Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
łooo ile tutaj stron już "nabazgraliście":))) Bardzo rzadko ostatnio tu wchodzę, i grać już się nie chce jak kiedyś..... ale muszę przyznać, że to jeden ze spokojniejszych serwerów - nie mówię tu o walce - bo tej to jest i to całkiem sporo - czasami się wygrywa czasami przegrywa - ot taka gra:) Ale gra się tu (no przynajmniej mnie) naprawdę całkiem przyjemnie, chociaż na pół gwizdka...jakoś tak bez afer i wyzwisk, włamywania się na konta itp - no przynajmniej ja tego tutaj nie doświadczyłam. Owszem jakieś małe sprzeczki itp ale tak raczej w granicach przyzwoitości. Co prawda nie czytałam tych 28 stron - może tu i były jakieś jazdy - wolę nie czytać żeby sobie nie zepsuć opinii:) w każdym razie dziękuję za całkiem fajną zabawę sojusznikom no i oczywiście przeciwnikom, bo co by nie mówić - bez fajnego przeciwnika ta gra leży i kwiczy:)
 

DeletedUser27770

Guest
łooo ile tutaj stron już "nabazgraliście":))) Bardzo rzadko ostatnio tu wchodzę, i grać już się nie chce jak kiedyś..... ale muszę przyznać, że to jeden ze spokojniejszych serwerów - nie mówię tu o walce - bo tej to jest i to całkiem sporo - czasami się wygrywa czasami przegrywa - ot taka gra:) Ale gra się tu (no przynajmniej mnie) naprawdę całkiem przyjemnie, chociaż na pół gwizdka...jakoś tak bez afer i wyzwisk, włamywania się na konta itp - no przynajmniej ja tego tutaj nie doświadczyłam. Owszem jakieś małe sprzeczki itp ale tak raczej w granicach przyzwoitości. Co prawda nie czytałam tych 28 stron - może tu i były jakieś jazdy - wolę nie czytać żeby sobie nie zepsuć opinii:) w każdym razie dziękuję za całkiem fajną zabawę sojusznikom no i oczywiście przeciwnikom, bo co by nie mówić - bez fajnego przeciwnika ta gra leży i kwiczy:)
A widzisz u jakichś przeciwników :D
 

DeletedUser28980

Guest
A ja tam uwazam, ze i Kronika i Lowcy to najmocniejsze soje tego swiata jezeli chodzi o sklady i doswiadczenie. Miasta traca wszyscy, tego sie chyba nie da uniknac.
Tak tylko kronika jest slaba. Przeciwnicy obstawili kolona jakby wjechali na cud a oni sa ja slupy
 

DeletedUser16770

Guest
Wodzu twierdząc tak jak mówił Adaś powinniście mieć 65k + ogni :D a ledwie 30k uzbieraliście chociaż minęło już trochę czasu odkąd to pisał ^^ skoro nie grasz to po co piszesz ^^
pewnie po to, ze moge sie wypowiedziec gdybys nie zauwazyl. nie gram, ale to nie oznacza, ze nie widze co sie dzieje:)
 

DeletedUser27908

Guest
Zabawne jest to że kronikę wyśmiewają gracze którzy zwykle posiadają znikome ilości wojska i podbijają rankingu od dołu , siedziwszy głęboko poza linią frontu.Szanuję kronikę za poziom kultury jak i umiejętności gry jej starych graczy(lucek,z3,Oszczep,anima)Adaśka pamiętam raczej jako buntownika w mniejszych zgranych sojuszach. Niestety , zauważam u nich tendencje spadkową jeśli chodzi dobór graczy.Z drugiej strony rozumiem też "hejt" na ich sojusz.Panowanie pycha spycha,na Helorusie podchodziliście do swoich przeciwników z protekcjonalną wyższością.Miłej gry.
 

DeletedUser11474

Guest
panowie nie lekcewazcie kroniki ;) owszem traca miasta ,na ten moment to raczej worek treningowy nie kronika ale czy moze ktos sie pochwalic ze zabral wioche komus z ich topowych graczy?nie mowie w nocy ale gdy przeciwnik jest na kompie?;)
 

DeletedUser27908

Guest
A ja tam uwazam, ze i Kronika i Lowcy to najmocniejsze soje tego swiata jezeli chodzi o sklady i doswiadczenie. Miasta traca wszyscy, tego sie chyba nie da uniknac.
Jak zwykle skromny.Bardzo dobrze prowadzisz sojusz i sobie nie umniejszaj.Miło mi się z wami grało , niestety moja 1 dniowy brak dostępu do internetu doprowadził do rozbiórki miast frontowych a ja jestem zbytnim leniuszkiem by się odbudowywać.
 
