Sytuacja na świecie Pandosia

oczywiście pomijając EC na Rizzinii ale jak już zaznaczyłeś to był przecież wyjątkowy świat
Żałuję,że nie mogę ci po prostu pokazać ile osób pisało do mnie,że sprzeda informacje,nawet nie za koronkę,ale za czysta frajdę zeby wam nie wyszło. Jeszcze tylko powiedz jakie mieliście poziomy cudaków w momencie kiedy mieliśmy skończone wszystkie,żeby ludzie zrozumieli, że nawet bez kreta mieliśmy nad wami z tydzień przewagi. Poza tym jako radny graczy powinieneś pilnować spamu. Ten świat nie dotyczy rizini a pandosii
Trochę śmierdzi miłością do "stołka". Nie zaczepiaj mnie już.
 
Żałuję,że nie mogę ci po prostu pokazać ile osób pisało do mnie,że sprzeda informacje,nawet nie za koronkę,ale za czysta frajdę zeby wam nie wyszło. Jeszcze tylko powiedz jakie mieliście poziomy cudaków w momencie kiedy mieliśmy skończone wszystkie,żeby ludzie zrozumieli, że nawet bez kreta mieliśmy nad wami z tydzień przewagi. Poza tym jako radny graczy powinieneś pilnować spamu. Ten świat nie dotyczy rizini a pandosii
Trochę śmierdzi miłością do "stołka". Nie zaczepiaj mnie już.
P.s przypomnij sobie jeszcze jak byliście pewni,że nam cuda rozwalicie bo macie gracza na tych wyspach,podrabiane SS wysyłane Arturowi. Po tym miałem zero skrupułów.
 

DeletedUser29184

Guest
Łee na tym forum to nic innego tylko hipokryzja wszędzie. Dobrze że w odróżnieniu od nas potraficie sobie poradzić bez kretów xd. Zmykam z FO bo poziom oszczerstw i hipokryzji sięgnął zenitu xd
 

DeletedUser24372

Guest
Witam serdecznie :)

Zapraszam całe radioactive do namiętnego rzucania błyskawic na moje miasta. Jeśli ktoś z tych rzucających nobow myśli że mnie to rusza lub mi to szkodzi to niestety jest w wielkim błędzie, bo dla mnie to woda na młyn, bo tylko zwalnia mi się miejsce na więcej woja i rozbieracie mi budynki których sam bym nie mógł (akademia i ujemne punkty)
Natomiast przy budynkach których nie potrzebuje, nie muszę tracić czasu na ich rozbiórkę, radio robi to za mnie :)

Ps. Eventu lada chwila koniec, ciekawe czym radio będą miasta odbijać, a zapomniałem zamiast mantykor puszcza kilka błyskawic :)

Pozdrawiam Cieplutko :)
 
Witam serdecznie :)

Zapraszam całe radioactive do namiętnego rzucania błyskawic na moje miasta. Jeśli ktoś z tych rzucających nobow myśli że mnie to rusza lub mi to szkodzi to niestety jest w wielkim błędzie, bo dla mnie to woda na młyn, bo tylko zwalnia mi się miejsce na więcej woja i rozbieracie mi budynki których sam bym nie mógł (akademia i ujemne punkty)
Natomiast przy budynkach których nie potrzebuje, nie muszę tracić czasu na ich rozbiórkę, radio robi to za mnie :)

Ps. Eventu lada chwila koniec, ciekawe czym radio będą miasta odbijać, a zapomniałem zamiast mantykor puszcza kilka błyskawic :)

Pozdrawiam Cieplutko :)

A ciebie zapraszam do przeskoku do kolejnego sojuszu. Z radio do glorii, z glorii do valarów. Misiaki się o ciebie pytały. I tak jak devil podsumował. Jakby cię to nie ruszało to byś nie pisał tego tępa strzało.
 

DeletedUser24372

Guest
Jak chcesz poznać trochę opinii o D3vilu to zajrzyj na świat Olint i spytaj o Promila. Pół tamtego świata zna pewna opinie a jaka,, może i lepiej ze nie wiesz :)

Pozdrawiam i żegnam.
 
Piękny sposób na odwrócenie kota ogonem. Opinia opinią. To nie zmienia faktu że jesteś człowiekiem bez szacunku do innych i do samego siebie.
 

DeletedUser31788

Guest
Widac , ze u valarow jest odczuwalne zakonczenie evnetu ;););)
mimo to gratki za odbicie klocka w dziwny sposob ale liczy sie ze odbity hehehe
 
No w sumie racja.. my bad.
Proszę moderatora forum JEŚLI chce usunąć post devila o zachowanie go na jakiś czas aby trochę osób mogło przeczytać prawdę o sparrowie :)
Krecik. Podsumowując valarów. Mogę wstawić raport jak wybijają sobie samym kolona ogniami wchodzącymi po wejściu okupki. Niech inni też się pośmieją.

Ja już czekam aż wleci diablo i zacznie krzyczeć dookoła ALE KOALICJA, ONI MAJĄ KOALICJĘ
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31788

Guest
gdyby wszyscy z valarow odbijali tak jak 80% odbijajacych to ten kolon by nie padl hahaha:D:D:D
 
Ja dodam :)
To chyba nie jest materiał na bana i mogę to zamieścić? Może mi mod powiedzieć bo nie mam pewności?
 

Załączniki

  • 3357.jpg
    3357.jpg
    14,3 KB · Wyświetlenia: 56

DeletedUser28174

Guest
Mroq nie wiem czemu ale zachowujesz się tak że po twoich wypowiedziach odczuwam że ci czegoś w życiu brakuje, wstawiacie w 4 soje tyle co Valary w dwa a i tak masz najwięcej do powiedzenia, wyjdź poza top100 w pw to może ktoś usłyszy twoje zbędne komentarze :) Szkoda że waszych okupek I akcji nikt nie dokumentuje tylko po jednej nieudanej aczkolwiek troche niefortunnej akcji będziesz się do niej spuszczał najbliższy miesiąc :) Miłej nocy
 
Do góry