Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29438

Guest
No powiem ci szczerze,że z Tobą JohnsonyBoy to ciężko się bić.Hmmmm jakby to nazwać a już wiem to jakby ścigać się ze sportowcem,który jest na porządnym koksie (czytaj na złocie).Nie żebym jakoś płakał jak to wojtek8412 ma w zwyczaju pisać ale jak Ty i Wojtek robicie pełnego offa w godzinę to trochę ta gra zaczyna być żenująca.Wiem zaraz będzie bla bla o tym ,że jak ktoś ma to używa no ale na tak wolnym świecie z takimi graczami szans większych to szare grajki nie mają.

Ps.Żeby nie było że zwalam winę na złoto to Dyplomację zyga7777 i taktykę muszę pochwalić bo to na pewno również miało duży wpływ na to w jakiej obecnie sytuacji są nasze sojusze ;)
ej nietoperz ja ci placze? ja jeszcze na urlopie nie bylem a ty co weekend zaliczasz bo w innym wypadku bys skurczy dostal w lydki caly weekend z laptopem na kolanach w kiblu siedziec... i nie swiruj tu pawiana ze grile srile itd bo to juz nie przejdzie sa u was gracze ktorych szanuje za to ze walcza a ty to dętka jestes bo nawet walki nie podejmujesz ty i jeszcze paru twoich koleszkow z soja pewnie zloty jakies macie dlatego znikacie :D
 

DeletedUser11073

Guest
ej nietoperz ja ci placze? ja jeszcze na urlopie nie bylem a ty co weekend zaliczasz bo w innym wypadku bys skurczy dostal w lydki caly weekend z laptopem na kolanach w kiblu siedziec... i nie swiruj tu pawiana ze grile srile itd bo to juz nie przejdzie sa u was gracze ktorych szanuje za to ze walcza a ty to dętka jestes bo nawet walki nie podejmujesz ty i jeszcze paru twoich koleszkow z soja pewnie zloty jakies macie dlatego znikacie :D

Kultury matka z ojcem nie nauczyła to jednak widać a niedawno mi pisałeś na pw jak to cię wszyscy za chama mają.Kulturalnie pogadaliśmy i myślałem że faktycznie normalny gość z Ciebie a tu pomyłka.Odpowiedź masz dlaczego ludzie tak uważają w swojej wypowiedzi powyżej gdzie kogoś wyzywasz od nietoperzy tchórzy itp a pomyśleć że ja nawet Twoje imię z dużej litery napisałem.Jakbyś czytał ze zrozumieniem to płakanie tyczyło się nie Twojej osoby tylko graczy z Bogów w tym mnie bo wszędzie piszesz że "ci płaczą" i nawet wiochę na ich cześć tak nazwałeś.Tak czy tak rżniesz kozaka w internecie a w realu boisz się na ulicę pewnie wyjść.Śmieszą mnie takie grajki co się przechwalają swoimi wirtualnymi podbojami.Rusz tyłek i coś w realu pokaż a nie siedzisz co weekend i ludziki puszczasz.Tyle w temacie co do Twojej osoby i nie truj mi więcej na pw tyłka bo będę chodził na urlop co weekend specjalnie dla Ciebie żeby ci ciśnienie podnieść.Pomyśl wtedy o mnie jak sobie spokojnie piwko sączę a Ty w kiblu walisz głową w tą klawiaturę i piany dostajesz że full off na wyspie rdzewieje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
No , niezle tu leci. Usun ten wpis Wojtek bo bana dostaniesz i bedzie nudno
 

DeletedUser15613

Guest
Znasz go w realu żeby oceniać?
Ale no ta Ty wszystkich znasz xD
Jak ja Lubię czytać mądre wpisy od typka który "Wszystkich pojechał" i wszystkich zaczepia na PW/FO.

Zacznijcie się choć trochę szanować wszyscy ponieważ po za ludzmi od memów itp. To każdy jak zobaczy tylko swój nick to od razu Adhd mode on i wpis "Mama cie to i tam to nie masz honoru w ogóle jesteś zbyt bogaty albo masz za dużo dni urlopu"

Kiedyś z takich wpisów i profili byli znani tylko gracze jak Turek czy Adaśko_Oni się już ogarnęli. A teraz co drugi jak mu server dobrze wszedł i trochę złota wydał to myśli że jest Bogiem gry i każdy inny jest gorszy :) Dystansu więcej do siebie.

