Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Wakacje chciały sprzedać Dziki proszę Cie chłopie nie ośmieszaj się, od dzików propozycja wyszła po tym jak byliśmy u was na tsie to po pierwsze po drugie yolo to nie cały sojusz a jest coś takiego jak świadoma gra psychologiczna
 
Nie będę sie z wami dochodzi bo nie da się normalnie pogadać :p Nie wiem kiedy mieliśmy w sojuszu 50 osób hahah

Ps. co tam u was się dziej :p


50 czy 40 co to za różnica? ja już wcześniej pisałem że dziki + łowcy = 2 kroniki wiec każdy dodatkowy sojusz w pakcie z dzikami/łowcami robił przewagę liczebną wiec co za różnica czy wakacje miały 40 czy 50 graczy?
 

DeletedUser29064

Guest
Shanoz z kąd ten płacz kto tutaj od początku miał koalicję z całym światem ? Fajnie się grało jak 4 soje waliły wsparcia kontra Kronika . . .

Nie tłumacz się straconym miastem na CUDZIE który rzekomo był odpuszczony liczy się strata .

Niezłomni lepiej miast pilnują bo tam się próbujemy wbić i jest opór a tutaj weszło życie .


Powiem ci że wy nie mieliście nikogo, nie licząc kostuch/kohorty/mocnych i podejrzewam wilków i niezłomnych masz racje cały świat grał na was ale jesteście dobrzy.
 

DeletedUser27469

Guest
czemu pominąłeś drugie pytanie :D


tu masz wasz brak paktów i tym o to postem kończę rozmowę na temat koalicji i układów na tym świecie :p
[ally]Kronika Frontowa.[/ally]
[ally]Kronika Frontowa[/ally]
[ally]Puszka Pandory[/ally]
[ally]5 Fala TH[/ally]
[ally]Kohorta[/ally]
[ally]Mocne Strong[/ally]
[ally]KOHORTA..[/ally]
[ally]Piwosze[/ally]
[ally]Mocne Full[/ally]
 
czemu pominąłeś drugie pytanie :D


tu masz wasz brak paktów i tym o to postem kończę rozmowę na temat koalicji i układów na tym świecie :p
[ally]Kronika Frontowa.[/ally]
[ally]Kronika Frontowa[/ally]
[ally]Puszka Pandory[/ally]
[ally]5 Fala TH[/ally]
[ally]Kohorta[/ally]
[ally]Mocne Strong[/ally]
[ally]KOHORTA..[/ally]
[ally]Piwosze[/ally]
[ally]Mocne Full[/ally]

słabe masz info bo połowy z tych sojuszy nie ma z nami paktu
 

DeletedUser27469

Guest
przecież my też nigdy nie współpracowaliśmy z łowcami hahahah
 

DeletedUser27469

Guest
ta szczególnie te sojusze które nie istnieją

nie istnieją bo albo zostały już pokonane albo się rozleciały ja przedstawiłem sytuację z początkowej fazy gry

chcesz wasze pakty teraz proszę bardzo:)
Noname
Emeryci
Mocne Strong
Kohorta
Gang Wesołej Kostuchy
 

DeletedUser29064

Guest
ale oni grają sami cichooo te sojusze to sobie tak są Kronika nie potrzebuje żadnych paktów tacy dobrzy są gracze xDDD
 
nie istnieją bo albo zostały już pokonane albo się rozleciały ja przedstawiłem sytuację z początkowej fazy gry

chcesz wasze pakty teraz proszę bardzo:)
Noname
Emeryci
Mocne Strong
Kohorta
Gang Wesołej Kostuchy

Marcin nadal jesteś w błędzie, na poczatku nie mieliśmy paktu przez długi czas. Potem Puszka do nas napisała o pakt i do bodajże kota. Zdecydowaliśmy sie z nimi podpisać pona żeby koalicja kota nie była wieksza.
Co do obecnych to jest ok ale gdzie np MS wysyła defa na okupacje?
 