Kronika jest dobrym sojuszem - to nie ulega żadnej wątpliwości. Mają rację jednak moi przedmówcy, iż są takie osoby, które mocno zadzierają nosa i patrzą na innych z wyższością - to jest niezaprzeczalne, więc nikt nie powinien się dziwić skąd takie nastawienie przeciw kronice.Co do dzisiejszej okupacji - owszem stracili dzisiaj 30 tysięcy ogni, ale szybko to odbudują. Stracą miasta..i co z tego? nie popadajcie w hurraoptymizm i nie stawiajcie Kronikę z góry na przegranej pozycji po takim dniu. A dyskusja o commendante? co tutaj można powiedzieć o graczu, który w mieście przy murku 20 produkuje tylko biremy...notabene tego miasta już nie ma;)
Cóż- od jutra event, zapowiada się ciekawa zabawa i pewnie wiele zbitych okupacji;)
 

DeletedUser27770

Guest
Zabawne jest to że kronikę wyśmiewają gracze którzy zwykle posiadają znikome ilości wojska i podbijają rankingu od dołu , siedziwszy głęboko poza linią frontu.Szanuję kronikę za poziom kultury jak i umiejętności gry jej starych graczy(lucek,z3,Oszczep,anima)Adaśka pamiętam raczej jako buntownika w mniejszych zgranych sojuszach. Niestety , zauważam u nich tendencje spadkową jeśli chodzi dobór graczy.Z drugiej strony rozumiem też "hejt" na ich sojusz.Panowanie pycha spycha,na Helorusie podchodziliście do swoich przeciwników z protekcjonalną wyższością.Miłej gry.
Coś masz złe info bo 2 osoby, które tu wymieniłeś nie grają w Kronice ;) Boguś inne słuchy chodzą o Tobie co do tego świata ^^ a grając z tyłu da się duzo zrobić grając przede wszystkim deffem :]
 

DeletedUser27908

Guest
Coś masz złe info bo 2 osoby, które tu wymieniłeś nie grają w Kronice ;) Boguś inne słuchy chodzą o Tobie co do tego świata ^^ a grając z tyłu da się duzo zrobić grając przede wszystkim deffem :]
Dziękuje za naukę gry w grepolis , zawszę chciałem tak dobrze grać jak ty.Nie widzisz jednak pewnej różnicy.Gra na froncie to ciągłe wstawanie na apke , odpieranie wrogich kolonów. Deff jest kluczowy na starym systemie , jednak nie widzę wielkiej filozofii w grze w bezpiecznej okolicy bez potencjalnego zagrożenia i klepaniu deffa.Proszę Cię abyś nie zwracał się do mnie po imieniu , zauważ że ja tego nie robię.Nie jesteśmy znajomymi.Myślę że wystarczy w tym wypadku sypytać Kojiro lub Ksoko jeśli chodzi o moje " zakończenie " tego świata.Poza tym ja czekam na świat gdzie wejdzie TIl , tutaj i tak nie planowałem zostać na długo ale na dłużej.
 

DeletedUser12258

Guest
pasiasty a ty co tu robisz? światy ci się pomyliły, to nie lindos ;) lepiej zamiast pisać jakieś głupoty pomógłbyś swojemu sojuszowi cudaki budowac ;)
 