Grałem z pewnym graczem który sobie palnął nick Chłopaczek żeby nikt go nie poznał za szybko później wszyscy go tak nazywali to jeszcze zrobił sojusz Banda Chłopaczka i jakoś nie miał spiny o to. A tutaj nazwanie Batmanem czy innym nietoperzem kolesia co ma nick Ptaku to od razu tragedia życiowa. A to tylko gra.. Fack Logic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25816

Guest
true?
592da27d82184.jpg
 

DeletedUser11073

Guest
swizy bardzo ładny mem prześlij mi na pw to sobie do profila wkleję ;) co do spiny to ja się w ogóle nie spinam napisałem tylko że z kolegą JohnsonyBoy ciężko się bić bo złoci offa w godzinę.Czy to go obraziło lub wojtka o którym napisałem że pisze o graczach z Bogów że są płaczkami ? Pytam się gdzie tu kogoś obraziłem ???
Co do gracza wojtek8412 fajną litanię wyzwisk a nawet straszenia na pw dostałem.No ładnie się wojtuś zdenerwował nie ma co :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29438

Guest
swizy bardzo ładny mem prześlij mi na pw to sobie do profila wkleję ;) co do spiny to ja się w ogóle nie spinam napisałem tylko że z kolegą JohnsonyBoy ciężko się bić bo złoci offa w godzinę.Czy to go obraziło lub wojtka o którym napisałem że pisze o graczach z Bogów że są płaczkami ? Pytam się gdzie tu kogoś obraziłem ???
Co do gracza wojtek8412 fajną litanię wyzwisk a nawet straszenia na pw dostałem.No ładnie się ojtuś zdenerwował nie ma co :)
jakich wyzwisk jeśli o cb chodzi to były komplementy możesz tą rozmowę tu wkleić niech sobie poczytaj ludzie i ocenia czy cie wyzwalem pozatym ciągle sie napinasz i cwaniakujesz o czym Ci zresztą powiedzialem na tym priw a pączkami nazwałem tych co plakali do suportu z byle czym ale po rozmowie z Tobą na Bank byłeś wśród nich... hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Ech ptaku, rzeczywiście Wojtuś nie doczytał. Ale tak to jest jeśli się czyta na szybko i nie myśli przy czytaniu, tylko myśli się o tym jak komuś innemu dowalić, bo się ma na to ochotę i pokazać się w necie trzeba ;)

Hmm. Głowy nie dam. Ale jak zauważyłem , ze Warrior jest u Was to jeszcze był Boguś w United, bita Biała Dama i raczej szala ciagle jeszcze po Waszej stronie. Ewentualnie równowaga sił. Kto wie co by było gdyby Boguś sie nie zawinął . Moze by mnie zlał . Morale by siadło i Zyga nie zdążyłby ogarnąć obu sojuszy przed moim urlopem. Na szczęście zdążył i okazało sie , ze Bogom równi , jednak ludziom nierówni : )). Taki żarcik , nie gniewaj sie za szpileczke :)

Grzesiu zapomniałeś chyba, że nie pierwszy świat gram i mogę od początku ocenić, jakie szanse ma na zwycięstwo sojusz w którym jestem. Miałam obawy co do naszego, widziałam co się dzieje na 55 morzu. Swoją drogą, to Ty tam przewagę na Waszą szalę przechyliłeś. Pamiętasz? Ja wydaję kasę na mur, ale przy tylu offach robionych co chwilkę przez Ciebie to ja to żebrak jestem ;) Bogusia też chciałam ściągnąć, ale zwinął się za szybko. Za późno się zgadaliśmy i za daleko był, a szkoda.
No cóż, kilkoro z nas pogra do końca, rozbierajcie szybciej, cieplutko już jest i głupio siedzieć z lapkiem na grillu, jak ostatni weekend siedziałam, tylko po to by Wojtuś nie płakał na forum, że nie ma kogo bić ;)

Znasz go w realu żeby oceniać?
Ale no ta Ty wszystkich znasz xD
Jak ja Lubię czytać mądre wpisy od typka który "Wszystkich pojechał" i wszystkich zaczepia na PW/FO.

Zacznijcie się choć trochę szanować wszyscy ponieważ po za ludzmi od memów itp. To każdy jak zobaczy tylko swój nick to od razu Adhd mode on i wpis "Mama cie to i tam to nie masz honoru w ogóle jesteś zbyt bogaty albo masz za dużo dni urlopu"

Kiedyś z takich wpisów i profili byli znani tylko gracze jak Turek,Glorian czy Adaśko_Oni się już ogarnęli. A teraz co drugi jak mu server dobrze wszedł i trochę złota wydał to myśli że jest Bogiem gry i każdy inny jest gorszy :) Dystansu więcej do siebie.

