Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Aaaa czyli akcja jutro na nas? Dzięki za info ;)

Weekend jest do zabawy kolego - jak ktoś ma wyjście i go nie ma, to bierze urlop, by nie obciążać sojuszu buntami we wszystkich miastach.

Tak w ogóle Ty to grasz ile? Pierwszy, drugi świat? Bo zachowujesz się jak nobek jakiś.
 

DeletedUser29438

Guest
Aaaa czyli akcja jutro na nas? Dzięki za info ;)

Weekend jest do zabawy kolego - jak ktoś ma wyjście i go nie ma, to bierze urlop, by nie obciążać sojuszu buntami we wszystkich miastach.

Tak w ogóle Ty to grasz ile? Pierwszy, drugi świat? Bo zachowujesz się jak nobek jakiś.
jestem noob slup jak zwal tak zwal morzesz nawet mowic wrzod nie onteresuje mnie to a wam zycze milego wypoczynku kiedy wracacie w poniedzialek? :D
 

DeletedUser28877

Guest
Boisz się nas Pimpusiu, to doskonale widać po obstawie miasteczka np. ze mną na wyspie

nic nie bój kochana, dam smonia jak chcesz na uspokojenie
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
a miasteczko i tak wcześniej lub później odbierzemy :) to i wszystkie kolejne... bo wiesz, my to takie wredne wasale - jak to Twój kolega twierdzi o nas - nie poddajemy się łatwo woli "panów"
Spokojnie kochana przestraszyłam się już i napisałam na forum, żeby dosłali więcej
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser26609

Guest
hahhaha weekend sie zbliza don guzitso pryska na urlop ciekawe ilu jeszcze pewnie sisi i reszta gangu :D wroca w poniedzialek w chwale z dopiska na forum sorki musialem znikac :D
pozatym czy zabrales miasta od za chwile to kwestia do dluzszej dyskusji pozdro
Piszesz o 18:43 - podczas, gdy o 17:56:28 niejaki easygo zabrał Wam wioskę...
Zejdź na ziemię :)
Poza tym pisze się oddzielnie. A co do urlopu weekendowego - gracz który znika na weekend prowadzi życie towarzyskie :), a nie lampi się przed lapkiem, poza tym tak mocno narzekasz na to, że Guzik ucieka na urlopy - gra więc mniej od Ciebie... A jakoś nie widać tego byś Go przewyższał w statystykach, więc krótko powiedziawszy go on... cry me a river

jestem noob slup jak zwal tak zwal morzesz nawet mowic wrzod nie onteresuje mnie to a wam zycze milego wypoczynku kiedy wracacie w poniedzialek? :D
A co to znaczy morzesz? To jakaś podpowiedź na jakie morze uciekasz, czy co!?
To, że jesteś słup i noob widać, nie musisz Nam tego potwierdzać :D
Idź... napisz jeszcze jakąś paniczną masóweczkę.

/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24672

Guest
Jesteście takimi typowymi graczami, ba nawet gorzej. Wyzywacie się na tym forum, doszukujecie jakiś nieistotnych błędów, zrzędzicie i marudzicie. Ja to potrafię pośmiać się z ludźmi, którzy stoją po przeciwnej stronie. Weźcie ze mnie przykład i się rozluźnijcie bo poświęciłem z dobrych 10 minut na przeczytanie tych waszych wypocin. Nikomu nie polecam tej lektury ;), oczy bolą. Czy wasze twarze są, aż tak bardzo nieskalane myśleniem?
Nic na prawdę nic nie pomoże, jeśli ty nie pomożesz dziś miłości. Trochę więcej tolerancji i zrozumienia, a statki będą budować się szybciej.
 

DeletedUser15613

Guest
Co do wyzwisk na forum to chyba nie graliście na świecie gdzie grali przeciwko sobie
Turek,Glorian i Adaśko.
Nowe posty były pisane szybciej niż admin je kasował :D
A z profili to by można było książkę napisać :p
 

DeletedUser11447

Guest
Co do wyzwisk na forum to chyba nie graliście na świecie gdzie grali przeciwko sobie
Turek,Glorian i Adaśko.
Nowe posty były pisane szybciej niż admin je kasował :D
A z profili to by można było książkę napisać :p


Ooooojacie
smiley_emoticons_irre4.gif
taszzzz to najszczersza prawda :) śmiesznie było szczególnie na Retimno, chociaż te jeszcze starze światy, na których grywała wspomniana "trójca" chyba były jeszcze lepsiejsze :)
 

