Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Jeśli chodzi ci o masteresa to on oddaje miasta bo się przenosi. Kazdy gracz który był na innym morzu a został przyjęty oddawał miasta by się przenieść na nasze morze.

Robert to stracił palika i nawet tego nie odbijaliśmy.
 

DeletedUser27770

Guest
Skoro wiesz co mówię na TS,ie to powinieneś wiedzieć, że nie uważam Cię za słupa hahaha tylko tak jak napisałem, zbyt wysokie ego :D a to co mam do powiedzenia to cały czas wyrażam. A no chyba, że chodzi Ci o stwierdzenie "Słupaśko". Tylko się lepiej doinformuj kto tak mówi bo te ptaszki co Ci ćwierkają chyba coś przekręcają hahaha
To z tego, ze pisałeś jaka to Kronika jest wielka a tego ostatnio nie widać bo coraz więcej miast tracicie :]

Jeśli chodzi ci o masteresa to on oddaje miasta bo się przenosi. Kazdy gracz ktory byl na innym morzu a zostal przyjety oddawal miasta by sie przeniesc na nasze morze.

Nie chodzi mi o kolony, które odbijacie i już nie dajecie rady .. czy to Łowców, czy to Wakacji czy nasze :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ty albo krol - dla mnie to nie wazne
jakie kolony odbijaliśmy "wczoraj' których nie odbiliśmy?

wcześniej to może tak się zdarzyło bo pro memoria któregoś dnia co zaraz miał ataki od was i 1 kolona wtedy rozbiliśmy, drugi był potem od szadzia i jakieś mity tam polecialy do 22 ale chyba też padlo
nie chce mi sie teraz nawet sprawdzac bo wiem ze andysz chyba go rozwalil
 

DeletedUser11474

Guest
adasko, czytam ten chlam i powiem uczciwie to poprostu zenada ....szanowalem Cie jako gracza grajac przeciwko Tobie bo grac potrafisz... ale wypowiedzi na forum sa ponizej pasa ...jak mozesz napisac ze /ciach/ Cie obchodzi ze sojusz traci???ze sie tym nie przejmujesz??? stary to po co Ty grasz ... reprezentujesz sojusz i generalnie jego dobro powinno byc dla Ciebie wazniejsze niz lansowanie wlasnej osoby... szkoda gadac ...Dobranoc;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
adasko, czytam ten chlam i powiem uczciwie to poprostu zenada ....szanowalem Cie jako gracza grajac przeciwko Tobie bo grac potrafisz... ale wypowiedzi na forum sa ponizej pasa ...jak mozesz napisac ze /ciach/ Cie obchodzi ze sojusz traci???ze sie tym nie przejmujesz??? stary to po co Ty grasz ... reprezentujesz sojusz i generalnie jego dobro powinno byc dla Ciebie wazniejsze niz lansowanie wlasnej osoby... szkoda gadac ...Dobranoc;)

Troszkę dodałeś od siebie Tomaszek, po prostu się nie przejmuje tym. Gdyby było inaczej to bym już tutaj nie grał bo po co się wkurzać że ktoś nie potrafi obronić miasta?


Niektórzy grają tylko dla zabawy jak np wojtas u nas, ja kiedyś grałem dla wyników i wyglądało to inaczej. Osiągnąłem tu wszystko co jest możliwe, po co dalej gram? tutaj nawet nie chciałem iść ale ktoś mnie wpisał na listę nie pytając mnie o to. Potem dostałem link, zalogowałem się bo parę osób nalegało. Gdybym się wszystkim przejmował to bym wyszedł z sojuszu i grał albo sam albo zabrałbym kilka osób które wiem że prezentują poziom i są zawsze aktywne lub pod alarmem.

Jeśli ty byś się irytował tymi stratami to cóż masz inne podejście do gry.

Zresztą przypomnij mi z jakiego powodu na kalidonie chciałeś mi konto oddać. Dobranoc
napisz na privie w razie co.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem i ja :D.
Według mnie nie można jeszcze wskazać zwycięzcy bo każdy traci jakieś miasta chodź Kronika ostatnio coraz częściej i więcej
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Jestem i ja :D.
Według mnie nie można jeszcze wskazać zwycięzcy bo każdy traci jakieś miasta chodź Kronika ostatnio coraz częściej i więcej
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

takie są skutki rekrutacji nowych graczy którzy trafili przypadkiem na front i nie bardzo sobie radzą bądź aktywność nie taka jaką front wymaga

z drugiej strony jak nie tracilibyśmy miast to zaraz by nas wyzywano od różnych oszustów i że w supporcie mamy znajomości a teraz jak tracimy jakieś miasta (głownie nowe nabytki) to też źle :)

dla was to chyba lepiej że coś podbijacie bo gdyby każdy wasz kolon padał to nie wiem czy mielibyście ochotę na dalszą grę
 