Grałem z pewnym graczem który sobie palnął nick Chłopaczek żeby nikt go nie poznał za szybko później wszyscy go tak nazywali to jeszcze zrobił sojusz Banda Chłopaczka i jakoś nie miał spiny o to. A tutaj nazwanie Batmanem czy innym nietoperzem kolesia co ma nick Ptaku to od razu tragedia życiowa. A to tylko gra.. Fack Logic

Michale, a Ty czego tu Chłopaczka przywołujesz? Stęskniłeś się za nim? ;)
Swoją drogą nie widzę go w grepo ostatnio, tylko na fejsie został kontakt.
Przydałoby się znów mieć go obok siebie, no nie?

I ptaku lepiej nie ruszaj. Wiesz, że ja nie zagram pod każdym.
W grepo jest tylko 4 ludzi, którzy potrafili mnie na tyle okiełznać,
bym zagrała z nimi od początku i świat wygrała pod ich rządami - ptaku jest w tej czwórce :)
 

DeletedUser29438

Guest
A co do straszenia to nie wiem w którym momencie cie straszylem bo to Ty uważasz mnie za //ciach// w świecie ja tylko chciałem piwko spic wspolnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Jasne że mi Kafla brakuje ;p Agi też nie widziałem więc pewnie już nie grają. A tak po za tym to wziąłem go po prostu za dobry przykład.
Każdy gra z kim lubi :)
 

DeletedUser29438

Guest
No nic ja tu już sie nie udzielam jest to bez sensu wasza racja mój spokój jeszcze tylko powiem na koniec ze każdy kto może i ma możliwości złoci bo juz nawet tego sie czepiacie zarówno u Was jak i tu różnica polega na rodzaju wojsk czesc
 

DeletedUser11073

Guest
A co do straszenia to nie wiem w którym momencie cie straszylem bo to Ty uważasz mnie za //ciach// w świecie ja tylko chciałem piwko spic wspolnie

Wojtek nie można być sędzią we własnej sprawie.Myślisz że suport rozstrzygnie kto tu kogo wyzwał i kto kogo straszył ?
 

DeletedUser20971

Guest
//ciach//
no niestety tak bywa jak ci sojusznik //ciach// w kolana ale co zrobić wam będzie jeszcze łatwiej żeby to szybciej skończyć :)
a co do wylewania szamba na foo to faktycznie nie ma sensu panowie bo gdzieś kiedyś możemy zagrać pod jednym sztandarem i głupio będzie rozpamiętywać że ten napisał to czy tamto :p
co do złota zgadzam się każdy złoci na tyle na ile go stać :) jednak pamiętam mój pierwszy świat Bizancjum gdzie złotnikiem był nazywany gracz który miał wszystkich doradców , skracanie było tylko o 50% heh :) gra ewoluuje czy w dobrym kierunku? to się okaże :0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
No właśnie, nie ma co błotem rzucać. Nadal twierdzę, że to tylko gra i ciągłe pisanie, kto uciekł, kto szaraki zrobił i co najlepsze - rozliczanie kogoś z urlopów (nie znając sytuacji w realu) to już jest poniżej krytyki.
Zawsze można zmienić termin akcji.

Co do szaraków, to się nie wypowiadam. Rozumiem, jak ktoś kończy i jeśli może to przypilnuje trochę miast. Szaraków w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy to nie mogę zrozumieć, ale zapamiętam.

No to walczymy dalej - chociaż zabawa z gry coraz mniejsza właśnie przez takie akcje.

Edit:
Co do złota to też się zgodzę. Gra dała takie możliwości i gracze korzystają. Zaburza to grę jaką znają najstarsi gracze, ale co zrobić? Kto chcę niech płaci - ja już się nauczyłam, od złotników muszą się wycofać osoby co nie złocą, a dać im bliżej tych co złocą, bo w każdym sojuszu ktoś kto wydaje więcej się znajdzie.

Ja pamiętam granie bez premki na alfie. Nawet nie wiedziałam co to jest. Do dziś pamiętam mojego przeciwnika dzemola, z którym laliśmy się, ale szanowaliśmy się wzajemnie i rozmawialiśmy czasem. Ja mu mówię, że gram bez premki, a on na to - dziewczyno, to jest 24 zlote miesięcznie i masz pełną premkę co daje jednak dużą przewagę. Przecież więcej kasy wydajesz na pierdoły. Namówił mnie :D

Edit 2:
Tak teraz patrzę - na premkę na miesiąc 24 złote już nie wystarcza. Licząc tak jak wtedy - kupowaliśmy za eska.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29757

Guest
No właśnie, nie ma co błotem rzucać.
Nas też to denerwuje. Wojtek - weź odpuść sobie FO i pokaż im lepiej na grze kto tu rządzi. Jednocześnie proszę Warriora, Brondera i spółkę o nie prowokowanie go. I też ograniczenie rzucania błotem.

