Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Nazwałbym go "Posąg na wzór boski" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29769

Guest
ano stawiamy w każdei wiosce WIELGAŚNY POSĄG z podpisem
loki
 

DeletedUser15613

Guest
Naprawdę? Posągi Lokiego na moją cześć?! Jeszcze nikt mi nie napisał nic tak miłego

To w końcu moja ulubiona postać z Marvela :D
 

DeletedUser29758

Guest
generImg.php


generImg.php


generImg.php
 

DeletedUser29758

Guest
A po co? Po tym jak sylwia1301 dogadała z zygą oddanie miasta? To pokazało, że niestety znów trzeba brnąć przez "bagno" Trzeba dostosować się do przeciwnika niestety.


generImg.php


Powiedz mi, jak jeszcze istniała biała dama, to kogo do siebie przyjęliście od nas? No niech sobie przypomnę hmmmm.... No nie wiem, może fullmyfire? Oh tak, coś mi świta, no i jeszcze pana arbinoda no tak. No i nie zapomnijmy o świetnym grajku tomektri. Ale nieeee, to my bierzemy miasta waszych graczy i to wy jesteście poszkodowani i to wy musicie brnąć w to "bagno" które "to my rozpoczęliśmy"
Fajną mentalność macie. A właściwie Ty, panie guzisto aka guzik. Kłamiesz jak zawodowiec byle byś był poszkodowany i wyszło na to że w sumie przegrałeś w niesprawiedliwej walce.


generImg.php
 

DeletedUser29438

Guest
Zgłoś się do brondera na korepetycje z polskiego bo jest tragedia ja popelniam błędy ale Ty bijesz rekordy serwerowy poliglota może Ci pomoże xd
 

DeletedUser15613

Guest
Olać go.. Koleś lubi rzucać oszczerstwa i wymyślać na innych ludzi przy okazji mówiąc że samemu jest idealnym przy tym wszystkim. Brzmi znajomo więc wiadomo od razu czyją stronę trzyma. Wszyscy w tej ich koalicji są po jednych pieniądzach i z jedną taktyką - Zrobić nie czyste zagranie -> Wymyśleć i ogłosić całemu serverowi że ktoś inny cię do tego zmusił swoim zachowaniem -> Przypominać wszystkim jakim jest się biednym i pokrzywdzonym ponieważ trzeba walczyć z KMS i/lub ZC/Venatores :D
 

DeletedUser29769

Guest
dla mnie jesteście naibardziei wydainą fabryką PW
weszłeś do soja 44RONINÓW i usunełeś wrzystkim uprawnienia -przeimując w nim władzę
HISTORI trochę soi RAKITKI
namówiliście PRZYCZAJONĄ PUMĘ rozwiązał soi i poszedł do was -i po miesiącu go rozebraliście
taki sam scenarjusz czekał roninów
 

DeletedUser29758

Guest
dla mnie jesteście naibardziei wydainą fabryką PW
weszłeś do soja 44RONINÓW i usunełeś wrzystkim uprawnienia -przeimując w nim władzę
HISTORI trochę soi RAKITKI
namówiliście PRZYCZAJONĄ PUMĘ rozwiązał soi i poszedł do was -i po miesiącu go rozebraliście
taki sam scenarjusz czekał roninów

