Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29586

Guest
Dzisiaj jest rocznica pierwszego dnia bitwy pod Kockiem, która odbyła się w czasie powstania listopadowego w 1831 :)
Tak tylko przypominam.
 

DeletedUser20971

Guest
dostali troche oddechu i zaraz komentarz ze sobie przestajemy radzic xdd no nie haha ty za to dzis wyjatkowo zablysles 1 z kilkoma godzinami sie zapalila i odrazu atak :D pokazales jak sobie radzisz :p


No nareszcie ruch w interesie :) bo już nudno było jak nas nikt nie kopał :)
 

DeletedUser29757

Guest
No teraz to jestem zdenerwowany.Gdzie ten fachowiec od mem-ów z hasłem "ptaku w weekend na grepo" ??? :)

Jestem, jestem :D

generImg.php
 

DeletedUser20310

Guest
dostali troche oddechu i zaraz komentarz ze sobie przestajemy radzic xdd no nie haha ty za to dzis wyjatkowo zablysles 1 z kilkoma godzinami sie zapalila i odrazu atak :D pokazales jak sobie radzisz :p
chłopaczku może kiedyś będzie nam dane zagrać od początku serwera po przeciwnych stronach i sprawdzimy swoje umiejętności .Tutaj zacząłem z bardzo dużym opużnieniem i gram na pół gwizdka a jakoś tam podgoniłem i dodam że złotko tylko na zarządców z handlu.

Tak więc może kiedyś rozglądaj się za nickiem ***PAKO*** lub wariorreaktywacja a póki co skoro tak tu wymiatasz to zapraszam bo jakoś też cię nie widzę :cool:
 

DeletedUser3106

Guest
chłopaczku może kiedyś będzie nam dane zagrać od początku serwera po przeciwnych stronach i sprawdzimy swoje umiejętności .Tutaj zacząłem z bardzo dużym opużnieniem i gram na pół gwizdka a jakoś tam podgoniłem i dodam że złotko tylko na zarządców z handlu.

Tak więc może kiedyś rozglądaj się za nickiem ***PAKO*** lub wariorreaktywacja a póki co skoro tak tu wymiatasz to zapraszam bo jakoś też cię nie widzę :cool:

Sam wybrałeś front z WIKINGAMI możesz mieć pretensje tylko do siebie.

No nareszcie ruch w interesie :) bo już nudno było jak nas nikt nie kopał :)

Ty to jesteś zabawny :D
 

DeletedUser29438

Guest
albo pod nickiem KapitanSparow10
dla mnie to moze byc nawet zorro czy kapitan biegunka wisi mi jaki on ma niki w zyciu nie uwierze ze on gra na pol gwizdka i zadne tlumaczenie mnie do tego nie przekona a co do przeciwnych stron na innych swiatach to na tym chyba tez jestesmy po przeciwnych nie? to nie kumam czemu nie atakujesz ani nic nie robisz :D no chyba ze musisz miasta /ciach/ po dach deffem jak nietoperz by cos zaczac robic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Oj, chlopaki. Przeciez wiadomo, ze raz sie chce bardziej, a raz mniej. Obaj jestescie dobrymi graczami. A problem polega na tym, ze tym razem Warrior wiecej gada niz gra. Tu mu sie nie chce, wiec znajduje wytlumaczenie, ze pozno zaczal. Dla siebie to tlumaczenie oczywiscie. A Wojtusiowi sie akurat chce wiec wynik takiego starcia jest z gory przesadzony. Ale Wojtus powinien doceniac przeciwnikow, bo jest wielu, w tym Warrior jemu rownych. Lepszych nie ma , poza mna oczywiscie ;)
 

DeletedUser20310

Guest
albo pod nickiem KapitanSparow10
Gram tylko na tych których podałem wszystkie inne to podrabiańce.

Oj, chlopaki. Przeciez wiadomo, ze raz sie chce bardziej, a raz mniej. Obaj jestescie dobrymi graczami. A problem polega na tym, ze tym razem Warrior wiecej gada niz gra. Tu mu sie nie chce, wiec znajduje wytlumaczenie, ze pozno zaczal. Dla siebie to tlumaczenie oczywiscie. A Wojtusiowi sie akurat chce wiec wynik takiego starcia jest z gory przesadzony. Ale Wojtus powinien doceniac przeciwnikow, bo jest wielu, w tym Warrior jemu rownych. Lepszych nie ma , poza mna oczywiscie ;)
Gmk troche pajacujesz nie sądzisz ? Luknij w staty kiedy zacząłem i ile miast miał wojtuś i ty a luknij teraz .W wojownikach ciebie przeskoczyłem a jego dogoniłem mimo iż sobie tylko pykam to idzie jak zwykle zadowalająco . I skoro jest taki kozak i tak wymiata offem to zapraszam go do siebie 1 vs 1

