Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
jeżeli chodzi o komendanta,to trzeba powiedzieć uczciwie ze jest to dobry zawodnik tylko nie potrafi się dostosować do gry zespołowej i największą jego wadą jest gadulstwo co inni wykorzystują i potem przywiera do niego opinia "sprzedającą szują"
Jak skończy szkołę ,ograniczy gadulstwo i znajdzie ludzi którzy go potrafią zrozumieć to jeszcze wyjdzie na ludzi :)

Nie ma co sobie wypominać kto ile miał paktów ,ponów bo świat fajny szybki i z ogromna ilością dobrych graczy po wszystkich strona i gra toczy się raczej statycznie,każdy przejął słabe ogniwa u przeciwnika i teraz jest status quo ,każdy utrzymuje swoje pozycje i ogranicza sie tylko do akcji zaczepnych.
Pakty pony zawiera się do sytuacji panującej na froncie i czasami jest to ścisła współpraca a czasami tylko pon żeby nawzajem sobie nie wchodzić w drogę i to też trzeba rozróżniać pisząc kto ma ile paktów,bo pakt paktowi nie równy.

Jedno mnie trochę zdziwiło ,stawiałem ze to wakacje będą w głównej mierze największym zagrożeniem a tu się tak szybko posypały.
 

DeletedUser29615

Guest
ciekawe na ile mulard chetnie sie dzieli zlotem z sojem aby dopiac swego. :D
 

DeletedUser25712

Guest
Od godziny 11:41 Kronika Frontowa atakuje nasze miasto na ich cudaku(latarni) z wyspy, cały czas pełne paczki lądu z tych samych miast.
Ile tysięcy złotych pójdzie żeby przejąć 1 miasto i wygrać świat? :D jest beka.
img.php

09e452f014fa2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Shanoz wiesz o tym że goldzik to nie wszystko przynajmniej dla mnie a beke z czego że dwóch ludzi wam defa wybije słabe to trochę
 

DeletedUser25712

Guest
Shanoz wiesz o tym że goldzik to nie wszystko przynajmniej dla mnie a beke z czego że dwóch ludzi wam defa wybije słabe to trochę
Dlatego powinny powstać jakieś zasady fair play bo Twoja przewaga nad resztą jest zbyt ogromna, jesteś jak jakiś szejk z bliskiego wschodu. No i jestem pewien, że nie dacie rady tego rozbić :) Tylko nie wiem co kombinujecie, hmmm.
 

DeletedUser27401

Guest
no wiesz jak 2 graczy wam rozwali biremki +defa to reszta ma pole do popisu z resztą ognie dzisiaj będą jutro znowu polecę

A o evencie słyszałeś to do tego w poniedziałek mity dojdą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
A porównanie mnie biednego żuczka do Szejków to chyba trochę na wyrost

jak widać defa macie dość można było poobstawiać i zrobić że paru graczy by wzieło wiochy ale olałeś temat taka prawda miałeś to w 4 literkach a teraz płaczecie że przeszliśmy do kroniki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25712

Guest
A no jakoś zapomniałem o evencie. Czyli można się spodziewać w poniedziałek 104 paczek mitów :) Dzisiaj sobie polatacie, jutro i odrobicie straty w pół godziny, a my będziemy budować wojsko kilka dni. Dojdzie event to już w ogóle katastrofa będzie. No to macie szanse dopiero od poniedziałku ;)
 

DeletedUser27401

Guest
no tak można powiedzieć biremek nie odrobicie tak jak ja ognie na raz 189 ogni za 30 k sury
 

DeletedUser29615

Guest
jak widać defa macie dość można było poobstawiać i zrobić że paru graczy by wzieło wiochy ale olałeś temat taka prawda miałeś to w 4 literkach a teraz płaczecie że przeszliśmy do kroniki

to trzeba bylo zaproponowac.
choc i tak pewnie z tego nic by nie wyszlo z racji tego ze mielismy swoje klopoty. Ze nie wspomnie o ilosciach slotow jakie musielibysmy miec wolnych.

a jeszcze lepiej nie nam tylko przymusowym wakacjom co mieliscie ich blisko

I jakbym mial w 4 literach to bym nie pisal kiedys z Toba :)
 

