Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25712

Guest
Obłąkani ludzie...
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o co te spiny ,jeden gra deffem i się bunkruje drugi offem i atakuje i co w tym dziwnego żeby komuś wytykać ze sobie bunkry robi ,skoro tak lubi niech robi kto inny będzie miał frajdę do ich rozbijania ,ale czy to jest powód żeby tak sobie tu skakać do oczu i udowadniać ze ktoś naklepał deffa do miasta
smiley_emoticons_no_sad.gif
poczytajcie sobie na spokojnie o czym piszecie i co tak naprawdę z tego wynika ,tylko to że jeden z drugim się nie lubią i napiszą wszystko aby pokazać w złym świetle tego drugiego
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Nie ja to zacząłem to po pierwsze, uważasz Wojtas że nie mam prawa odpowiedzieć jak się z czymś nie zgadzam ? Zabronione jest wypowiadanie się na forum ? Prowadzę rozmowę na forum, które służy do dyskusji na temat sytuacji na świecie. Nie wypisuje do Was masów i po reszcie sojów poruszając ten temat jak co niektórzy na Oroposie, bo większości to nie interesuje. Tutaj wchodzi kto chce i nie ma przymusu żeby to czytać czy tu wchodzić.
 

DeletedUser15554

Guest
"Przyjeliscie taktyke Sowietów z II wojny swiatowej, propaganda, podjudzanie, przekształcanie faktów. Spoko macie takie prawo. Zostają Wam dalej privy i masy do sojó i graczy. Jezeli to jest dla Was fajne w tej grze to trudno. Wolałbym, wiecej grania mniej pisania, ale widać to co mówili inni o Turku sie sprawdziło."

myślałem, że o to tu chodzi ... bo chyba nie o wysyłanie jakichś stateczków, które są tylko dodatkiem
 

DeletedUser23807

Guest
Na jakiej podstawie stwierdzasz ze miales racje? Bo jesli na podstawie tego ze zbanowali go za uzywanie bota to to zadny dowod. Ilez to grepo zna przypadkow gdzie poprostu dobrzy grajkowie byli banowani za dobre szybkie palce
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ty Smoczuś masz mega dobre szybkie palce
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser28763

Guest
Kmicic jak zwykle kłamie i manipuluje tak jak z tym, że Verix mi na żywca zabrał miasto gdy nawet Verix przyznał, że mu je oddałem

Ledwo przebrnąłem przez te strony ,dawno nie zaglądałem może i lepiej :eek:
Jakoś mam szczęście do tych miast ;)
jq5l74.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jedno miasto Ci oddałem bo było na morzu gdzie dalszy rozwój mnie nie interesował. Gdy zapytałem czy chcesz moje miasto ucieszyłeś się i napisałeś, że chcesz więc napisałem ślij kolona i wysłałeś. Co prawda potem okazałeś się śmieszny bo u siebie nie napisałeś, że Ci je oddałem tylko, że okupujesz turka :D

Nawet rygiel od was był świadkiem jak mu proponowałem to miasto a on nie chciał i mówił bym Tobie oddał więc oddałem. Są rozmowy na pw i dowody na to.

Teraz gdy rano spałem a apka jak każdy wie czasem zawodzi i wstawiłeś kolona w nie bronione miasto. Nie było straży ani klinów i cofek mimo, że miałem w odległości 10 min 8 miast z wojskiem na klina. Raport wyraźnie pokazuje, że eryni nie cofnąłem a Ty ledwo się przebiłeś przez wojsko z miasta gdzie połowa to off.

Czym się tu chwalić? każdy dobrze wie, że nie potrafisz mi pobić miasta w walce i mimo, że jesteś na tej wyspie od dawna ja mam tam 4 miasta a wy 13 to Ty obstawiasz się tam deffem i ani razu nie zrobiłeś akcji ani nie wysłałeś kolona na mnie.

Wysłałeś atak zobaczyłeś, że nie cofnąłem wojska więc poleciałeś kolonem na pewniaka.

