Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24672

Guest
Dokładnie :) chodź ze mną na disco polo to wyleczę cię z tej depresji :D
 

DeletedUser26575

Guest
Witam
Poszukuje kreta w sojuszach Bogom rownym. Nigdy nie mialem kretow ale walczac z Bogami trzeba sie lapac kazdej mozliwosci. Tylko powazne oferty prosze. Wiarygodnosc zweryfikuje u mojego kolegi w tym sojuszu o nicku Guzitsu wiec prosze nie robic sobie zartow : ))
odleciałeś jak Ryszard na Maderę
 

DeletedUser24113

Guest
Ale Ty jestes nudziarz i smutas.

jakos akurat nie ciebie cytowalem tylko tego twojego smieszka , ale zeby mnie odrazu od smutasow i nudziarzy skoro sam w kolko gdzies tam piszesz ja loczek ja loczek ja loczek ja loczek ja loczek ja loczek wiec spojrz na swoje wypowiedzi
 

DeletedUser26609

Guest
Hmmm... tak na marginesie, to pewnie otrzymam skreślenie nicka na forum :D bo support dał mi ostrzeżenie za zgłoszony [bez wulgaryzmów w komentarzu :D] post innego użytkownika :eek:
Ja już czegoś nie rozumiem.
 

DeletedUser27444

Guest
odleciałeś jak Ryszard na Maderę
No nie ... O ŻESZ!!! Wrócił ! Do jak to sam określił "tego bagna" czy nawet gorzej to nazwał ...
smiley_emoticons_oh-no2.gif
pamięć już nie ta...
Ale nie sądziłem ... Witamy witamy Lordzie...
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser24672

Guest
Chłopaki chcą chyba powiedzieć, że to Tobie się wydaje :D
 

DeletedUser15806

Guest
Chłopaki chcą chyba powiedzieć, że to Tobie się wydaje :D
Ja nie zwyklem sciemniac. Podnioslem mury w 2 miastach , nie jest to jakis wyczyn finansowy. Ten swiat nie jest wymagajacy. W analogicznym okresie Nikai mialem mniej miast, bylem bodajrze Top 5 . A koszta gry tam byly kilkakrotnie wyzsze niz tu.
 

DeletedUser24672

Guest
Pewnie chce zacząć od nowa bo za dobrze mu szło :D

Za łatwo miało być... zepsułem urok :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
REKRUTACJA

Gracz, który chcę do nas dołączyć musi posiadać minimum:

1. 100 szermierzy,
2. 100 łuczników,
3. mur na poziomie 10,
4. 1000 pkt.

Sprawdzenie spełnienia warunków rekrutacyjnych odbywa się poprzez wysłanie raportu z ataku, zawierającego wymaganą liczbę jednostek i przesłanie powyższego raportu graczowi XXX

Jeśli spełniasz powyższe wymagania zapraszamy!

Turlam się ze śmiechu. Really kurde. chyba się zgłoszę :D
 

DeletedUser27908

Guest
No jak to co?Szarak.Niezbyt bawił mnie ten nowy system jak obiecałem tak zrobiłem.Zalogowałem się na świat gdzie weszło The Iron Słups.Wszystkie światy od Lindosa były i miały być przejściowe.
 

DeletedUser26609

Guest
No to co... powodzenia pozostaje mi tylko i wyłącznie życzyć :)
Choć, czy aby na pewno zrealizowałeś cel, o którym rozmawialiśmy?
 
Do góry