Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16770

Guest
No własnie ktoś tu inny nie czyta i zaczyna dopowiadać lekko prowokujac:)
 

DeletedUser23003

Guest
Jak to nie wiesz co się u Ciebie w sojuszu dzieje ?? A Ty grasz w Kronice ??
Mam tu wypisać Twoich graczy tak ?

Nie goraczkuj sie tak bo Ci zylka peknie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Jak " komuś" znowu na premke brak to kupię 50k surki za 50golda. Taki to teraz kurs maja uczciwi handlarze :p
 

DeletedUser19959

Guest
Z tego co słyszałem wydawałeś na Helorusie czy gdzie tam grałeś ogromne ilości golda nie mniejsze niż Grzesiek. Także no cóż :) Druga sprawa gadacie o braku umiejętności gry przez Grześka gdyby ich n ie miał nie wstawiłby kolona:) Może nie ma ich dużych co sam mówi ale wie o co w tej grze chodzi w porównaniu do waszych niektórych graczy :) Wiele od was gra indywidualnie, pod siebie potrafiąc jedynie wysłać śmieciowe ilości ogni na okupacje :)
 

DeletedUser16770

Guest
Mi na miesiac starczała paka 25k golda( oczywiscie zostawalo cos ale to wydawalem pozniej) i tyle kupowałem, przy evencie zuzywalem 2 paki a event byl srednio co 2 miesiace wiec to mozna policzyc ile zuzylem od rozpoczecia swiata do cudow, po nich juz przestalem uzywac zlota nie liczac premki. Wiesz umiejetnosci problem w tym ze wydał 100k zlota jak sam pisal a haris nic golda i to broniac sie tylko 2 miastami. Wiec czy wydanie 100k golda aby przejac miasto gracza ktory bronil sie wojskiem z 2 miast bez zlocenia jest oznaka umiejetnosci? moim zdaniem wrecz przeciwnie, gdyby nie skonczylo sie wojsko u haris dalej by sie meczyl z tym kolonem nie mogac go wsadzic.
 

DeletedUser27770

Guest
Ona handluje dla mnie także wypad z baru
woko.gif

A skoro jak twierdzisz nie grasz tutaj to po co się wg udzielasz? Bawisz się w Adaśka? Bo Ci jeszcze dużo brakuje do niego .. chociaż próbujesz mówić z sensem gadasz pierdoły jak on
rotfl.gif

A to nie pamietasz już jak na Myonii przyzłociłeś na samym początku świata jak Ci kolona wpakowali? I po 60 ogni na okupację słałeś
smiech.gif
wyzłociłeś - słałeś i tak w kółko .. i nie bronię Grześka bo nie lubię gry ze złotem, wolałem stare czasy jak tego było o wiele mniej, tylko skoro śmiesz twierdzić, że on jest złotnikiem to kim Ty jesteś? Może nową rangę na forum trzeba .. Junior złotnik hahaha
 

DeletedUser16770

Guest
Udzielam sie bo moge i wyrazam swoje zdanie, ja na razie te wszystkie pierdoly maja uzasadnienie w porownaniu do niektorych . Ja na myoni słałem po 60 ogni na okupacje swoja? to musiales mnie z kims pomylic bo na pewno takiej sytuacji nie bylo, owszem moglem slac ognie ale na pewno nie ze zlocenia a tym bardziej juz nie po 60 i kilka razy tak:)
 

DeletedUser24204

Guest
Szykuj sure pasiak :p
A tak wogole czytajcie dokładnie poratuje tych bez premki :p
PaSiAsTe znowus całe złoto przechlał...
 

DeletedUser27770

Guest
Udzielam sie bo moge i wyrazam swoje zdanie, ja na razie te wszystkie pierdoly maja uzasadnienie w porownaniu do niektorych . Ja na myoni słałem po 60 ogni na okupacje swoja? to musiales mnie z kims pomylic bo na pewno takiej sytuacji nie bylo, owszem moglem slac ognie ale na pewno nie ze zlocenia a tym bardziej juz nie po 60 i kilka razy tak:)
Dziwne, bo grałem w tym sojuszu co Ci kolona wstawił i brałes surki ode mnie :D pamietam ataki po 50-60 ogni ^^ nie obronisz się przed tym ;p rozbiłeś sam tą okupację za 6 czy 7 razem;p ile mogłeś mieć ogni mając 2 miasta ? I to miasta coś koło 4k pkt .. powiedź jeszcz, że paki całe robiłeś :D


Szykuj sure pasiak :p
A tak wogole czytajcie dokładnie poratuje tych bez premki :p
PaSiAsTe znowus całe złoto przechlał...
A jak, jak pić to pić ;p Twoje zdrowie i dawaj te szury jak to Tomek mówi ^^
 

DeletedUser16770

Guest
A masz moze na to jakis dowod?:). Na pewno nie bylo takiej sytuacji moge dac sobie reke uciac jeszcze tym bardziej ze sam latałem 6 czy 7 razy:). a moze przypomnisz w jakim sojuszu wtedy bylem mi? i pech tak chciał, ze sam latałem a z sojuszu nikt?
 

