Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Znowu zamuła, szkoda gadać. Ciekawe co będzie się działo jak będzie więcej miast...
 

DeletedUser26408

Guest
Szału nie ma z tym serwerem
smiley_emoticons_hust.gif


ciekawe co będzie z serwerem, jak ktoś na cudaka poleci ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser28763

Guest
nie wiem czemu uważasz helorus za slaby świat (to ze nie było wielkich nazw sojuszy nie oznacza ze były same nooby), byli tam dobrzy gracze ale nie wytrzymali nacisku z naszej strony

tutaj poki co przejmujemy wszystko na swojej drodze a dobrych ekip nie brakuje. Różnica taka że nie wszyscy sa blisko nas jak np na helorusie ale sytuacja jest podobna - zapowiada się Kronika vs Cały serwer, póki co topka ma ze sobą pakty
1 -=Szału Nie Ma=-
3 ŁOWCY SNÓW 1240273 46 26962
4 STADO DZIKÓW 1043673 44 23720
5 =WYZNAWCY OGNIA= 962955 45 21399

100% pewności nie mam co do szału nie ma ale soje 3,4,5 bankowo maja pakty bo info jest potwierdzone
Paktu pomiędzy nami a sojuszem top 1 nie było i niema :p
Jedynie drobne zaczepki :)
a0yrmf.jpg
a0yrmf.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jak tam chłopaki sytuacja na świecie ? szkoda ze nie mogę zagra na tym świecie. Ustawienia przednie :) Pozdrowienia dla całej Kroniki :)
 

DeletedUser28821

Guest
Byłem w 3-4 sojuszach. Wszystkie po kolei się rozpadły, z czego dwa wyniku wojny z Łowcami Snów.

Nieźle. Jeszcze w żadnej grze ani razu tak nie miałem żeby być w tylu sojuszach w tak krótkim czasie i żeby wszystkie w tym czasie się rozpadły...
No ale w sumie tutaj świat jest dość szybki. Szybko wojska się rekrutuje itd.
 
Byłem w 3-4 sojuszach. Wszystkie po kolei się rozpadły, z czego dwa wyniku wojny z Łowcami Snów.

Nieźle. Jeszcze w żadnej grze ani razu tak nie miałem żeby być w tylu sojuszach w tak krótkim czasie i żeby wszystkie w tym czasie się rozpadły...
No ale w sumie tutaj świat jest dość szybki. Szybko wojska się rekrutuje itd.

Nie martw się, często tak bywa :) niektóre sojusze rozpadały się przed startem serwera(sojek patryka) :D
Mnie bardziej martwi to że ktoś chciał nam pokazać jak się gra,prowadzi sojusz i wygrywa:confused:a nie wiem czy dotrwają do EC.
 

DeletedUser23832

Guest
Ja tak za w czasu chciałbym poprosić pana turka/brave hearta ,zeby nie tworzył swoich teorii, wróżb i osądów jak nie wie ocb.
Nie miałem wcześniej styczności, ale zaczynam rozumieć dlaczego Niepokorni tak niepochlebnie wypowiadali się na temat tej osoby. Nie chciałbym, żeby gra z Oroposu toczyła się w tle knowań, podburzeń, przepowiedni jedynych prawdziwych i bredni. Wystarczy się zająć grą, która mam nadzieje nie przeniesie na kartki do zapełniania literkami.
 

DeletedUser16770

Guest
Ja tak za w czasu chciałbym poprosić pana turka/brave hearta ,zeby nie tworzył swoich teorii, wróżb i osądów jak nie wie ocb.
Nie miałem wcześniej styczności, ale zaczynam rozumieć dlaczego Niepokorni tak niepochlebnie wypowiadali się na temat tej osoby. Nie chciałbym, żeby gra z Oroposu toczyła się w tle knowań, podburzeń, przepowiedni jedynych prawdziwych i bredni. Wystarczy się zająć grą, która mam nadzieje nie przeniesie na kartki do zapełniania literkami.
taa a zwierzeta w wigilie zaczna mowic ludzkim głosem
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tak za w czasu chciałbym poprosić pana turka/brave hearta ,zeby nie tworzył swoich teorii, wróżb i osądów jak nie wie ocb.
Nie miałem wcześniej styczności, ale zaczynam rozumieć dlaczego Niepokorni tak niepochlebnie wypowiadali się na temat tej osoby. Nie chciałbym, żeby gra z Oroposu toczyła się w tle knowań, podburzeń, przepowiedni jedynych prawdziwych i bredni. Wystarczy się zająć grą, która mam nadzieje nie przeniesie na kartki do zapełniania literkami.


jeśli będziecie się skupiać na grze przeciwko turkowi to gra będzie się toczyła głównie wokół bunkrów , a to z kolei spowoduje zatrzymanie rozwoju obu stron , niechęć do gry , ostatecznie szaraki :)
 
Do góry