1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Pandosia

Dyskusja w 'Pandosia' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 27. Mar 2019.

1. LoveDoesntExist

LoveDoesntExist

Idź tam popłacz że jak ktoś ma czas i po tobie najzwyczajniej lata to fejkuje xD

2. Chodź Tu

Chodź Tu

Idź tam popłacz że mogę latać cały dzień po Tobie a i tak nic nie ubiję. A po 3 godzinach od tej wiadomości off z miasta zbity XDDDD

3. mistrzdiablo

mistrzdiablo

To kiedy tam event będzie bo nie wiem kiedy wracać?

kosiarz333 i weronika255 lubią to.
  4. Chodź Tu

Chodź Tu

20 maja od 10

Ja to się nawet do tego czasu zawinąć nie zdążę xd

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Maj 2019
  5. LoveDoesntExist

LoveDoesntExist

fajna impreza wtedy była, nie żałuje jakiejś połowy paczki ofa dla dobrej zabawy, przecież to tylko gierka piwniczaku XD

6. Chodź Tu

Chodź Tu

No do Cośka jeszcze Ci brakuje. Pokaż na co Cię stać.

7. LoveDoesntExist

LoveDoesntExist

Nie chce mi sie, ciekawsze rzeczy do roboty mam w piątkowy wieczór

8. Chodź Tu

Chodź Tu

Polecam zatem poatakować Cię. Free pw gwarantowane. No i kolony puszczajcie,na luzie wchodzą

9. mroq17

mroq17

a już było tak miło to znowu .......... (edytowany) :(

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Maj 2019
  10. I Kill you 3

I Kill you 3

ino mi nie mów że misiek [​IMG]

11. LoveDoesntExist

LoveDoesntExist

Jak chcesz to atakuj, ja wiem na co się pisze grając w te gre, jeżeli apka nie robi problemów to mogę reagować na większość powiadomień na które mi się chce. Czasami zdarzają się w życiu rzeczy ważniejsze których nie zrozumiesz dopóki do ludzi nie wyjdziesz, Pysio ostatnio pisał że mu przeszkadzam w pewnej ważnej rzeczy to mu napisałem że miłego wieczoru i mu dam spokój, po co na siłę przeszkadzać. To tylko gra, ale wnioskuje że twoje życie nie jest zbyt ciekawe towarzysko [​IMG]

12. Kapitan Sparrow 10

Kapitan Sparrow 10

A myśl sobie o mnie co chcesz, chyba nie chcesz bym Ci powiedział gdzie mam Twoja opinie o mojej osobie, a sam raczej się nie domyslisz ;)

Tak jak kolega wyżej zauważył słusznie, za ciekawego życia towarzyskiego to Ty nie masz o czym świadczy większość czasu spedzona właśnie na tym Fo. W Realu nic Ci nie wychodzi, to próbujesz zabłysnąć na Fo, jednak zamartwie Cie, tu ludzie również uważaja Cie za blazna podobnego do Coska.

A teraz najważniejsze, co pokazuje jak nudne i smutne musi być Twoje życie i wszystko do okola co Cie otacza. Gdyż zamiast zrobic coś dla siebie w swoim życiu realnym lub już nawet wirtualnym, Ty najzwyczajniej w świecie zajmujesz się moja osoba oraz kilkoma innymi. Podczas kiedy Ty to robisz, ja robię właśnie coś dla siebie, byś mógł oglądać moje plecy :)

Aczkolwiek bardzo mi miło że uważasz mnie za swój autorytet, niestety muszę Cie zmartwic raz kolejny,, do Poziomu Sparrowa Ci lat świetlnych brakuje ... :)

Ostatnio edytowane: 18. Maj 2019
    astralous i LoveDoesntExist lubią to.
  13. Chodź Tu

Chodź Tu

No tak średnio bym powiedział. Skoro postanowiłeś się odnieść do mojego wpisu znaczy to iż w jakiś sposób Cię to obeszło.

No i kocham te wasze argumenty że jak ktoś wejdzie 3 razy dziennie na forum to jest piwniczakiem. Myślicie zbyt nieskomplikowane . Każdy jest inny i żyje tak jak chce więc wjazd na życie nie ma sensu ponieważ to forum (uwaga) związane z grą więc dyskusji na jaki temat oczejujecie? Na temat wypitego alkoholu czy coś? Niestety lubię samotność i staram się izolować prywatnie od mało ogarniętych osób których jest nader o zapewne wy byście także do nich należeli

14. astralous

astralous

Brzmi jakbyś naprawdę nudne życie miał, młodziutki jesteś pochwał się tym wypitym alkoholem :/

15. astralous

astralous

3 razy dziennie? Chyba troszkę więcej xD

16. mroq17

mroq17

alkoholem*

17. astralous

astralous

Tym też

18. Chodź Tu

Chodź Tu

Wystarczy że mogę pochwalić się tym że nie straciłem żadnego miasta na rzecz Luzaków na Nysie.
    Może jakieś im w końcu zabierzesz na żywca bo wysyłanie kolona w bonku na paczce birem to zły pomysł

19. astralous

astralous

Zabierałem im miasta na żywca. Bronić się przestałem jakiś czas temu. Dziwne, że przez 3.5 miesiąca trzymałem ten front a potem nagle zacząłem tracić miasta? Zresztą do kogo ja mówię? Umiejętności to ty większych nie masz.

20. astralous

astralous

Jeśli zadośćuczynieniem za brak życia jest to, że nie straciłeś miasta na Nysie to gratuluję.

Do góry