Sytuacja na świecie Paros

A tu nadal spiny :)
Zamknijcie już ten świat i idźcie na nowy się pobawić :)

P.S.
Apollonie poobserwowałam - ciekawe rozgrywki tam były :)

Witaj :)

Odpoczywam. Czasami zerkam na Paros (umierający świat jakby nie patrzeć) i weszłam sobie na Apollonie,
żeby pogadać z ludzikami.

Fajnie tak bez zobowiązań i apki wchodzić od czasu do czasu :)

Heh no bez apki, bo co mogę stracić?
Wirualne miasteczko, gdzie wszystkie wyspy mieszane?
Jedno miasto w te czy wewte na tym świecie już nic robi różnicy.

A graczy nadal sporo, bo 659. Wprawdzie połowa z kilkoma miastami,
ale nadal są. Myślę, że świat zamknięty będzie gdzieś na marzec - kwiecień dopiero.

No i nie można zapomnieć o ludziach, których punktami dogonić normalną walką to się nie da.
Wiesz o czym mówię? :)

Dziękuję za te słodzenie, ale mi się już nie chce grać.
Tylko dwie osoby namówiły by mnie do gry.
Aktywnej gry :)

Ale lepiej, że o tym nie wiedzą :D

hmmm
a gdzie zagrasz!
hmmm
jak zwykle sie nie udalo
to Zefir nie chce zagrac
to Sisi
Artwawa nawet nie chce.
Pojde przemyslec.

jakis tam komendancie
w rudej pannicy Ci dobrze-ma zielone oczy?
swirze nasz kochany na tym serwie co lajki prezesi z inno dawali nawet-chwala Ci za to
slup w historii ludzkosci wiele znaczy-wez np. taki telegraf pfffhahhaa
taki wlasnie slupie jestem-zefir i ty kubanczyku to jedno-pamietamy misiek jeszcze
tez szkolna lawa
ja juz wygralem-nie musze grac w przeciwienswie do...elegancko...kawy podanej inaczej hahah
panie panie... slup jest jeden nie przytulaj mi tu mojej nazwy :D

a tam niezle!
bardziej powiem dosadnie-znaja sie dlugo hahha

Zefir?
jestes?
zagrasz z nami o kolejne 7 czy bedziesz bez sensu myslal o ich zdobyciu tutaj?

Zefir?
jestes?
zagrasz z nami o kolejne 7 czy bedziesz bez sensu myslal o ich zdobyciu tutaj?
Jak mi gracze skończą, skończę i ja.
Potrafiłem wysłać zaproszenie, potrafię być do końca.

A co do cudaków to mam je głęboko w D. - przegraliśmy.
Teraźniejsza mizerna rozgrywka o nie to urozmaicenie wyczekiwania na zakończenie tej gehenny.

Weź nie ... jak taki jesteś "miszcz" to idź na nowy świat i coś pokaż. Wegetowałeś tutaj jak my byliśmy aktywni i się obudziłeś jak świat opustoszał haha taki z Ciebie bohater.

Weź nie ... jak taki jesteś "miszcz" to idź na nowy świat i coś pokaż. Wegetowałeś tutaj jak my byliśmy aktywni i się obudziłeś jak świat opustoszał haha taki z Ciebie bohater.
Kiedyś Ci mówiłem, że schowałeś się za plecami kolegów.
Jestem tak inspirujący, że spać przez to nie możesz? Skończyłeś grać wegetujesz- nie wegetujesz co mnie to interesuje?

P.S. jakieś jeszcze komentarze/żale od nieaktywnych graczy na umarłym świecie?

