Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Ja myślę że składy są nieco silniejsze niźli na Helorusie , być może się mylę bo tylko tam handlowałem.Natomiast sytuacja serwera jest diametralnie inna , bo sojusze już na początku kierują swoje działania przeciwko kronice.Na Helorusie zaś tworzyły koalicje gdy już mieliście znaczącą przewagę w miastach , a wcześniej walczyły ze sobą wzajemnie się osłabiając.
 
Tak ten świat jest nieco silniejszy personalnie lub jakby to nazwać silniejsze nazwy tutaj są ale sytuacja zupełnie inna :) Na helo topowi gracze z innych sojuszy wpadli w nasze centrum więc marne szanse mieli na rozwój, tutaj każda ekipa jest oddzielona jakimś słabszym sojuszem ;) I to prawda wiele sojuszy namawia na walkę z nami, duża zasługa w tym kota ;)
 

DeletedUser

Guest
Nawet ADASKO jest kurde same kozaki są na tym świecie :D

ADASKO widze jak zawsze morduje wszystkich dookoła :D
 
Nie morduje:p, zajmuje się polityką i sojuszem:p inni są od mordowania:p ale po łaski trzeba latać to i się trafia od czasu do czasu.
 

DeletedUser28815

Guest
Miśki może mi ktoś tak na szybko wytłumaczyć ten starty podbój, bom grał raczej na nowym systemie coś tam pamiętam ale, ale np ile czasu kolos stoi i jak to się broni pamiętam że jak już przejmował to trzeba było bić ogniami bo on był w formie obrony z biremkami. Ale najlepiej jak wy to nakreślicie wiecie jak noobkowi:)

Podziękował ślicznie
 

DeletedUser25712

Guest
nie wiem czemu uważasz helorus za slaby świat (to ze nie było wielkich nazw sojuszy nie oznacza ze były same nooby), byli tam dobrzy gracze ale nie wytrzymali nacisku z naszej strony

tutaj poki co przejmujemy wszystko na swojej drodze a dobrych ekip nie brakuje. Różnica taka że nie wszyscy sa blisko nas jak np na helorusie ale sytuacja jest podobna - zapowiada się Kronika vs Cały serwer, póki co topka ma ze sobą pakty
1 -=Szału Nie Ma=-
3 ŁOWCY SNÓW 1240273 46 26962
4 STADO DZIKÓW 1043673 44 23720
5 =WYZNAWCY OGNIA= 962955 45 21399

100% pewności nie mam co do szału nie ma ale soje 3,4,5 bankowo maja pakty bo info jest potwierdzone
Potwierdzam te 3 sojusze i bez szału.
 

DeletedUser23832

Guest
Warto pokazać dalszą część rankingu, dla pełnego obrazu. Np. że kronika ma 2 soje, a my Np Nie mamy styczności z Kroniką. Myślę, że nie cały świat się kręci wokół kroniki, bo jest dużo innych walk. A to, że 3 nie masówkowe soje mają ze sobą pakt to co to znaczy? Nie można mieć paktów?
Z Łowcami nasz pakt wygląda jak na Geli, jest to bardziej PON gdzie współpracy wojskowej jest jak na lekarstwo, bo chodzi w nim głównie o nie wchodzenie sobie w drogę. Z Wyznawcami współpracujemy trochę bardziej, ale mamy dużo wspólnych wrogów. Według mnie nie ma tu zaburzenia równowagi oraz że wszyscy idą na jednego.
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    337,4 KB · Wyświetlenia: 36
Ułoż rymowankę do tego :D

norma.jpg
 

DeletedUser23832

Guest
Kabaret te wasze serwery, nawet akcji na 3 kolony na początku świata gdzie gracze mają po 4-8 miast nie można zrobić bo tak muli ze można raz kliknąć i czekać na efekt 30 s, albo całkiem grepo wywall
 

DeletedUser28811

Guest
Ja od 2 min harpie próbuje z rekrutować , a co tu dopiero o wsparciach i atakach mówić
 
Ciężko chodzi, ale chodzi, bierz poprawkę na atak/wsparcie 30 sek. i jest ok :D

nie wezme bo juz po czasie :p a po odswiezeniu to czasem wgl nie laduje strony do konca

Kabaret te wasze serwery, nawet akcji na 3 kolony na początku świata gdzie gracze mają po 4-8 miast nie można zrobić bo tak muli ze można raz kliknąć i czekać na efekt 30 s, albo całkiem grepo wywall

kabaret to chociaż smieszy a to jest zenujące

rozumiem że jeśli ktoś komuś teraz ubije wojo, zabierze miasto itd to gracze otrzymają rekompensaty ? przecież to nie z ich winy tak tnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
rozumiem że jeśli ktoś komuś teraz ubije wojo, zabierze miasto itd to gracze otrzymają rekompensaty ? przecież to nie z ich winy tak tnie

a czy z winy graczy czasem aplikacje nie działają? tak bywa i tyle, jeżeli w poprzednich 1000 500 100 900 przypadkach nie dawali rekompensaty, to i teraz nie dadzą...a jak dadzą, to uniwersalną rekompensatę, a nie jak powinni - indywidualną.
 
a czy z winy graczy czasem aplikacje nie działają? tak bywa i tyle, jeżeli w poprzednich 1000 500 100 900 przypadkach nie dawali rekompensaty, to i teraz nie dadzą...a jak dadzą, to uniwersalną rekompensatę, a nie jak powinni - indywidualną.

aplikacja to dodatek o gry - zupełnie inna sprawa
 

DeletedUser23832

Guest
Już nie wspominając, że można walić po swoim woju jak już wyszło i nie wiadomo na którą leciało przez 10 min jak nie było dostępu
 

DeletedUser28227

Guest
Stała zagrywka przy kolonach muli, a jak czasy przestają mieć znaczenie, to następuje cudowne uzdrowienie.
 
Do góry