DeletedUser27770

Guest
Dziękuje za naukę gry w grepolis , zawszę chciałem tak dobrze grać jak ty.Nie widzisz jednak pewnej różnicy.Gra na froncie to ciągłe wstawanie na apke , odpieranie wrogich kolonów. Deff jest kluczowy na starym systemie , jednak nie widzę wielkiej filozofii w grze w bezpiecznej okolicy bez potencjalnego zagrożenia i klepaniu deffa.Proszę Cię abyś nie zwracał się do mnie po imieniu , zauważ że ja tego nie robię.Nie jesteśmy znajomymi.Myślę że wystarczy w tym wypadku sypytać Kojiro lub Ksoko jeśli chodzi o moje " zakończenie " tego świata.Poza tym ja czekam na świat gdzie wejdzie TIl , tutaj i tak nie planowałem zostać na długo ale na dłużej.
Ja Cię uczę gry hahhaa dobry Ty jesteś :] Gram przy Kronice a jednak gram deffem, nie jesteś widać wszechwiedzący i nie wiesz co i jak ^^ z tym, ze ta Kronika jakoś nie atakuje zbytnio :D jak mam 1 atak dziennie to jest mistrzostwo :D deff jest kluczowy w sojuszu 19 osobowym przy ponad 100 osobach .. grając w sojach 100 vs 100 możesz grać różnie i nie powiesz mi, że nie ^^ Przepraszam o wieli PAnie, że się do Ciebie po imieniu zwróciłem haha już nie będę. Wolisz vBoogo, Iblis-Eblis czy *boogo-dallas*? Nie będę się pytał nikogo bo to właśnie z tamtych stron idą informacje o Twoim banie :] z lekka dalszej pozycji gram od Ciebie a raczej ty grałeś także .. czekaj, może wejdą może nie :D

pasiasty a ty co tu robisz? światy ci się pomyliły, to nie lindos ;) lepiej zamiast pisać jakieś głupoty pomógłbyś swojemu sojuszowi cudaki budowac ;)
nastepna obrończyni Bogusia co ma info przestarzałe :D jakbyś nie widziała już tam nie gram ^^ a co znowu lecisz za nim jak pies za kiełbasą na FO, że wymaga on obrony? Bo ani źle do niego nie piszę ani nic ^^ nie łączę światów hahaha co było na Lindosie, zostało na Lindosie :] grasz w Dzikach a przynajmniej próbujesz bo dzisiaj wsparcia już po atakach wysyłałaś jak stał kolon u Kroniki ^^ Ale pomimo wszystko, pozdrawiam ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Ja Cię uczę gry hahhaa dobry Ty jesteś :] Gram przy Kronice a jednak gram deffem, nie jesteś widać wszechwiedzący i nie wiesz co i jak ^^ z tym, ze ta Kronika jakoś nie atakuje zbytnio :D jak mam 1 atak dziennie to jest mistrzostwo :D deff jest kluczowy w sojuszu 19 osobowym przy ponad 100 osobach .. grając w sojach 100 vs 100 możesz grać różnie i nie powiesz mi, że nie ^^ Przepraszam o wieli PAnie, że się do Ciebie po imieniu zwróciłem haha już nie będę. Wolisz vBoogo, Iblis-Eblis czy *boogo-dallas*? Nie będę się pytał nikogo bo to właśnie z tamtych stron idą informacje o Twoim banie :] z lekka dalszej pozycji gram od Ciebie a raczej ty grałeś także .. czekaj, może wejdą może nie :D
I te hot info pewnie prosto do Ciebie leciało o mojej osobie.Sporo musieli się nakręcić w rankingu na dół żeby znaleźć twój nick zapewne
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
( biedaczyska
smiley_emoticons_irre4.gif
).Jestem bardzo skromną osobą , pozwolę Ci pisać do siebie Bogusław wielki mój ty Big macu :rolleyes:
 

DeletedUser16770

Guest
Moze sie myle, ale jak tak czytam te wpisy Pasiastego to mam wrazenie, ze z elcomendante sa na jednym poziomie..
 

DeletedUser19959

Guest
Napisanie do 2-3 osób nazywasz lataniem? Tego screena masz od szadzia (*Gwynbleidd*) i nawet nie musisz potwierdzać. Wiem do kogo pisałem na forum.

Dalej będziesz pajacować i szukać na siłę afery ?
Mój drogi Adaśko przypadkowo tego screena nie ma od Szadzia vel *Gwynbleidda* :)
 

DeletedUser27770

Guest
Moze sie myle, ale jak tak czytam te wpisy Pasiastego to mam wrazenie, ze z elcomendante sa na jednym poziomie..
Tylko, że murków nie buduję ;) i trochę starszy jestem ^^ znalazłeś kolegę, który broni Kroniki i jest fajnie? Czemu się nie oddzywałeś jak Adaś wychwalał jakże wielki sojusz ^^ który jak można po statach zobaczyć już taki wielki nie jest ^^
 
Do góry