Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27469

Guest
No i druga tura słupów otrzymała koronki
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser27884

Guest
heheheh to musi wyglądać ciekawie Marcinie ./ciach/ a tak poza tym gatka szmatka ty se mów co chcesz bo to wy przegraliście i to wy jesteście ba pozycji "LOSER" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27469

Guest
Co cudak znów zburzony, będzie 3 tura
smiley_emoticons_irre.gif


Wiesz ja nie uważam że przegrałem bo nie miałem co przegrać :p Chyba sam to widzisz że każdy słup w tym momencie dostaje koronkę od was :D a czy twoim zdanie na nią zasłużył ;)
 

DeletedUser27884

Guest
Wiesz nie wiem jak u was Hierarchia panowała ale u nas Był podział na aktywnych (na froncie ) i z tyłu na mniej aktywnych defowców. To że ktoś jest z tyłu i obstawia miasta na froncie w życiu nie nazwał bym słupem. Każdy na Zycie prywatne i gra ile umie.... Dla twojego info mogę ci powiedzieć że nie zdarzyło się jeszcze ze ktoś nie odebrał mojego telefonów nawet o 1:00 w nocy. Więc puszę cię oszczędź sobie stwierdzenia "Słup" i szanuj wrogów bo na innych światach może się zdarzyć ze będziesz w szeregach "Rebels" czy kostuch....

A odpowiadając na twoje pytanie: "Tak" Uważam że każda kostucha zasłużyła na koronkę. Jestem pewny za swoich ludzi i jeśli by trzeba oddał bym ostatnie miasto w obronie ich. Gram z nimi od dobrych paru lat i mamy spotkania integracyjne a ty na ilu byleś spotkaniach integracyjnych u siebie???
 

DeletedUser27469

Guest
Czy twoim zdanie być na tyłach i słanie deffa raz na miesiąc i dostanie za to koronki na którą zapracowali inni jest fer :) Niestety ale nie zmienię zdania ci co zasłużyli byli w sojuszu kiedy dostawał on blachę itd. za 4/7 cudów a potem zrobiły się roszady by właśnie słupy zostały z koronkę przecież coś wam musieli dać za oddanie cudaków :p
 
Czy twoim zdanie być na tyłach i słanie deffa raz na miesiąc i dostanie za to koronki na którą zapracowali inni jest fer :) Niestety ale nie zmienię zdania ci co zasłużyli byli w sojuszu kiedy dostawał on blachę itd. za 4/7 cudów a potem zrobiły się roszady by właśnie słupy zostały z koronkę przecież coś wam musieli dać za oddanie cudaków :p
Człowieku ty masz serio niepoukładane w tej główce, jeśli ktoś grał z nimi to zawsze coś od siebie dał by wybudowali te kilka cudaków, to decyzja tylko radnych kostuch kto dostanie koronkę, a kto miałby ją nie dostać.
 

DeletedUser27580

Guest
Lata lecą a Marcinek ciągle ten sam, sfrustrowany i najmądrzejszy w internecie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Nie chce tu wyciągać brudów z Akcjum ale jakoś tam nie psioczyłeś, że na 20 graczy AKTYWNYCH w MDG koronkę dostało 100 osób+sojusznicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19851

Guest
Marcinek?????? żal Ci "dupę " ściska? pamiętam te Wasze podchody, z przyciągnięciem nas na waszą stronę, pamiętam również jak pokazaliście kim na prawdę jesteście, gdy kolega wylądował w szpitalu i prosiliśmy o nie atakowanie Go, dopóki nie wiemy co z nim. Więc nie chrzań o słupach! bo my mamy zasady: nie zdradzamy sojuszników. i każdy w soju się liczy.

i jeszcze jedno: owszem, oddaliśmy cudaki sojusznikom, ale oddaliśmy je sami, nikt nam na cudaki nie wbił, bo nie byliście w stanie tego dokonać...jeśli tak grają "słupy" to, owszem, jestem słupem,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29615

Guest
alo
wiem /ciach/ ale sila wyzsza
w robocie mi dowalili i mam kilka godzin bez neta co pare dni i nie dam rady upilnowac miast ani zagladac na gre dlatego zmuszony jestem zakonczyc gre pierwszy raz przez czynniki niezalezne ode mnie

mam nadzieje ze to rozumiecie dziekuje wszystkim za gre moze jeszcze kiedys zagram jak sie cos zmieni u mnie ale poki co nie zapowiada sie.

Jeszcze raz dziekuje za gre i pozdrawiam serdecznie omm108/tarrr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27884

Guest
Omm108 Również dziękujemy za wspólną zabawę :] 3m sie i powodzenia w pracy
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser3900

Guest
Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.
 

DeletedUser6523

Guest
Kiedy koniec świata ? Już mało osób gra i na święta przydałby się odpoczynek
 

DeletedUser27469

Guest
No zgadzam się z kolegą mogli by nam zrobić prezent na święta i podać datę kiedy zamykają
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26338

Guest
Cześć

Klepnijcie mi pierwszą 10 graczy jak wygląda.
Z góry dziękuje.
Szacunek za wytrwałość , świat z sentymentem wspominam a Marcin brawo za cierpliwość.
 

DeletedUser26338

Guest
Człowieku ty masz serio niepoukładane w tej główce, jeśli ktoś grał z nimi to zawsze coś od siebie dał by wybudowali te kilka cudaków, to decyzja tylko radnych kostuch kto dostanie koronkę, a kto miałby ją nie dostać.
Kolego jesteś pewny że ocenianie Marcina .. ze względu na Twoje osiągnięcia na tym świecie są w porządku czy nie jest Ci głupio zwracając mu uwagę. Rozmowa graczy z Kostuchy i Marcinem jest czymś normalnym ale nie rozumiem Twoich wcinek , dla osoby która grała na tym świecie wydać się może nawet to śmieszne.
 

DeletedUser27469

Guest
Proszę bardzo :)

1 Kronika Frontowa
2 STADO DZIKÓW
3 Mocne Strong
4 Gang Wesołej Kostuchy
5 Kohorta
6 DOM WARIATÓW
7 =RESIDENT EVIL=
8 Wilki
9 S.T.A.G.
10 AiAiA
 
Do góry