Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
No dobra smoczy rozgryzłes wszystko
smiley_emoticons_afraid.gif
. A ty wtedy nie pisałes testow gimnazjalnych? bo pamietam, ze ja pisalem i ktoś jeszcze chyba to byłes ty
smiley_emoticons_lol.gif

Nie nie ja wtedy test szostoklasisty mialem
 

DeletedUser16770

Guest
Szczycisz się bo staty zapisują się tylko miesiąc do tyłu? :D Ciężko się przyznać nie .. smutne to trochę. Bo wydawałeś się ogarnięty i porządny ale jednak .. ehh no to idę na Myonię poszukać chociaż tej jednej osoby, która to potwierdzi na FO .. ciekawe co zrobisz jak potwierdzi ;p
smutne to jest takie łgarstwo i wymyślanie na siłę bajek. problem byl w tym, ze na myonie nie szedlem nawet grac bo ja i pare osob powiedzialo, ze pojdziemy tylko pohandlowac po czym oddany miasta a wrocimy do aktywnej gry na jesieni/zimie gdy pojdziemy cala kronika na szybki i dobry swiat. Wiec jesli nie masz argumentów ani nikogo kto może to potwierdzić mozes pocalowac kota w nos i wymyslic inna historyjke:)
Pokaz mi te staty z tej okupacji chetnie je zobacze. nie pokazesz bo ich nie masz i nigdy nie było:)
 

DeletedUser27770

Guest
problem byl w tym, ze na myonie nie szedlem nawet grac bo ja i pare osob powiedzialo, ze pojdziemy tylko pohandlowac po czym oddany miasta a wrocimy do aktywnej gry na jesieni/zimie gdy pojdziemy cala kronika na szybki i dobry swiat.
Hmm czy mi się wydaje czy Ty już piszesz jak Adaś? Najpierw jedno (nie gram tutaj etc) a teraz dajesz jasno do zrozumienia,że tutaj idziesz aktywnie grać? Chyba tak wynika z tego cytatu .. zaczynasz się mieszać Wodzu. Daj mi parę dni a znajdę takową osobę bo to był inny sojusz wtedy, inna nazwa. I na 100% to byłeś Ti i twoje miasto było podbijane ..

I jeszcze raz powiem, wykorzystujesz to, że statystyki zapisują się tylko z ostatniego miesiąca i tego nie widać .. ale czytając wpisy innych użytkowników FO widać, ze złociłeś na innych światach również także ..
 

DeletedUser16770

Guest
Hmm czy mi się wydaje czy Ty już piszesz jak Adaś? Najpierw jedno (nie gram tutaj etc) a teraz dajesz jasno do zrozumienia,że tutaj idziesz aktywnie grać? Chyba tak wynika z tego cytatu .. zaczynasz się mieszać Wodzu. Daj mi parę dni a znajdę takową osobę bo to był inny sojusz wtedy, inna nazwa. I na 100% to byłeś Ti i twoje miasto było podbijane ..

I jeszcze raz powiem, wykorzystujesz to, że statystyki zapisują się tylko z ostatniego miesiąca i tego nie widać .. ale czytając wpisy innych użytkowników FO widać, ze złociłeś na innych światach również także ..
Czy ktoś nie umie czytac ze zrozumieniem? mowilismy wtedy, ze pojdziemy, od tamtej pory minelo duzo czasu i zmienilo sie sporo rzeczy przez ktore dzis nie moge grac aktywnie. wiec nie wiem kto sie bardziej osmiesza tym, ze nie potrafi czytac ze zrozumiem czy wymyslaniem nowych bajek. Szukaj szukaj akurat w tym przypadku ty mozesz to wykorzystac i pisać takie durnoty bo w statyskach byloby, ze nic takiego miejsca nie miało. Na cale szczescie zeby cos potwierdzic trzeba miec dowod ktorego ty nigdy nie zdobedziesz bo nie istnieje.
 

DeletedUser28762

Guest
licze tylko te co ty mi wziąłeś

z tego co widzę to "Słup" z Ciebie co wiochy stracił na rzecz Łowcy Snów a podbija szaraki albo coś co gra w grepo.
wiec chyba wszystko na twój temat.

Dla wyjaśnienia "Słup" w cudzysło ponieważ na taką range nie zasługujesz :D
 
z tego co widzę to "Słup" z Ciebie co wiochy stracił na rzecz Łowcy Snów a podbija szaraki albo coś co gra w grepo.
wiec chyba wszystko na twój temat.

Dla wyjaśnienia "Słup" w cudzysło ponieważ na taką range nie zasługujesz :D
"Słup" Olek?o_O nowe rangi nadaliście nawet nie wiem kiedy:p
 
Jak to nie wiesz co się u Ciebie w sojuszu dzieje ?? A Ty grasz w Kronice ??
Mam tu wypisać Twoich graczy tak ?

Co ci to da ze tu kogoś wpiszesz ze handluje surką ,a może to jest zabronione i wszyscy inni mogą handlować tylko nie gracze kroniki ?
A to ze każdy sobie radzi jak moze i sprzedaje surkę nie jest chyba powodem do wstydu ,nie wszystkich stać wydawać miesięcznie kilka stówek na złoto .
 

DeletedUser24204

Guest
Wojtas nic złego w handlu :)
Jeśli to wymiana surka-złoto, gorzej jak już innymi rzeczami się handel zaczyna.
Ale jak to mówi pewien gracz oroposa...
Życie... ;)
 
Rekrutacja to nie jest przesuchalnia KGB więc wszystkiego i tak się o ludziach nie dowiesz ,jedynie to ze maja ochotę pograć
 

DeletedUser24204

Guest
Racja. Dlatego też gra w małym zaufanym gronie daje dużo większą radość satysfakcję :)
 

DeletedUser28762

Guest
Co ci to da ze tu kogoś wpiszesz ze handluje surką ,a może to jest zabronione i wszyscy inni mogą handlować tylko nie gracze kroniki ?
A to ze każdy sobie radzi jak moze i sprzedaje surkę nie jest chyba powodem do wstydu ,nie wszystkich stać wydawać miesięcznie kilka stówek na złoto .

Wojtas lubie Cię chłopie ale udajesz głupiego ? Handel a żebranie złota to różnica nie sądzisz ?
jeszcze żeby dawali surke to by było oki
 

DeletedUser24204

Guest
A gdzie jest tu chyba nawet paragraf na to :p
Że się trzeba wywiazywac z zawartych umów :).. Może nie wszyscy jeszcze wiedzą że można mieć urlop za to.
 
Do góry