Sytuacja na świecie Paros

Gratuluję:
Koalicjantom- to też Wasze zwycięstwo,

Dziękuję:
Naszym Graczom- przy Was można przebimbać cały serwer, a i tak wygrać,
Radnym- mistrzostwo jak tyle osób równocześnie dokłada do pieca -> duży zespół, duży kredyt zaufania -> efekt robi wrażenie,
Zyga- bo umiał to sprowokować j.w. & Marika = WNM
- za Wasz czas i poświęcenie,

Uznanie:
Przeciwnikom- za walkę do końca, jeden musi decydować inaczej nie sposób wykorzystać potencjału tylu dobrych Graczy (całego),
Sisi brawo- za fason i cierpliwość,

GrepoUrlop! -> do jesieni, może zatańczymy wtedy coś szybszego. Dzięki!

kolego spuść z tonu bo nam miasta na cudaku nie zabrałeś z tej prostej przyczyny że my nie budowaliśmy bo dla nas zwyczajnie nie miało to sensu :)
a nowy świat może ale jeszcze nie teraz..

Nie nie do końca trafione a paliki zakładacie koło naszych cudów i myśleliście że nam przeszkodzicie czy koło misiaków? A to że współpraca u was była jaka była tzn. jej nie było tylko pewna kasta była broniona to już wiemy od dawna nie musisz się żalić :D

(...)
Uznanie:
Przeciwnikom- za walkę do końca, jeden musi decydować inaczej nie sposób wykorzystać potencjału tylu dobrych Graczy (całego),
Sisi brawo- za fason i cierpliwość,

GrepoUrlop! -> do jesieni, może zatańczymy wtedy coś szybszego. Dzięki!
Dzięki Słoneczko

Ja rezygnuję z grepo i nie zamierzam wracać.
Tak więc powodzenia życzę Ci na jesień :)

P.S.
Moja rozbiórka bardzo wolno przechodzi :(
Nie mam apki już jakby co - większe szanse są dla chętnych :p

Nie nie do końca trafione a paliki zakładacie koło naszych cudów i myśleliście że nam przeszkodzicie czy koło misiaków? A to że współpraca u was była jaka była tzn. jej nie było tylko pewna kasta była broniona to już wiemy od dawna nie musisz się żalić :D
daleko mi do żalenia było jak było wygrał lepszy i tyle nic nowego :) nie zawsze można wygrywać :p