najbardziej* wydajną* wszedłeś* usunąłeś* przejmując* historii* soj* scenariusz*

Koniec lekcji, 2,50 zł się należy
 

DeletedUser5150

Guest
Panowie, może jednak zdecydujecie się wygrać ten serwer zostawiając po sobie nieco milsze wspomnienie co? :) Jeżeli któraś ze stron wykona ruch, który zdecydowanie nie jest na rękę tej drugiej stronie i był on oparty na podstępie, to zrozumiałe, że mogą się zrodzić negatywne emocje i zarzuty, więc nie rozumiem po co to wybielanie się na siłę? :) Moim zdaniem jedną z kluczowych kwestii było to po czyjej stronie opowie się KMS (tutaj przepraszam, że biję do konkretnego sojuszu, no ale nie bardzo da się inaczej;)). No i po tej decyzji nie oszukujmy się, ale został już całkiem zaburzony układ sił. Wątpię, żeby był na tym serwerze jeszcze jakiś inny sojusz, który w ogóle odważyłby się postawić potencjalnemu zwycięzcy już pomijając to czy rzeczywiście byłby w stanie przechylić szale. Można wmawiać innym, że szanse są wyrównane, ale po co? To łatwo ocenić samemu. No chyba, że przed sobą samym chce się podnieść wartość potencjalnego zwycięstwa ;) Jakieś zaczepki, wyśmiewanie się z graczy, prowokacyjne nazwy miast, ubliżanie, nawet wytykanie błędów w pisowni, co robią też osoby, które mistrzem pióra nie są.... Naprawdę wrzućcie wszyscy na luz. To tylko gra, więc się dobrze bawcie i jak ktoś ma wygrać, to niech to zrobi jakoś z klasą. Póki co grajmy do końca, zobaczymy czy coś się jeszcze wydarzy, o ile się wydarzy i bawmy się w nieco przyjemniejszej atmosferze:) Ja na FO się nie udzielam, ale lubię poczytać, a od kilku dni czyta się to bardzo nieprzyjemnie i myślę, że to nie tylko moje subiektywne odczucie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i proszę nie hejtować za bardzo :) Ostatecznie, to mój pierwszy wpis na tym forum, więc dajcie jakieś fory:D
 

DeletedUser29586

Guest
Moim zdaniem jedną z kluczowych kwestii było to po czyjej stronie opowie się KMS

Gdyby Guzitso uszanował naszą decyzję, że nie chcemy sojuszu Kostucha w koalicji to sprawy potoczyły by się całkiem inaczej. Jak dobrze pamiętacie byliśmy z Bogami w koalicji, szykowaliśmy akcję na ZC, lecz Guzitso nie potrafi słuchać, przyjął Kostuchę do koalicji wiedząc, że my się z nimi bijemy. Gdzie macie ich teraz ?
Zygga pisał do mnie praktycznie codziennie, czy nie potrzebujemy pomocy, wsparć itd, itd.
Guzitso pisał raz na tydzień lub dwa jedno i to samo zdanie. "Kiedy ruszacie na Venatores?"
Pozdro 600 !
 

DeletedUser20971

Guest
dzień dobry a ja tym razem bez uszczypliwość :) co to dziś taka cisza zero ataków czyżby burzliwy piąteczek :) no chyba że akcja przełożona na inną godzinkę bo myśmy już przywykli do waszego latania od rana :)
 

DeletedUser29438

Guest
dzień dobry a ja tym razem bez uszczypliwość :) co to dziś taka cisza zero ataków czyżby burzliwy piąteczek :) no chyba że akcja przełożona na inną godzinkę bo myśmy już przywykli do waszego latania od rana :)
a moze na inny dzien bo niema kogo atakowac wszyscy na urlopach :D
 

DeletedUser29758

Guest
słuchaj wojtek akcji nie było a guzik stracił miasto, to ci dopiero haha :D
 

DeletedUser20971

Guest
a moze na inny dzien bo niema kogo atakowa:)c wszyscy na urlopach :D
a nawet nie ogarnąłem no szkoda urlopu ja miałem nadzieję że szybko pójdzie ten świat bo prawda jest taka że wygraną macie w kieszeni a urlopy tylko przedłużają to co nieuniknione :p
a wam tylko pogratulować i piszę bez szczypty sarkazmu tym razem bo wygrywa tylko lepszy sojusz bądź koalicja :)
a tak się przyjęło że wygrywa (ten bardziej oszukańczy sojusz ) ale prawda jest taka że grepo to gra strategiczna i wygrywają zwyczajnie lepsi stratedzy , nie zmienia to faktu że część z nas nie odpuści i będziemy się bronić do końca
 
Do góry