Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser32016

Guest
Idź tam popłacz że mogę latać cały dzień po Tobie a i tak nic nie ubiję. A po 3 godzinach od tej wiadomości off z miasta zbity XDDDD
 

DeletedUser32016

Guest
20 maja od 10

Ja to się nawet do tego czasu zawinąć nie zdążę xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Polecam zatem poatakować Cię. Free pw gwarantowane. No i kolony puszczajcie,na luzie wchodzą
 

DeletedUser32238

Guest
ino mi nie mów że misiek
zmartwienie.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Wysyp Dzbanów. Chyba zacznę wręczać nagrody dla Dzbana miesiąca. Cosiek jak narazie na szczycie lecz sparrow i Ex1le gonią

A myśl sobie o mnie co chcesz, chyba nie chcesz bym Ci powiedział gdzie mam Twoja opinie o mojej osobie, a sam raczej się nie domyslisz ;)

Tak jak kolega wyżej zauważył słusznie, za ciekawego życia towarzyskiego to Ty nie masz o czym świadczy większość czasu spedzona właśnie na tym Fo. W Realu nic Ci nie wychodzi, to próbujesz zabłysnąć na Fo, jednak zamartwie Cie, tu ludzie również uważaja Cie za blazna podobnego do Coska.

A teraz najważniejsze, co pokazuje jak nudne i smutne musi być Twoje życie i wszystko do okola co Cie otacza. Gdyż zamiast zrobic coś dla siebie w swoim życiu realnym lub już nawet wirtualnym, Ty najzwyczajniej w świecie zajmujesz się moja osoba oraz kilkoma innymi. Podczas kiedy Ty to robisz, ja robię właśnie coś dla siebie, byś mógł oglądać moje plecy :)

Aczkolwiek bardzo mi miło że uważasz mnie za swój autorytet, niestety muszę Cie zmartwic raz kolejny,, do Poziomu Sparrowa Ci lat świetlnych brakuje ... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
No tak średnio bym powiedział. Skoro postanowiłeś się odnieść do mojego wpisu znaczy to iż w jakiś sposób Cię to obeszło.

No i kocham te wasze argumenty że jak ktoś wejdzie 3 razy dziennie na forum to jest piwniczakiem. Myślicie zbyt nieskomplikowane . Każdy jest inny i żyje tak jak chce więc wjazd na życie nie ma sensu ponieważ to forum (uwaga) związane z grą więc dyskusji na jaki temat oczejujecie? Na temat wypitego alkoholu czy coś? Niestety lubię samotność i staram się izolować prywatnie od mało ogarniętych osób których jest nader o zapewne wy byście także do nich należeli
 

DeletedUser30644

Guest
Brzmi jakbyś naprawdę nudne życie miał, młodziutki jesteś pochwał się tym wypitym alkoholem :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Wystarczy że mogę pochwalić się tym że nie straciłem żadnego miasta na rzecz Luzaków na Nysie.
Może jakieś im w końcu zabierzesz na żywca bo wysyłanie kolona w bonku na paczce birem to zły pomysł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Zabierałem im miasta na żywca. Bronić się przestałem jakiś czas temu. Dziwne, że przez 3.5 miesiąca trzymałem ten front a potem nagle zacząłem tracić miasta? Zresztą do kogo ja mówię? Umiejętności to ty większych nie masz.
 

DeletedUser30644

Guest
Jeśli zadośćuczynieniem za brak życia jest to, że nie straciłeś miasta na Nysie to gratuluję.
 

DeletedUser32016

Guest
Jakie na zywca. Ty synchro nie umiesz zrobić. Myślisz że ja nie mam rapków, ruchowy itp. od Luzaków? To właśnie Ty nie masz umiejętności. Kto robi kolony do złomowania obok moralowca i przez to traci miasto? No napewno nie wmówisz mi że ktoś kto potrafi w chociażby znikomym stopniu myśleć.

I ten wjazd ma moje życie. Jestem zadowolony z niego i wasze teorie o tym że go nie mam w sumie to mnie bawią. Fajnie ze oceniacie po pozorach no ale wiadać w jaki sposób patrzycie na życie. Tu jest forum o Grepo i na ten temat się udzielam a to wy robicie wjazd na moje życie zatem to wam musi się nudzić
 
Do góry