Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser29689

Guest
Wiem, chodzi mi o moje zboczone skojarzenie :p. Ostatnio słyszałem "zejdź z niej" jak teściu wbił do pokoju dziewczyny.
 

DeletedUser30330

Guest
Uwielbiam takich ludzi, którzy wyjeżdżają na życie prywatne. Tak jakby nie mieli swojego, więc zajmują się czyimś.
smiley_emoticons_irre.gif

I kto tu bardziej się nudzi ?
Grafika hmm nie wiem co masz na myśli ??

Nie mam swojego, mam tylko konto w grepolis i tutaj co daje mi ogromną popularność w internecie, ludzie mnie kochają, ślepy i głupi by nawet to zauwazył...

A ty co masz? 14 lat i profilowe z dziurami i to nie w nosie i uszach, powiedz mi o co tutaj chodzi, bo ja tutaj widzę prowokację...
 

DeletedUser32016

Guest
Nie krytykujmy go. On potrzebuje tylko trochę troski i uwagi.
 
Jechanie po cośku to kopanie leżącego
On swoimi wypowiedziami po prostu się kładzie na glebę,a wszelkie pociski to zwykle kopniaki
Niby fajnie mu cisnąć bo głupio szczeka,ale to już nie sprawia satysfakcji
 

DeletedUser32016

Guest
Jechanie po cośku to kopanie leżącego
On swoimi wypowiedziami po prostu się kładzie na glebę,a wszelkie pociski to zwykle kopniaki
Niby fajnie mu cisnąć bo głupio szczeka,ale to już nie sprawia satysfakcji
Jakaś przyjemność z tego? Jechanie po Cośku to obowiązek
 

DeletedUser30330

Guest
Jechanie po cośku to kopanie leżącego
On swoimi wypowiedziami po prostu się kładzie na glebę,a wszelkie pociski to zwykle kopniaki
Niby fajnie mu cisnąć bo głupio szczeka,ale to już nie sprawia satysfakcji

Lepiej się kłaść na glebie niż wkopywać się w nią, a więc trudno z twoją osobą normlanie rozmawiać z piaskiem w buzi, może dlatego jeszcze ci nikt nie powiedział jak krzywy masz...
 
Lepiej się kłaść na glebie niż wkopywać się w nią, a więc trudno z twoją osobą normlanie rozmawiać z piaskiem w buzi, może dlatego jeszcze ci nikt nie powiedział jak krzywy masz...
Ty no stary,ja wiem jak wyglądam i jaka mam twarz,nic specjalnego,wręcz odstrasza. Tylko dla mnie np operacja plastyczna jest rozwiązaniem
A Ty głupi będziesz zawsze,właśnie to nas różni
 
Do góry