1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Pandosia

Dyskusja w 'Pandosia' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 27. Mar 2019.

1. Chodź Tu

Chodź Tu

Jakie na zywca. Ty synchro nie umiesz zrobić. Myślisz że ja nie mam rapków, ruchowy itp. od Luzaków? To właśnie Ty nie masz umiejętności. Kto robi kolony do złomowania obok moralowca i przez to traci miasto? No napewno nie wmówisz mi że ktoś kto potrafi w chociażby znikomym stopniu myśleć.

I ten wjazd ma moje życie. Jestem zadowolony z niego i wasze teorie o tym że go nie mam w sumie to mnie bawią. Fajnie ze oceniacie po pozorach no ale wiadać w jaki sposób patrzycie na życie. Tu jest forum o Grepo i na ten temat się udzielam a to wy robicie wjazd na moje życie zatem to wam musi się nudzić

2. pich

pich

Nie martw sie, za to jestes piekna.

Elemires lubi to.
  3. astralous

astralous

Sam złociłem kolony żeby manewrować między atakami. Najwidoczniej dostajesz to co chcą żebyś dostawał. Mniej więcej w moim wieku a taki głupi >.<

Co do twojego życie to nie mogę mieć bardziej wy... w to co robisz. Ale jak już ktoś zaczął temat to sobie napisałem co o tobie wiem/zauważyłem :)

4. Chodź Tu

Chodź Tu

XD nie napisałem nic o złoceniu więc naucz się czytać. Była mowa o mieście z kolonami na złomowanie. Kto jest głupi w takim razie?

No i nie masz w... czy co tam miałeś na myśli hipokryto skoro wyraziłeś zdanie na jego temat

Kung Laoo lubi to.
  5. astralous

astralous

Ale głupi xd

Chodziło o kolony na podmiany, jeśli nie zrozumiałeś to też mówi to sporo o twoim poziomie gry.

6. Chodź Tu

Chodź Tu

Mmm paczka kolonów na podmiankę. High quality

7. astralous

astralous

Paczki były do walenia woja, to było nawiązanie do kolonów „na żywca”.

8. xXxShockWavexXx

xXxShockWavexXx

Wy to się lubicie najbardziej na grepo :) jak ja z hetmanem i rainem :p

9. astralous

astralous

Ja wszystkich lubię

10. Kapitan Sparrow 10

Kapitan Sparrow 10

Coś na niedzielę :)

Gloria to naprawdę wszystkich traktuje jednakowo, gość stracił wioskę to został wywalony z sojuszu, statystyki muszą się zgadzać przecież ^^

11. xXxShockWavexXx

xXxShockWavexXx

Lepiej niż zbieranie słupów do waszych akademii i robienie masówki :p

Elemires lubi to.
  12. Chodź Tu

Chodź Tu

"SOJUSZ Valar Morghulis ZOSTAŁ STWORZONY Z TOPOWYCH GRACZY, KTÓRZY MAJĄ JEDEN, JASNY I KONKRETNY CEL JAKIM JEST WYGRANIE ŚWIATA."

XD a połowę z tych "topowych graczy" można w nocnym czyscic (czekam na płacz że w nocy się nie atakuje)

13. Kapitan Sparrow 10

Kapitan Sparrow 10

1. Mój sojek to była masowka która z koalicja i tak dała radę pokonać czerwonych przypomnę Ci, a Twój dostaje tylko i wyłącznie baty :)

2. Ja nigdzie nie zapowiadałem wtedy rozwalenia czerwonych, natomiast z Twoich wpisów na fb jak to za miesiąc ludzie będą bici i mają kończyć grę tutaj śmieje się pół grepo :)

3. Nie straciłem tutaj miasta chyba że liczysz palika do nabijania pw 3 morza dalej ale rozumiem zabrać takie coś mi to dla Was osiągnięcie dekady, gratuluję :)

4. Sojusz który miał rozwalić wszystkich dostaje lanie, cóż gdzie jest hipokryzja niech ludzie ocenia

14. Chodź Tu

Chodź Tu

Uwaga, sparrow prowadzi w konkursie na Dzbana miesiąca. Niezwykle wyrównana rywalizacja już w pierwszej edycji. Oby tak dalej, powodzenia.

15. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Chodz tu wbił chyba większy poziom trollowania ode mnie ;/

16. Chodź Tu

Chodź Tu

Osiągnięcie godne wpisania do CV

17. mroq17

mroq17

jakbyś umiał chociaż CV pisać :v

18. Chodź Tu

Chodź Tu

Wystarczy że potrafię [usunięto ***] głupoty

19. DareDevil4

DareDevil4

Mi ubito Gryfy jak robiłem sobie jeść[​IMG]
    Nie da się stworzyć sojuszu z samych TOPowych graczy ;) a jeśli takich graczy jest zbyt wiele... wtedy taki sojusz staje się gigantem na glinianych nogach, który długo nie wytrzyma[​IMG] Oczywistym jest, że najsłabsze ogniwa trzeba[​IMG]

20. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Żan kręcimy Johnego za parę dni, jeszcze Sparrow pomoże. Niech zna miejsce w szeregu

Ostatnio edytowane: 19. Maj 2019

Do góry