DeletedUser23003

Guest
Z tego co słyszałem wydawałeś na Helorusie czy gdzie tam grałeś ogromne ilości golda nie mniejsze niż Grzesiek. Także no cóż :) Druga sprawa gadacie o braku umiejętności gry przez Grześka gdyby ich n ie miał nie wstawiłby kolona:) Może nie ma ich dużych co sam mówi ale wie o co w tej grze chodzi w porównaniu do waszych niektórych graczy :) Wiele od was gra indywidualnie, pod siebie potrafiąc jedynie wysłać śmieciowe ilości ogni na okupacje :)

Podlizuj sie dalej podlizuj
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser27770

Guest
A masz moze na to jakis dowod?:). Na pewno nie bylo takiej sytuacji moge dac sobie reke uciac jeszcze tym bardziej ze sam latałem 6 czy 7 razy:). a moze przypomnisz w jakim sojuszu wtedy bylem mi? i pech tak chciał, ze sam latałem a z sojuszu nikt?
No jak to gdzie. Chwytaki, mówi Ci to coś/ Nie? To zapytaj Exa bo to chyba jego sojusz ^^ dowód hmm raczej nie bo jakoś nie wiedziałem, że aż tak bd naganiał na złotników, do grona którego należysz sam .. wtedy jakoś na FO tak nie pisałeś baa chwilę później skończyłeś grę na Myonii .. ale co tam, ja kłamię, nie ma racji etc wiadomo, bo Ty z Kroniki jesteś :D
 

DeletedUser24065

Guest
no i znowu Wodzu żal ściska.
zawsze możesz kupić sobie kupon w TotoLotka może akurat wygrasz i wtedy też kupisz sobie furę złota.
To co że stracił złoto na HariS ? Wstawił mu kolona w końcu ? Wstawił. utopiliście 47 k ogni ?? Utopili wiec ?
murku to ty chyba od początku serwera nie zapisałeś
 

DeletedUser16770

Guest
No jak to gdzie. Chwytaki, mówi Ci to coś/ Nie? To zapytaj Exa bo to chyba jego sojusz ^^ dowód hmm raczej nie bo jakoś nie wiedziałem, że aż tak bd naganiał na złotników, do grona którego należysz sam .. wtedy jakoś na FO tak nie pisałeś baa chwilę później skończyłeś grę na Myonii .. ale co tam, ja kłamię, nie ma racji etc wiadomo, bo Ty z Kroniki jesteś :D
Jasne wszystko to prawda tylko dowodów nie ma i jedyna osoba która moze to potwierdzic jestes ty
smiley_emoticons_lol.gif
przypadek?
smiley_emoticons_grin.gif
Wróc jak znajdziesz dowody albo kogoś kto to moze potwierdzic a tym czasem szukaj wiatru w polu:)
 

DeletedUser23003

Guest
Jasne wszystko to prawda tylko dowodów nie ma i jedyna osoba która moze to potwierdzic jestes ty
smiley_emoticons_lol.gif
przypadek?
smiley_emoticons_grin.gif
Wróc jak znajdziesz dowody albo kogoś kto to moze potwierdzic a tym czasem szukaj wiatru w polu:)

Potwierdzam! Widzialem!
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Jasne wszystko to prawda tylko dowodów nie ma i jedyna osoba która moze to potwierdzic jestes ty
smiley_emoticons_lol.gif
przypadek?
smiley_emoticons_grin.gif
Wróc jak znajdziesz dowody albo kogoś kto to moze potwierdzic a tym czasem szukaj wiatru w polu:)
Szczycisz się bo staty zapisują się tylko miesiąc do tyłu? :D Ciężko się przyznać nie .. smutne to trochę. Bo wydawałeś się ogarnięty i porządny ale jednak .. ehh no to idę na Myonię poszukać chociaż tej jednej osoby, która to potwierdzi na FO .. ciekawe co zrobisz jak potwierdzi ;p
 
Do góry