podchodzi pod jakies kompleksy czy coss takiego
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Cóż tam ciekawego słychać?
Mam fajną nazwę sojuszu - no nie? :)
 

DeletedUser4218

Guest
Nudzi Ci się, bo wiedzę, że monolog prowadzisz...

My dziś dwóch ludzików przejmujemy - tak tylko dwóch, a może aż dwóch.

Ludzi co cały czas krytykowali sojusz i pisali jacy jesteśmy do (nie będę pisać do czego z racji tego, że forum czytają to różni ludzie).

Mam nadzieję, że zrozumieli, że nawet sroka wie, że nie załatwia się we własne gniazdo.
Aczkolwiek, myśleli, że dla nich to gniazdo będzie tylko przechodnie. Może i będzie.
Po zalogowaniu się na nowo. Aż mi przykro jak takie sytuacje widzę. No cóż, ale bogów na grepo nie mało.
 
Nic nie zrozumialem, dlatego pytanie pomocnicze - Sisi czy ty umiesz plywac?

nie umie

My na razie może trochę więcej, ale Szału Nie Ma jak na razie :D

zobowiązywali się grać adekwatnie do nazwy :cool:

Jest taki sojusz kronika frontowa, znaczy stoja przodem, nigdy z boku. To chyba sojusz poetow i dos czesto chodza na pielgrzymke Do Czestochowy, rytmika im kuleje od tego chodzenia, ale grunt, ze sie staraja.
Maja chlopaki zadatki na przyszlosc, jeszce ze dwa dni i napiza ode.

Beczka prochu,beczka prochu
ktoś podpala loncik z boku
zbiera się napięcia chmura
jak wywali będzie dziura
zbieranina charakterów
napinaczy, bohaterów
toż wystarczy tylko iskra
jak się zaczną prać po pyskach
Nawet Mario człek z marmuru
dla niektórych człowiek-guru
nie da rady smyczy skrócić
woli się nią sam udusić
Nie wiadomo co to będzie
Adzi tworzy już orędzie
o tym aby wbrew instynktom
zdławić każdy kłótni symptom
Ja tam raczej w to nie wierzę
i napisze wam to szczerze
jak to pieprznie będzie huk
Stąd aż po HOLLYWOOD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry