Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Ale o czym wiedza? bo to że jesteśmy 3 sojuszem bogów to lekka przesada - jedna wspólna akcja na damy, i od razu tak daleko idące wnioski wysuwasz.
Dodatkowo w naszym wykonaniu bardzo slaba, bo tylko jedno miasto przejęte.
Tak nisko oceniasz Guzika, że myślisz że połakomi się na tak słaby sojusz i będzie chciał go zrobić swoją akademię
smiley_emoticons_hust.gif
Tu nie ma nic do Guzika. Masz w sojuszu 2 graczy ktorzy tylko przemieszczaja sie w strone Bogow, by spokojnie do nich przejsc. To tylko kwestia czasu. Moze zabiora ze soba jeszcze kilku co aktywniejszych jak Ci beda grzeczni oczywiscie :)
 

DeletedUser15806

Guest
to też "tradycja", Zyga pewnie jest wniebowzięty po przeczytaniu takiej tezy. :p
A przepraszam, nie zauwazylem. Zyga nie musi byc wniebowziety bo doskonale o tym wie. Ma dobry sojusz, bardzo dobrze polozony dzieki miedzy innymi sojusznikowi ktory robi za bufor. I spokojny bo wie , ze ja nie zmieniam frontu. Czyli nie ma niebezpieczenstwa , ze np pomimo sympatii ugadam sie z Bogami . Teraz to oczywiscie wrozenie z fusow ale patrzac na potencjal Bogow nie nalezy wysoko oceniac szans Venatores w tym starciu. Ale im dluzej Venatores bedzie sie opierac Bogom tym szanse Za Chwile na pozniejsza wyrownana walke z Bogami beda wieksze.
 

DeletedUser26574

Guest
Dlaczego uważasz że chcieliby odejść, źle im tutaj nie jest :)
Atakują kogo chcą, na forum mogą zakładać tematy, nawet czasami podniosę im rangę do ważnego. Sama sielanka.

A tak na serio, to hipotetycznie jesli jesteśmy już pełnoprawnym koalicjantem Bogów to jaki sens mialoby dla Guzika osłabianie Nas.
Przecież, jeśli przyjął by od nas liderów to automatycznie u Nas morale drastycznie spada co wiąże się tylko z tym, że do pomocy w walce z Wami mialby kilku przejętych graczy a nie caly sojusz, który z zadupia m35 mógłyby wstawiać im stalki na front i obstawiać biremami bunty na m45
 

DeletedUser15806

Guest
Dlaczego uważasz że chcieliby odejść, źle im tutaj nie jest :)
Atakują kogo chcą, na forum mogą zakładać tematy, nawet czasami podniosę im rangę do ważnego. Sama sielanka.

A tak na serio, to hipotetycznie jesli jesteśmy już pełnoprawnym koalicjantem Bogów to jaki sens mialoby dla Guzika osłabianie Nas.
Przecież, jeśli przyjął by od nas liderów to automatycznie u Nas morale drastycznie spada co wiąże się tylko z tym, że do pomocy w walce z Wami mialby kilku przejętych graczy a nie caly sojusz, który z zadupia m35 mógłyby wstawiać im stalki na front i obstawiać biremami bunty na m45
Mysle , ze nie ma sensu dalej gdybac. Zapamietaj moje slowa. A za kilkadziesiat stron jak juz Bogus bedzie w Bogach porozmawiamy. Jest szansa , ze Sisi przyjmie Ciebie i jeszcze kilku pod skrzydla. Zreszta co Ci bede tlumaczyl, wiesz doskonale jak to dziala.
 

DeletedUser26574

Guest
Wiem jak to działa, ale znasz mnie i oprócz pelli gdzie zmieniłem sojusz na wesołą, nigdy nie zmieniłem barw - a farsala była tego dowodem że potrafię walczyć o swój sojusz - nawet jak przejme dowodzenie po kimś :)
 

DeletedUser15806

Guest
Wiem jak to działa, ale znasz mnie i oprócz pelli gdzie zmieniłem sojusz na wesołą, nigdy nie zmieniłem barw - a farsala była tego dowodem że potrafię walczyć o swój sojusz - nawet jak przejme dowodzenie po kimś :)
Pozyjemy,zobaczymy. Oczywiscie nie zmartwilbym sie gdyby sojusz prowadzony przez Ciebie wygral swiat, uwazalbym nawet, ze jakis promil tego to moja zasluga:) ale mysle realnie. Bogowie Ci na to nie pozwola.
 

DeletedUser24672

Guest
Ja tu nie wniosę właściwie nic nowego, tylko powiem, że pobiłbym się coś więcej i Damulki chcemy więcej agresji z waszej strony :* bynajmniej ja :D nie żebym podpuszczał.
 

DeletedUser15806

Guest
Witam
Poszukuje kreta w sojuszach Bogom rownym. Nigdy nie mialem kretow ale walczac z Bogami trzeba sie lapac kazdej mozliwosci. Tylko powazne oferty prosze. Wiarygodnosc zweryfikuje u mojego kolegi w tym sojuszu o nicku Guzitsu wiec prosze nie robic sobie zartow : ))
 

DeletedUser26609

Guest
Witam
Poszukuje kreta w sojuszach Bogom rownym. Nigdy nie mialem kretow ale walczac z Bogami trzeba sie lapac kazdej mozliwosci. Tylko powazne oferty prosze. Wiarygodnosc zweryfikuje u mojego kolegi w tym sojuszu o nicku Guzitsu wiec prosze nie robic sobie zartow : ))
Po prostu oplułem laptopa kawą jak to przeczytałem :D a wewnętrznie do teraz nie przestałem się turlać ze śmiechu
 

DeletedUser24113

Guest
Po prostu oplułem laptopa kawą jak to przeczytałem :D a wewnętrznie do teraz nie przestałem się turlać ze śmiechu
HA HA HA
studio yoyo to pewnie twoj najlepszy program satyryczny

a tak na serio ktos pobije ten szczyt wazeliniarstwa?
 

DeletedUser24672

Guest
pobije to może nie, ale mogę podbić - wiem dlaczego Bogusław ma przydomek wielki :cool:
 
Do góry