Sytuacja na świecie Pandosia

Nie mam swojego, mam tylko konto w grepolis i tutaj co daje mi ogromną popularność w internecie, ludzie mnie kochają, ślepy i głupi by nawet to zauwazył...
A ty co masz? 14 lat i profilowe z dziurami i to nie w nosie i uszach, powiedz mi o co tutaj chodzi, bo ja tutaj widzę prowokację...

Moje profilowe niestety musiałeś pomylić ze swoim
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
to dlatego tak Cię zaintrygowało.
Jeszcze nie zgłaszałeś ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


,,Gra przeznaczona jest dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia''
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Fajna ta aktywność glorii, taka w sam raz do skasowania ogni ;)
Fajny ten sparow,taki nie za madry
Miasta ci na żywca brali więc cssss

Fajne pw ma główny soj glorii, tak nie za dużo
PW glorii są dzielone na dwa od dawna,a teraz na trzy
Zamysł od początku świata był prosty,dać wam się nakręcić że tylko miasta budujemy i nałapac pw na bezsensownych kolonach
Nie ma eventu,nie ma mitów,nie ma valarow
Jeszcze o ile naprawdę niektórych ludzi szanuję z całego serca tak takiego zbioru petów w życiu bym się nie spodziewał na jednym serwerze
A wszedłem tutaj z moimi xd

Vari na bieżąco informuje jakbyscie mi cisnęli,więc będę na bieżąco
P.s vari jest królem!
P.s 2 zapomniałem napisać,że GV to jeden człon i nie dzielimy się na sojusz główny i poboczne,a gramy jako jeden. Taka mała różnica,że ja każdego traktuje tak samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Johny, event rusza to Valary odżyją. Będziecie mieli co ubijac im w nocy. Hehe
 
W nocy nie w nocy, z Glorii fajne raporty nawet podczas dnia wskakują :)

A pozatym chyba zdajesz sobie sprawę John że wy w 3 soje macie 2/3 punktów naszych dwóch sojuszy, więc takie gadanie o pojednaniu i o tym że wszystkich traktujesz równo jest bezsensowny imo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Wysyp Dzbanów. Chyba zacznę wręczać nagrody dla Dzbana miesiąca. Cosiek jak narazie na szczycie lecz sparrow i Ex1le gonią
 

DeletedUser32016

Guest
Niestety jako organizator nie mogę brać udziału. Fajnie ze wpadłeś. Kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik. Strzeżcie się bowiem Astra nadchodzi.
 
Do góry