Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser15394

Guest
Już wcześniej napisałem- najlepszy dyplomata robi pakty jak leci i robi świat na zielono :D żeby spokojnie domki budować, to żebyśmy paktów nie mieli do świąt to była decyzja całego sojuszu ale się nikt nie spodziewał że zaraz po ochronie każdy pakt podpisze ze sobą nie wiem czy ze strachu czy jak przecież mulard nie gra u nas a to bym zrozumiał ale z drugiej strony John dobrze kombinuje pozbyć się valarów a później z miskami docisnąć radio bo tam średnia atmosfera słyszałem i cuda wygrane niby latwo powiedziane ^^ ale czy do zrobienia? Zobaczymy
 
Już wcześniej napisałem- najlepszy dyplomata robi pakty jak leci i robi świat na zielono :D żeby spokojnie domki budować, to żebyśmy paktów nie mieli do świąt to była decyzja całego sojuszu ale się nikt nie spodziewał że zaraz po ochronie każdy pakt podpisze ze sobą nie wiem czy ze strachu czy jak przecież mulard nie gra u nas a to bym zrozumiał ale z drugiej strony John dobrze kombinuje pozbyć się valarów a później z miskami docisnąć radio bo tam średnia atmosfera słyszałem i cuda wygrane niby latwo powiedziane ^^ ale czy do zrobienia? Zobaczymy

twoja głupota nie zna granic ;)
 

DeletedUser15394

Guest
A podobno to exu świat robił na zielono :D Z tym mroqiem to już nie będę się udzielał bo w sumie pierwszy raz go widzę chyba jakiś gracz nowego systemu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Stary,to gra strategiczna. Ja nie płacze,że supersłup leci odbijać u was,tylko propsuje,że poszliście po rozum do głowy.
Coś tam pisałeś o decyzji całego sojuszu odnośnie paktu,to pokazuje jakie mają zaufanie do rady.
 

DeletedUser15394

Guest
Supersłup u nas coś odbija?;o No ja liczyłem że stary system bez morali to będzie fajna walka każdy na każdego ale jak widać grepo już się nie zmieni, najwyżej szybciej sobie zrobię przerwę niż chciałem :)
 

DeletedUser15394

Guest
A ty nie masz żadnego argumentu, pewnie na starym systemie się znasz tyle co ja na nowym a tam słyszałem że często jest spotykane że zielony świat to się przyzwyczaiłeś
 
wybacz nie chciałem urazić :(
Słupy właśnie odbijają wasza okupke dla twojej wiadomości więc zarzucasz nam kłamstwa a sam kit wciskasz? xd
 
Powiedział,że słupy odbijają okupację,nie mówił nic o koalicji.
Poza tym szczerze mnie to wali z kim macie pakty, w odróżnieniu od was umiemy sobie radzić bez kretów.
 
Do góry