takie są skutki rekrutacji nowych graczy którzy trafili przypadkiem na front i nie bardzo sobie radzą bądź aktywność nie taka jaką front wymaga

z drugiej strony jak nie tracilibyśmy miast to zaraz by nas wyzywano od różnych oszustów i że w supporcie mamy znajomości a teraz jak tracimy jakieś miasta (głownie nowe nabytki) to też źle :)

dla was to chyba lepiej że coś podbijacie bo gdyby każdy wasz kolon padał to nie wiem czy mielibyście ochotę na dalszą grę
Stracić miasto na froncie to nie wstyd gorzej na niebieskich wyspach.
Z drugiej strony można to powiedzieć o was bo gdybyście nie podbijali zadnych miast to byście zakładali paliki jak to już teraz robicie, ale zawsze są z palików jakieś plusy po czasie.
 

DeletedUser28762

Guest
Adaś skoro już osiągnąłeś wszystko w grepolis to chyba pora ze sceny zejść nie sądzisz ?
Ja już dałem spokój grze jak i na FO co chyba można zauważyć ?
Wiec nie rozumiem po co ta głupia dyskusja co nie dotyczy nawet tego świata.
Może pogadamy o świecie PHI gdzie np grałem ? a kogo to interesuje ? NIKOGO.
 
Adaś skoro już osiągnąłeś wszystko w grepolis to chyba pora ze sceny zejść nie sądzisz ?
Ja już dałem spokój grze jak i na FO co chyba można zauważyć ?
Wiec nie rozumiem po co ta głupia dyskusja co nie dotyczy nawet tego świata.
Może pogadamy o świecie PHI gdzie np grałem ? a kogo to interesuje ? NIKOGO.
Bo Ty jesteś słup, dlatego nikogo nie interesuje
 

DeletedUser16770

Guest
O czym ty mówisz.. od poczatku bylo tak jak wszyscy wiemy i mamy na to dowody, przyszedles tutaj w jednym konkretnym celu. A, ze gracz z ciebie mierny to wykorzystuja ciebie i jeszcze nie raz bedzie tak, ze w potrzebie cie wystawia, karma wraca. A ty do konca bedziesz zapamietany jako ten co sie sprzedawal i wystawiał czterema literami tam gdzie mu kazali

Przepraszam bardzo! Masz cos do 16/17 latkow?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
a wybacz smoczuś, zapomnialem, ze w 2017 skonczyles 15 lat.W koncu bedziesz mogl ogladac te filmy od 16 lat o ktore tyle klotni bylo w domu:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
a wybacz smoczuś, zapomnialem, ze w 2017 skonczyles 15 lat.W koncu bedziesz mogl ogladac te filmy od 16 lat o ktore tyle klotni bylo w domu:))

Wybaczam! Ale ja widze Wodzu ze coraz czesciej sie zapominasz! Coraz wiecej ludzi obrazasz! Nawet kolega wyzej tu do Ciebie milo pisze a Ty go tutaj po katach rozstawiasz. Niebieski napis pod nickiem Ci do glowy uderzyl?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Wiek już nie ten i pamięc szwankuje:D, akurat tutaj nie obrazam tylko nazywam rzeczy po imieniu smoczuś:).Dokładnie wszystko przez ten napis niebieski, nawet zrobilem sobie zdjecie, wydrukowalem i powiesilem na suficie zebym mogl podziwiac jakim to jestem cudowny graczem codziennie :D
 
O czym ty mówisz.. od poczatku bylo tak jak wszyscy wiemy i mamy na to dowody, przyszedles tutaj w jednym konkretnym celu. A, ze gracz z ciebie mierny to wykorzystuja ciebie i jeszcze nie raz bedzie tak, ze w potrzebie cie wystawia, karma wraca. A ty do konca bedziesz zapamietany jako ten co sie sprzedawal i wystawiał czterema literami tam gdzie mu kazali
Oki może i jestem graczem miernym i sprzedawałem, ale wszystko przez wasze zachowanie :).
Boli Cię to, to okay. Bo mnie nie boli. Kto mnie zostawił i wystawił :)?
 

DeletedUser16770

Guest
Nie osmieszaj sie i nie szukaj wymowki, ze przez nasze zachowanie. zanim doszedles do nas juz bylo ustalone po co tutaj idziesz a, ze zachowywales sie tak jak zachowywales to widac zasluzyles na takie traktowanie z naszej strony. te kolony na murku 25 zeby tylko pkt nabic tez byly przez nasze zachowanie:v. od nas dostales szanse mimo, ze nie mielismy przyjmowac dzieciakow bo pozniej sa takie akcje wlasnie. Nie chce tutaj nikogo obrazic uzywajac slowa dzieciaki(głownie ciebie smoczuś:D) bo sa tez osoby ktore maja troche oleju w głowie, ale jednak takie akcje czesciej zdarzaja sie u takich osob a niżeli doroslych
 
Do góry