DeletedUser12258

Guest
moze najpierw cos miłego, dzieki mulardzik za pkt, inni widze mało sie udzielaja w atakach wiec nie bede dziekowac ;),
a teraz cos innego, słyszałam tyle dobrych opinii o graczach kroniki, ale widzac jak wysluguja sie zlotnikiem, który za nich własciwie robi prawie cała czarna robote to zaczynam miec watpliwosci czy rzeczywiscie sa az tak dobrzy
a koledze mulardowi sie dziwie ze daje sie tak wykorzystywac, no ale kazdy robi co chce
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz mi zależy na 4 cudach bo łaski chce mieć a im chyba nie ,dlatego ja cisnę a oni no cóż życie

ale jak widać boicie się bym tego nie rozwalił proszę was jednego gracza co taki biedny żuczek wam zrobi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
widze ze koledzy ruszyli swoje 4 litery i pomagaja w atakach, az nie moge uwierzyc, ale to tylko 4 graczy moze wiecej wiec raczej slabo jak na taki wg wielu opini silny sojusz
 
moze najpierw cos miłego, dzieki mulardzik za pkt, inni widze mało sie udzielaja w atakach wiec nie bede dziekowac ;),
a teraz cos innego, słyszałam tyle dobrych opinii o graczach kroniki, ale widzac jak wysluguja sie zlotnikiem, który za nich własciwie robi prawie cała czarna robote to zaczynam miec watpliwosci czy rzeczywiscie sa az tak dobrzy
a koledze mulardowi sie dziwie ze daje sie tak wykorzystywac, no ale kazdy robi co chce
Czemu niby Mulard daje się wykorzystywać jeśli to gra zespołowa i w dodatku ma z tego radochę ze rozwali sam ten bunkier...
 

DeletedUser12258

Guest
to gra zespołowa a atakuje własciwie tylko mulard, 1 osoba to nie zespol, to ze ma z tego radoche nie oznacze ze nie jest wykorzystywany, a potem jak nie bedzie juz potrzebny to bedzie tak jak kiedys ośmieszanie go ze nie umie grac tylko złoci, ale to jego wybór ze sie na takie cos godzi
co do tego czy sam rozwali, to szczerze wątpię ;), kronika chyba tez sie zorientowala dlatego niektórzy ruszyli swoje 4 litery i pomagaja w rozwalaniu bunkru
 
to gra zespołowa a atakuje własciwie tylko mulard, 1 osoba to nie zespol, to ze ma z tego radoche nie oznacze ze nie jest wykorzystywany, a potem jak nie bedzie juz potrzebny to bedzie tak jak kiedys ośmieszanie go ze nie umie grac tylko złoci, ale to jego wybór ze sie na takie cos godzi
co do tego czy sam rozwali, to szczerze wątpię ;), kronika chyba tez sie zorientowala dlatego niektórzy ruszyli swoje 4 litery i pomagaja w rozwalaniu bunkru

Może najpierw pomyśl skąd złotnicy mają surke ;) Tak jak Wojtas już wcześniej pisał, nie mieliśmy w planach tutaj budowy cudów. 2 tyg przed EC padło hasło by nie dać wygrać dzikom serwera i tego dokonaliśmy. To że straciliśmy 1 cud nie zmienia sytuacji bo nadal nie jesteście w stanie wygrać serwera. Czy sam mulard rozwali ten bunkier? Myślę że nie skoro defa pakuje tam kilka sojuszy ale niedlugo event i wtedy defik może pęknąć. Ja podziwiam te osoby którym się w to jeszcze chce grać :p
Mam przeczucie że po tym serwerze odejdzie wielu graczy na dłuższy odpoczynek.

Wiesz mi zależy na 4 cudach bo łaski chce mieć a im chyba nie ,dlatego ja cisnę a oni no cóż życie

ale jak widać boicie się bym tego nie rozwalił proszę was jednego gracza co taki biedny żuczek wam zrobi

Nie musimy nawet odbijać tego cudu by mieć 4 cuda ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to gra zespołowa a atakuje własciwie tylko mulard, 1 osoba to nie zespol, to ze ma z tego radoche nie oznacze ze nie jest wykorzystywany, a potem jak nie bedzie juz potrzebny to bedzie tak jak kiedys ośmieszanie go ze nie umie grac tylko złoci, ale to jego wybór ze sie na takie cos godzi
co do tego czy sam rozwali, to szczerze wątpię ;), kronika chyba tez sie zorientowala dlatego niektórzy ruszyli swoje 4 litery i pomagaja w rozwalaniu bunkru

Po pierwsze nikt go do niczego nie zmusza,robi to co lubi a jeżeli chodzi o wykorzystywanie to robiły to osoby które przyklejały się do jego sojuszu i ssały go jak pijawki ,więc nie pisz tu że jest wykorzystywany bo to jest poważna osoba i nie pozwoli siebie wykorzystywać co najwyżej sam moze stwierdzić komu pomóc a komu nie.
Tak się boicie jednej osoby ze pól serwera postawiliście na nogi ze wsparciem bo was atakuje ,a po drugie to surkę też musi skądś dostawać jeżeli chce się tak bawić.
 
Do góry