Co do szaraków, to się nie wypowiadam. Rozumiem, jak ktoś kończy i jeśli może to przypilnuje trochę miast. Szaraków w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy to nie mogę zrozumieć, ale zapamiętam.

Też kiedyś byliśmy w takiej sytuacji. Kilka dni po fuzji z Venatores, kiedy byliście dużo silniejsi od nas, The Are Pro walnął szaraki dzień przed pierwszą akcją jaką miało zrobić Za Chwilę. Sprężyliśmy się i wszystkie chyba przejeliśmy sami, wam nie oddając żadnego. Da się.

Co do złota to też się zgodzę. Gra dała takie możliwości i gracze korzystają. Zaburza to grę jaką znają najstarsi gracze, ale co zrobić? Kto chcę niech płaci - ja już się nauczyłam, od złotników muszą się wycofać osoby co nie złocą, a dać im bliżej tych co złocą, bo w każdym sojuszu ktoś kto wydaje więcej się znajdzie.

Kiedy krótko po fuzji z Białą Damą zaczeliście zmasowane ataki na naszych graczy bez premki (tak, też takich mamy) to nikt od nas nie płakał na FO, tylko zakasaliśmy rękawy i zrobiliśmy im relokacje w bezpieczną okolicę. Da się.

co najlepsze - rozliczanie kogoś z urlopów (nie znając sytuacji w realu) to już jest poniżej krytyki.
Zawsze można zmienić termin akcji.

Ale śmiać się z tego możemy? Bo chyba jeszcze nie było w historii Grepo ekipy aspirującej do miana jednej z najlepszych która by tak nadużywała urlopów. U nas też są urlopowicze, wszędzie są - ale załączanie urlopów tydzień w tydzień jako element "strategi" - to jest słabe. I dobrze o tym wiesz :D
 

DeletedUser4218

Guest
Black Fish - odpowiem, bez cytowania jeśli pozwolisz.

No raczej nikt nie lubi jak ktoś z jego sojuszu rzuca mięsem na FO lub prowokuje w niemiły sposób delikatnie mówiąc innych. Nie znam Wojtka, ale zauważyłam już pewne powtarzania w jego wypowiedzi - dlatego też na jego posty ja nie odpowiadam. Nie dlatego, że coś źle o nim myślę, po prostu dla niego słowa są jak młyn na wodę przy produkcji kolejnych słów nieciakawych. Wojtku proszę nie bierz do siebie, to tylko obserwacja z forum.

Nie zdążyłam przeczytać wpisu jednej osoby od Was przed skasowaniem, ale dostałam info co napisał. No to może niech zostanie już skasowane i nie będziemy wnikać.

Ja nie mówię, że nie byliście w takiej sytuacji z szarakami - mówię, że zawsze zniechęca do ludzi i gry. I to chyba w każdym sojuszu tak jest? Pozbierać się można, ale czasami pytanie zachodzi, czy jest jeszcze sens?

Co do ataków na ludzi bez premki - wszędzie są. My nie wybieraliśmy, nie mają w profilu - gram bez premki. To samo chyba jest z Waszej strony? Byli blisko, większość od Was nie.

Co do urlopów to się nie wypowiadam. Ja znam od większości sytuację życiową i powody urlopów i wybacz, ale na forum tych powodów nie będę zdradzać jeśli pozwolisz ;) I to nie jest słabe. Jeśli wiem, że w weekend nie będę mogła się zalogować nawet na 5 minut, to po co mam zostawiać miasta bez obrony? Albo bez info dla sojuszników? No sam popatrz z tej strony. Sama namawiam na urlopy ludzi, którzy będą mieć ograniczoną aktywność - lepiej bronić ludzi co piszą, co się dzieje (chociaż deffa przy Was brak), niż tracić miasta bez info no nie? :)
 

DeletedUser29757

Guest
Grałem już na kilku światach, ale nigdzie organizacji akcji na przeciwnika nie rozpoczynaliśmy od sprawdzenia kto ucieka na urlop. A ta lista jest zwykle dosyć długa, począwszy od samego dowództwa. Ja rozumiem że różne wydarzenia losowe itp, ale rachunek prawdopodobieństwa i doświadczenie mówi że na urlop idzie jedna, dwie, trzy osoby. A nie 10. Ale co się dziwić skoro sam Guzitso tak robił na początku (choć przez kilka lat na Grepo jego życie było tak spokojne, że nigdy nie musiał urlopów włączać). Teraz mu głupio tak zostawiać swoich graczy na pastwę losu. Skoro nas leją to leją wszystkich, łącznie z nim - to rozumiem i szanuję. Widać zdał sobie sprawę i sam przed sobą się przyznał że to słabe było. Kapitanowi nie wypada opuszczać tonącego okrętu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry