Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
No, a co za problem?
Tyle weekendów przez Was przesiedziałam z lapkiem w ogródku,
więc nawet w parku możemy analizować :D
 

DeletedUser29056

Guest
nie chce cytowac:)
ale do xTunera
Trzciana-taka to bitwa byla-wygrana batalia na tle przegranej wojny ze Szwecja u ujscie Wisly.
Tak zauwazylem,ze jestes maniakiem tych wielkich,fajnych zwyciestw ale kazde z nich nie przelozylo sie na to,ze jestesmy czyms wiekszym,niz Polska:)
 

DeletedUser20971

Guest
hehe a co to się stało taki wielki gracz stracił miasta na korzyść kilku naszych graczy i jest rozbierany przez sojusz :p czy zwyczajnie kret już nie był potrzebny :p ?
 

DeletedUser28872

Guest
hehe a co to się stało taki wielki gracz stracił miasta na korzyść kilku naszych graczy i jest rozbierany przez sojusz :p czy zwyczajnie kret już nie był potrzebny :p ?
Kret zrobił swoje i kret może odejść
smiley_emoticons_lol.gif

O mulciaku nie zapomnijcie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20971

Guest
WIDZĘ KOLEDZY ZZA MIEDZY TEŻ BORYKAJĄ SIĘ Z WAKACJAMI I MNIEJSZĄ AKTYWNOŚCIĄ :/ JEDNAK NIEKTÓRZY WYBIERAJĄ ŚWIAT POZA GREPO
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser29056

Guest
smiley_emoticons_grepolove.gif

ja tam to Kocham,czy grad,czy tornado,snieg czy slonce.
A o innych nic nie wiem
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser29986

Guest
Dobry Wieczór, czy tu biją? Kawka, herbatka, a może po Polsku ?
 

DeletedUser29586

Guest
nie chce cytowac:)
ale do xTunera
Tak zauwazylem,ze jestes maniakiem tych wielkich,fajnych zwyciestw

Nie tylko tych wielkich i fajnych :) Kocham całą naszą Historię, znam dużo fajniejszych dat.
Akurat te co podawałem to były rocznice tych bitw, fajnie jest pamiętać o takich wydarzeniach.

Tak jak napisał Zyga większy wpływ na naszą obecną sytuację miała, ma i będzie miała polityka.
Polityka, dyplomacja - to coś pięknego.
Uwielbiam rozmawiać z ludźmi :)
 
Czy KMS i za chwilę już walczą ze sobą? Ktoś opowie jak wygląda sytuacja? Mam dziś trochę czasu to zaglądnąłem na FO ;)
 

DeletedUser3106

Guest
Czemu swoich pewników o to nie zapytasz jak wygląda sytuacja na świecie ? :D
 

DeletedUser3106

Guest
Miast nie masz ale kontakt z "bogami" pewnie masz :) Ewentualnie można sobie zobaczyć na statystyki podbojów że nie ma walk pomiędzy Za Chwilę i KMS.
 
Do góry