Ja kilka razy wstawiałem kolona na gdy piter od was spał i przez myśl nie przeszło mi by się tym chwalić na forum bo to żaden wyczyn tylko korzystanie z okazji.

Oczywiście każdy powinien skorzystać z takiej okazji i podbijać miasta pod nieobecność gracza i ja też tak robię ale się tym nie chwale bo to nie ma czym.

Oczywiście gratuluję podboju miasta gdy spałem a apka zawiodła i plus dla was ale wstawianie tu postów i chwalenie się, że jedno miasto Ci dałem a drugie podbiłeś gdy spałem to tylko pokazuje jakie masz kompleksy i, że jest to dla Ciebie największe osiągnięcie.

Ja nie potrzebuję się chwalić gdy wstawie komuś kolona gdy go nie ma lub spi i tego nie robie ale dla takich jak Ty to jedyne co w tej grze mozesz dokonac.

Jeszcze raz gratuluje, ze jedno miasto dostales a drugie podbiles gdy spalem to mimo wszystko wyczyn :)

Proponuje teraz aby kazdy wstawial raporty jak wstawia kolona gdy kogos nie ma lub spi bo od dzis to wielkie osiagniecie, ktorym trzeba sie pochwalic na fo :)

xxx2 16.12.16 o godzinie 21:39
właśnie nie wiem ,tak spojrzałem teraz że jakiegoś gracza nadmieniłeś ,który otrzymał miasteczko ;D
.BraveHeart. 16.12.16 o godzinie 21:21
Po co?
xxx2 16.12.16 o godzinie 21:19
Skoro tak zapraszasz ,znajdę się również na twoim profilu ?
xxx1 16.12.16 o godzinie 21:12
dobra slij.

tu jest nudno nie atakujecie miasto kisnie a do tego nie chce wiecej miast na tej wyspi i tym morzu. Ja na m45 podbijam a tu wzialem z mysla, ze cos sie bedzie dzialo jakas kopalnia pkt a tu nic.

a tym offem to ja nie wiem gdzie chcesz latac na wyspie jak nigdzie nie ma bunkrow:)
xxx2 16.12.16 o godzinie 21:06
coś szybko straciłeś chęci ;)
xxx1 16.12.16 o godzinie 21:03
poczekaj ryglowi oddam jak bedzie chcial;p a jak nie to Ty wez.
xxx2 16.12.16 o godzinie 21:03
ok wezmę ;)
xxx1 16.12.16 o godzinie 21:00
brak mi slow do tego sojuszu to sa jakies ... wczoraj okupowal miasto w nocy nad ranem wracaly transporty widziane jako atak pisze mu, ze to tylko transy a ten zanim odczytal pw wycofal kolona... juz mam dosc nieogarow bierz sobie to miasto jak oni nie umieja wziac.

Oddaje je bez walki bo mi nie potrzebne na tym morzu.


A to rozmowa gdzie oddaje miasto to samo gdzie kmicic pisal, ze verix mi zabral na zywca:) mozna mi wiele zarzucic ale klamca nie jestem i nie toleruje klmacow...
 
Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy w roku 2017 na Oropos;) zapowiada się ciekawa zabawa:)
 
Nie ja to zacząłem to po pierwsze, uważasz Wojtas że nie mam prawa odpowiedzieć jak się z czymś nie zgadzam ? Zabronione jest wypowiadanie się na forum ? Prowadzę rozmowę na forum, które służy do dyskusji na temat sytuacji na świecie. Nie wypisuje do Was masów i po reszcie sojów poruszając ten temat jak co niektórzy na Oroposie, bo większości to nie interesuje. Tutaj wchodzi kto chce i nie ma przymusu żeby to czytać czy tu wchodzić.
nie no w sumie masz rację ,przynajmniej jest co czytać i dodaje to swoistego smaczu temu forum
 

DeletedUser

Guest
Może ktoś opisać sytuacje na świecie kto z kim dlaczego?
 
Do góry