DeletedUser27884

Guest
hehe dobre to może powiesz kolegom na forum o czym była rozmowa skoro już się przyznałeś a po drugie zaraz po waszych odwiedzinach pisałem do dzików i nic o tym nie wiedzieli :D ciekawie się robi to.... czemu żeście ???? wyszarakowali???? bo wasza układanka wyszła na jaw????
oki ale myśl sobie jak chcesz ciekawi mnie tylko fakt że yolo przyszedł jako wódz z propozycją reszty rady a ty piszesz że yolo to nie cały sojusz... a reszta rady przyszła poco na doczepkę????? nie będę tu wymieniał bo mi się nie chce pisać...

co do ośmieszania to sam się ośmieszyłeś po wydać że wiedziałeś o propozycji tylko chyba koalicji nie uwzględniłeś....
 
Z drugiej strony ile razy te sojusze wymienione przez Ciebie nam pomagały w okupacjach? Wiele razy sami wbijaliśmy i sami utrzymywaliśmy okupacje odbijane przez was i waszą koalicje.
Większość sojuszy które wymieniacie jako naszą "super wielką" koalicje ma z nami tylko pona i nie ma współpracy ze względu na odległość a macie o to taki ból dupy jakby dzięki nim Kronika utrzymywała wszystkie okupacje
 

DeletedUser27469

Guest
Kto tu ma ból dupy?? Chyba wy bo nie możecie zmienić tematu :D

WWW do kogo ty piszesz? :eek:

Ps. Może zamiast gadać cały czas o tych paktach to pogadamy o latarni? :cool:
 

DeletedUser24262

Guest
hehe dobre to może powiesz kolegom na forum o czym była rozmowa skoro już się przyznałeś a po drugie zaraz po waszych odwiedzinach pisałem do dzików i nic o tym nie wiedzieli :D ciekawie się robi to.... czemu żeście ???? wyszarakowali???? bo wasza układanka wyszła na jaw????
oki ale myśl sobie jak chcesz ciekawi mnie tylko fakt że yolo przyszedł jako wódz z propozycją reszty rady a ty piszesz że yolo to nie cały sojusz... a reszta rady przyszła poco na doczepkę????? nie będę tu wymieniał bo mi się nie chce pisać...

co do ośmieszania to sam się ośmieszyłeś po wydać że wiedziałeś o propozycji tylko chyba koalicji nie uwzględniłeś....
Rozmowa u was była na temat wspólnych cudów jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź , cuda z dzikami były aktualne do samego końca i jak możesz zauważyć kilku graczy którzy nie zrobiło szaraków zostało na cudach u dzików , więc w twojej układance coś nie pasuje a szaraki były z innej przyczyny której nie jest ciężko się domyśleć
 

DeletedUser27884

Guest
Degustator WWW masz ewidentne problemy z rozumowaniem :) polecam jakiegoś specjalistę dobrego... Jako bajko pisarz się nadasz Ci powiem bo ciekawszej bajki nie czytałem ;)
w każdej bajce jest coś prawdy a specjalisty to tobie również polecam skoro nie pamiętasz tak istotnych rzeczy.. //ciach//
Nie mam zamiaru się tu sprzeczać bo nie oto chodzi w temacie swoje powiedziałem ... Szacun dla wroga za riposte na cudaku...

Urywam temat skupmy się na walce :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cudaki to najnudniejszy okres gry i nie ukrywam że większość z nas wogóle nie myślała o budowie cudaków na tym świecie ,ale 2 tygodnie przed rozpoczęciem ktoś rzucił hasło zeby nie oddać za darmo swiata dzikom i tak bez przygotowania jakimś dziwnym trafem udało się w miarę pogonić z cudakami i 3 jest szansa zbudować.
Nie byliśmy przygotowani z wymianką miast na pewniaków dla tego zrobiło się tak ciekawie i przynajmniej teraz gra nie bedzie monotonna co dla niektórych ,bo sporo osób chciało juz kończyć ,ale dzieki temu może jeszcze cos się ruszy na tym świecie i tak nie ma co mówić świat bardzo ciekawy z dobrymi zawodnikami po obu stronach.
 
Do góry