Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Chwila. Chcialbym to wyjasnic bez spiny i nerwow. Jezeli gracz Waszego sojuszu zmienia strone a ja biore od niego wiochy to jest zle. A jak ktos przechodzi od nas do Was to wszystko jest w porzadku ? Takich bylo kilku.
 

DeletedUser3336

Guest
Chwila. Chcialbym to wyjasnic bez spiny i nerwow. Jezeli gracz Waszego sojuszu zmienia strone a ja biore od niego wiochy to jest zle. A jak ktos przechodzi od nas do Was to wszystko jest w porzadku ? Takich bylo kilku.

ale zal... przechodza z miastami i pozniej ich bronia a nie w kilka minut wsztstkie wiochy oddac nie zmieniajac barw...
 

DeletedUser15806

Guest
ale zal... przechodza z miastami i pozniej ich bronia a nie w kilka minut wsztstkie wiochy oddac nie zmieniajac barw...
Dalem Andrzejowi propozycje bo faktycznie sytuacja jest nieco dwuznaczna. Pewnie sie jakos dogadamy : ))
 
dogadane
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser28576

Guest
Powiedzcie mi dlaczego nie widać wszystkich rezerwacji.
Widać tylko rezerwacje swojego sojuszu.
Tak ma być czy to błąd świata?
 

DeletedUser26609

Guest
a co, chciales widziec rezerwacje wszystkich sojuszy?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Cześć Jacku ;)

Jedyne co można widzieć to rezerwacje swojego sojuszu - oraz rezerwacje sojuszy, z którymi macie współdzielone rezerwacje - obopólnie przyjęte rzeczone rezerwacje :). Niczego innego niestety nie uświadczysz Marek Żukowski
 

DeletedUser26609

Guest
Gram to za duże słowo ;) czas i zmiany w życiu nie pozwalają, ale wpadłem troszkę zamieszać - żeby nie dać się zwariować ;)
 

DeletedUser15806

Guest
A co to za ploty ktos rozsiewa jakoby Bogowie byli tu bici z kazdej strony, ze niby kilka sojuszy ich leje. Jak patrze w staty to poza walka z Venatores to tylko jakies incydenty sa. Biala Dama jedno miasto im zabrala, Za chwile tez jedno ostatnio. Kto jeszcze leje Bogow ? A ja o tym nie wiem. Przyznawac sie , kto taki odwazny ?
 

DeletedUser27908

Guest
To Dama kogoś bije?Myślałem że ich domeną są potopy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
.Było jakieś tam One Vision które pełniło rolę wasalną względem Ventów ale się się/sobie rozpadli a lepsi zostali przygarnięci dobrodusznym gestem
smiley_emoticons_lol.gif
.Bogów nikt nie bije , nie przystoi w Grepolis mamy jednak głęboko wierzących graczy i na samego Boga ręki nie podniosą.
 

DeletedUser15806

Guest
No a ja nawet widzialem takie teksty zeby logowac sie na tym swiecie bo trzeba pomoc Andrzejowi , bo go bija z kazdej strony : ))
 

DeletedUser27908

Guest
A ja widziałem o tobie.Nic szczególnego zwykłe klepanie attencjuszy.
 

DeletedUser27908

Guest
Po Nikai musisz mieć mocno obolałe ciało w takim wypadku
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.Poczekajmy trochę,dajmy opuchliźnie zejść.Starsze organizmy już się tak szybko nie regenerują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23278

Guest
A co to za ploty ktos rozsiewa jakoby Bogowie byli tu bici z kazdej strony, ze niby kilka sojuszy ich leje. Jak patrze w staty to poza walka z Venatores to tylko jakies incydenty sa. Biala Dama jedno miasto im zabrala, Za chwile tez jedno ostatnio. Kto jeszcze leje Bogow ? A ja o tym nie wiem. Przyznawac sie , kto taki odwazny ?
a czy ktos musi miasta zabierac? jezeli pod tym kątem patrzec to Ventores tez ostatnio cos słabo leje :D jedno miasto blizej Bogom i kilka na dalekim m54 to troche słabo :p
 

DeletedUser15806

Guest
a czy ktos musi miasta zabierac? jezeli pod tym kątem patrzec to Ventores tez ostatnio cos słabo leje :D jedno miasto blizej Bogom i kilka na dalekim m54 to troche słabo :p
Oczywiscie, przeciez wiadomo , ze jestesmy slabsi niz Bogowie. To cud ze wogole cos udaje sie przejac. Nie zartuje, sam jestem zdziwiony.
 

DeletedUser4218

Guest
Hahaha jesteśmy bici
smiley_emoticons_lol.gif


To ja lanie poproszę, jak już takie ploty chodzą po świecie. Dziadziu kochany, ale Ty już mnie nie tykaj, no chyba, że w totka wygram to się możemy zmierzyć
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Aaa i ludzi kochani, my nie Bogowie - My Bogom Nocy i Bogom Dnia równi...
 
Do góry