Za jakimi plecami kolegów? :D Nie musiałem się nigdzie chować bo jak grałem to nie mieliście do mnie podjazdu. Nie jesteś inspirujący nie wiem skąd Ci takie rzeczy do głowy przychodzą. Zjedz snikersa i się obudź hahaha

PS. chyba że grepolis i wymierające serwery to Twoje życie GL

Za jakimi plecami kolegów? :D Nie musiałem się nigdzie chować bo jak grałem to nie mieliście do mnie podjazdu. Nie jesteś inspirujący nie wiem skąd Ci takie rzeczy do głowy przychodzą. Zjedz snikersa i się obudź hahaha

PS. chyba że grepolis i wymierające serwery to Twoje życie GL
Raz - "Nie musiałem się nigdzie chować bo jak grałem to nie mieliście do mnie podjazdu." Ale kpina piszesz o mnie w liczbie mnogiej? Przepraszam, ale w rankingu wojowników Cię nie widywano w czasie "kiedy grałeś" i także mnie to, nie interesuje bo są to kolejne andreny plecione przez czempiona, gracza z autorytetem który wygrał Parosa.

Dwa - "Nie jesteś inspirujący nie wiem skąd Ci takie rzeczy do głowy przychodzą." Nie? Jestem negowany bo... ? Gapicie się jak sroki w gnat co ja robię mierzwicie tym, że świat się skończył i wichrzycie wegetacją, a pod moją nieobecność 3tyg. temu do południa wyskoczyło blisko ponad 200 Ataków (od 6-13 mnie, nie było?)
Tydzień temu 600 fejków.
Apka dudni mi codziennie, nie wspomnę już o tych błyskawicach i trzęsieniach rzucanych przez dziesiątki przecież osób na wymarciu, bo nie grają.
Urabiacie mnie w swoją niemożność, bo synchronizowane ataki są pewnie oznaką, iż Paros się skończył.

Insynuujecie mnie na wizerunek głupca, który jako jedyny biega po Parosie i goni za szarakami.
Dlatego pomysłem mi zawiało, że jestem tak inspirujący !

Trzy "PS. chyba że grepolis i wymierające serwery to Twoje życie" Brzmi to tak realnie, że muszę to porównać z czczeniem Islamu i chlaniem wódy. Odeszły osoby na których plecach weszliście na Afisz to nie ja zaczepiam tylko Wy tego chcieliście, a teraz prosze nie Argumentować swojego daremnego wysiłku końcem świata, bo sami chcieliście mnie zdestabilizować się nie udało i welkieee szuuuu Zefir sam został na Parosie.

Alez tam.Zefirze sie uwydoczniles!ŁO MATKO!
Nikt nie neguje Twych umiejetnosci!O kim piszesz,ze Paros wygral?Ja osobiscie wygralem,no bo zobacz,w komnacie chwaly jestem-niezaleznie czy Ci godni pozalowania ludzie beda dalej wydawac pieniadze inno na najlepszych wojownikow czy atakujacych.
Jak cos to jeszcze prawdziwie tu dopisze.Co i jak na Paros jest:)

Nie chce mi się powtarzać... zjedz całą paletę snikersów najlepiej może to coś pomoże... Pisze w liczbie mnogiej niedojdo bo grałeś grasz w sojuszu miśków bogów czy jak to tam sobie nazywacie. Nie gram już od x czasu na Paros i nadal jestem 15 w rankingu atakujący gdzie zaznaczam że grałem głownie defem później musiałem się przebranżowić i dobudować trochę offa bo był tak przeciwnik wymagający... Nie podniecam się rankingami bo ta gierka to nie jest moje całe życie i top 20 obrończy czy atakujący dla mnie w zupełności wystarczy. Niestety w obrońcach więcej się nie dało nabić ledwo jestem w top 60 bo z takimi niedojdami punktów obrony nie dało się nabić a w Twojego ulubieńca kła się nie bawię :) to raz.

Dwa - pokaż rapka z mojego ataku czaru czy jakąś inną akcje ofensywną. Nie wiem nawet ile miast macie na cudakach koło cudaków etc. bo mam na to wywalone tutaj już jest pozamiatane a jeden śmieszny zefir z grupą nekrofilii nie jest dla mnie wyzwaniem.

PS. trzy nie ma bo piszesz coś odrzecz jak byś topił smutki w smaku taniej wódki także baw się dobrze ze swoimi kolegami :)