DeletedUser29438

Guest
haha retimno to juz wiem skad cie znam :D
Ooooojacie
smiley_emoticons_irre4.gif
taszzzz to najszczersza prawda :) śmiesznie było szczególnie na Retimno, chociaż te jeszcze starze światy, na których grywała wspomniana "trójca" chyba były jeszcze lepsiejsze :)
haha retimno to juz wiem skad cie znam :D
 

DeletedUser15613

Guest
Taa Retimno to był zabawny świat jak po nim zrobiłem przerwe to dopiero tutaj wróciłem na dłużej :)
 

DeletedUser28877

Guest
Ostatnio czyli wczoraj bądźmy precyzyjni. :) Straciłam to straciłam w porównaniu do Ciebie ja nie uciekam na urlop jak tchórz gdy robi się wesoło i ciekawie na grze :)
smiley_emoticons_winken4.gif

Poza tym najpierw przeanalizuj straty sojuszu Za chwile i Venatores w dniu wczorajszym, później zrób analizę strat Bogom Nocy Równi, Bogom Dnia Równi oraz United i dopiero możemy porozmawiać : )
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser26575

Guest
Ostatnio czyli wczoraj bądźmy precyzyjni. :) Straciłam to straciłam w porównaniu do Ciebie ja nie uciekam na urlop jak tchórz gdy robi się wesoło i ciekawie na grze :)
smiley_emoticons_winken4.gif

Poza tym najpierw przeanalizuj straty sojuszu Za chwile i Venatores w dniu wczorajszym, później zrób analizę strat Bogom Nocy Równi, Bogom Dnia Równi oraz United i dopiero możemy porozmawiać : )
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
gratuluję logiki każdy kto chce wekend spędzić poza kompem jest tchórzem .... z taką logiką proszę zgłosić się do KOD takich im trzeba :)
 
Pimpus nie schlebiaj sobie z tym uciekaniem przed atakami. Nigdy nie unikałem walki. Nawet jak dostawałem największy łomot na grepo od sojuszu SiH na zakros, to nie uciekałem. A porównywać ich ataków i Waszych na prawdę nie można
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Ostatnio czyli wczoraj bądźmy precyzyjni. :) Straciłam to straciłam w porównaniu do Ciebie ja nie uciekam na urlop jak tchórz gdy robi się wesoło i ciekawie na grze :)
smiley_emoticons_winken4.gif

Poza tym najpierw przeanalizuj straty sojuszu Za chwile i Venatores w dniu wczorajszym, później zrób analizę strat Bogom Nocy Równi, Bogom Dnia Równi oraz United i dopiero możemy porozmawiać : )
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
A powiedz mi moja Droga... Zrezygnowałabyś z fajnego wyjścia z przyjaciółmi, wypicia kilku drinków, pośmiania się i zrelaksowania... bo na gierce - nawet na grze, której jesteś legendą jak Guzik - a jest właśnie legendą... każdy kto ma hejterów nią właśnie się staje, bo bolisz kogoś do tego stopnia, że będzie kombinował, judził, szydził, kąsał po kostkach, byleby Cię ośmieszyć w jakimkolwiek stopniu, albo obniżyć Twój status :D "robi się ciekawie"?
Jeśli tak... to współczuję bardzo serdecznie. RL jest dużo ciekawszy

I mówię to ja... Który na grepo wygrał więcej, niż Ty i cały Twój sojusz razem wzięci.
 
Pimpus nie schlebiaj sobie z tym uciekaniem przed atakami. Nigdy nie unikałem walki. Nawet jak dostawałem największy łomot na grepo od sojuszu SiH na zakros, to nie uciekałem. A porównywać ich ataków i Waszych na prawdę nie można
smiley_emoticons_lol.gif

No ładne baty tam od nas dostaliscie
smiley_emoticons_biggrin.gif
tylko juz nie pamietam czy skonczyłeś grać po tych batach czy nie...?
 

DeletedUser15806

Guest
Splodzilem tu wczoraj fajnego posta odnosnie wyzszosci grepo nad realem , ale niestety jakis modek bez poczucia humoru usunal. Powiem wiec krotko, dla mnie to skandal , ze dla kogos real moze byc wazniejszy od gry. Kazdy powinien przedstawic zaswiadczenie o rozwodzie, wykaz sprzedanych dzieci, swiadectwo utopienia kota i uspienia psa. :)
 
Do góry