dla mnie to moze byc nawet zorro czy kapitan biegunka wisi mi jaki on ma niki w zyciu nie uwierze ze on gra na pol gwizdka i zadne tlumaczenie mnie do tego nie przekona a co do przeciwnych stron na innych swiatach to na tym chyba tez jestesmy po przeciwnych nie? to nie kumam czemu nie atakujesz ani nic nie robisz :D no chyba ze musisz miasta /ciach/ po dach deffem jak nietoperz by cos zaczac robic :D
to atakuj lamusie macie przewage i to wy akcje robicie na nas może dla tego.Po za tym pisze ci dzięciole już chyba piąty raz że jak zaczynałem to miałeś już kilkadziesiąt miast przewagi plus koalicja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Chłopaki bardzo ładne memy :) co do urlopu już was dawno rozgryzłem więc wiadomo kiedy akcja czyli tak jak piszecie ptaku na urlopie lecimy bo w tygodniu mama grać nie daje :eek: Co do całej gry to tylko ogólnie napiszę.Teraz nie ma lepszych czy gorszych.Wielu jest co ma spore umiejętności niestety teraz umiejętności to połowa sukcesu druga to złoto i boty których używacie.Złoto to akurat jeszcze pikuś w porównaniu z dobrymi botami więc powyłączajcie boty i zobaczycie ,że grać nie będziecie potrafić.No chyba ,że chcecie mi powiedzieć że ich nie używacie :cool: i siedzicie na tym wolnym świecie farmiąc co 5-10 minut :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28872

Guest
Oj, chlopaki. Przeciez wiadomo, ze raz sie chce bardziej, a raz mniej. Obaj jestescie dobrymi graczami. A problem polega na tym, ze tym razem Warrior wiecej gada niz gra. Tu mu sie nie chce, wiec znajduje wytlumaczenie, ze pozno zaczal. Dla siebie to tlumaczenie oczywiscie. A Wojtusiowi sie akurat chce wiec wynik takiego starcia jest z gory przesadzony. Ale Wojtus powinien doceniac przeciwnikow, bo jest wielu, w tym Warrior jemu rownych. Lepszych nie ma , poza mna oczywiscie ;)
Ciekawe porównanie Wariora do Wojtka. Z całym szacunkiem ale Warior to decydował o sile swojego sojuszu na wielu serwerach. Co do Wojtka to kojarzę głównie z obrażania przeciwników i wypowiadania się w tak specyficzny sposób, że nie jestem w stanie zrozumieć. Tzn sam sens rozumiem bo ma na celu obrażanie nas ale z treścią jest gorzej.
Co do koalicji przeciwnej to serwer rozegraliście świetnie i chwała wam za to. Nie wiem po co tylko to pajacowanie? Mam nadzieję, że na kolejnym serwerze udowodnicie swoją wielkość;)
 

DeletedUser11073

Guest
Wojtuś po raz kolejny pokazuje klasę jaką reprezentuje.Że takie nooby jeszcze funkcjonują na grepo o_O
 

DeletedUser29056

Guest
Z całym szacunkiem ale Warior to decydował o sile swojego sojuszu na wielu serwerach.

:)
zwlaszcza na Zakrosie.
Przypomne to raz jeszcze jak topowy xxx przestal byc topowy-bo szaraki sie pojawily.
Taki gracz jak War takich rzeczy nie powinien robic i dlatego juz nie jest topowy.
Wiem,ze ludzie maja prawo do resocjalizacji ale w spoleczenstwie pozniej trzeba pokazac 6 razy wiecej.
 

DeletedUser29438

Guest
Woyteusz a kogo ja obrażam chce zauważyć że to nie ja zacząłem ta cała szopkę z obrazaniem lecz właśnie wasz warior czy też nietoperz mieli nieciekawe wstrzyki a ze ja bezpośredni jestem i mówię otwarcie co mi się nie podoba /ciach/ to przepraszam ale jak ktoś jest w porządku dla mnie to ja takiemu rękę utne i oddam ale jeśli ktoś jest pokroju wariora który szczeka na własną miche to czemu mam być święty i się biernie temu przyglądać ja Cię rozumiem on jest od Ciebie i będziesz bo bronił mi to wisi ja wiem co widzę a sam na Bank nie zacząłem i nie zależy mi na waszej pozytywnej opinii na mój temat kiedyś może pogramy pogadamy zmienisz zdanie na chwilę obecną trzymam się swojego ptak i warior 2 parowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Woyteusz a kogo ja obrażam chce zauważyć że to nie ja zacząłem ta cała szopkę z obrazaniem lecz właśnie wasz warior czy też nietoperz mieli nieciekawe wstrzyki a ze ja bezpośredni jestem i mówię otwarcie co mi się nie podoba, /ciach/to przepraszam ale jak ktoś jest w porządku dla mnie to ja takiemu rękę utne i oddam ale jeśli ktoś jest pokroju wariora który szczeka na własną miche to czemu mam być święty i się biernie temu przyglądać ja Cię rozumiem on jest od Ciebie i będziesz bo bronił mi to wisi ja wiem co widzę a sam na Bank nie zacząłem i nie zależy mi na waszej pozytywnej opinii na mój temat kiedyś może pogramy pogadamy zmienisz zdanie na chwilę obecną trzymam się swojego ptak i warior 2 parowy

O leci dalej.Kultura ponad wszystko że takie zera jeszcze na grepo trzymają.Wydaje ci się że wirtualnymi mieczykami pomachasz powyzywasz innych na FO i panem świata jesteś.Dobry :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry