1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Paros

Dyskusja w 'Paros' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 9. Sty 2017.

1. Sisi

Sisi

A tu nadal spiny :)
    Zamknijcie już ten świat i idźcie na nowy się pobawić :)

P.S.
    Apollonie poobserwowałam - ciekawe rozgrywki tam były :)

2. Sisi

Sisi

Witaj :)

Odpoczywam. Czasami zerkam na Paros (umierający świat jakby nie patrzeć) i weszłam sobie na Apollonie,
    żeby pogadać z ludzikami.

Fajnie tak bez zobowiązań i apki wchodzić od czasu do czasu :)

3. Sisi

Sisi

Heh no bez apki, bo co mogę stracić?
    Wirualne miasteczko, gdzie wszystkie wyspy mieszane?
    Jedno miasto w te czy wewte na tym świecie już nic robi różnicy.

A graczy nadal sporo, bo 659. Wprawdzie połowa z kilkoma miastami,
    ale nadal są. Myślę, że świat zamknięty będzie gdzieś na marzec - kwiecień dopiero.

4. Sisi

Sisi

No i nie można zapomnieć o ludziach, których punktami dogonić normalną walką to się nie da.
    Wiesz o czym mówię? :)

5. Sisi

Sisi

Yyyy a ja to co? Za świętą to się nie uważam, ale nie korzystam z botów i nie nabijam sobie sztucznie punktów.

6. Sisi

Sisi

Dziękuję za te słodzenie, ale mi się już nie chce grać.
    Tylko dwie osoby namówiły by mnie do gry.
    Aktywnej gry :)

Ale lepiej, że o tym nie wiedzą :D

7. boklev

boklev

hmmm
    a gdzie zagrasz!
    hmmm
    jak zwykle sie nie udalo
    to Zefir nie chce zagrac
    to Sisi
    Artwawa nawet nie chce.
    Pojde przemyslec.

8. Sisi

Sisi

No to jedna osoba trafiła na ten moment ;)

9. boklev

boklev

10. Sisi

Sisi

11. xCasanti

xCasanti

Dawno mnie tu nie było ale widzę że ostatni świat na jakim grałem nadal ma Aktywne forum :D

12. wojtek8412

wojtek8412

panie panie... slup jest jeden nie przytulaj mi tu mojej nazwy :D

13. boklev

boklev

a tam niezle!
    bardziej powiem dosadnie-znaja sie dlugo hahha

Zefir?
    jestes?
    zagrasz z nami o kolejne 7 czy bedziesz bez sensu myslal o ich zdobyciu tutaj?

14. Zefir123

Zefir123

Jak mi gracze skończą, skończę i ja.
    Potrafiłem wysłać zaproszenie, potrafię być do końca.

A co do cudaków to mam je głęboko w D. - przegraliśmy.
    Teraźniejsza mizerna rozgrywka o nie to urozmaicenie wyczekiwania na zakończenie tej gehenny.

15. EliteCrusher

EliteCrusher

Weź nie ... jak taki jesteś "miszcz" to idź na nowy świat i coś pokaż. Wegetowałeś tutaj jak my byliśmy aktywni i się obudziłeś jak świat opustoszał haha taki z Ciebie bohater.

16. Zefir123

Zefir123

Kiedyś Ci mówiłem, że schowałeś się za plecami kolegów.
    Jestem tak inspirujący, że spać przez to nie możesz? Skończyłeś grać wegetujesz- nie wegetujesz co mnie to interesuje?

P.S. jakieś jeszcze komentarze/żale od nieaktywnych graczy na umarłym świecie?

17. EliteCrusher

EliteCrusher

Za jakimi plecami kolegów? :D Nie musiałem się nigdzie chować bo jak grałem to nie mieliście do mnie podjazdu. Nie jesteś inspirujący nie wiem skąd Ci takie rzeczy do głowy przychodzą. Zjedz snikersa i się obudź hahaha

PS. chyba że grepolis i wymierające serwery to Twoje życie GL

18. Zefir123

Zefir123

Raz - "Nie musiałem się nigdzie chować bo jak grałem to nie mieliście do mnie podjazdu." Ale kpina piszesz o mnie w liczbie mnogiej? Przepraszam, ale w rankingu wojowników Cię nie widywano w czasie "kiedy grałeś" i także mnie to, nie interesuje bo są to kolejne andreny plecione przez czempiona, gracza z autorytetem który wygrał Parosa.

Dwa - "Nie jesteś inspirujący nie wiem skąd Ci takie rzeczy do głowy przychodzą." Nie? Jestem negowany bo... ? Gapicie się jak sroki w gnat co ja robię mierzwicie tym, że świat się skończył i wichrzycie wegetacją, a pod moją nieobecność 3tyg. temu do południa wyskoczyło blisko ponad 200 Ataków (od 6-13 mnie, nie było?)
    Tydzień temu 600 fejków.
    Apka dudni mi codziennie, nie wspomnę już o tych błyskawicach i trzęsieniach rzucanych przez dziesiątki przecież osób na wymarciu, bo nie grają.
    Urabiacie mnie w swoją niemożność, bo synchronizowane ataki są pewnie oznaką, iż Paros się skończył.

Insynuujecie mnie na wizerunek głupca, który jako jedyny biega po Parosie i goni za szarakami.
    Dlatego pomysłem mi zawiało, że jestem tak inspirujący !

Trzy "PS. chyba że grepolis i wymierające serwery to Twoje życie" Brzmi to tak realnie, że muszę to porównać z czczeniem Islamu i chlaniem wódy. Odeszły osoby na których plecach weszliście na Afisz to nie ja zaczepiam tylko Wy tego chcieliście, a teraz prosze nie Argumentować swojego daremnego wysiłku końcem świata, bo sami chcieliście mnie zdestabilizować się nie udało i welkieee szuuuu Zefir sam został na Parosie.

19. boklev

boklev

Alez tam.Zefirze sie uwydoczniles!ŁO MATKO!
    Nikt nie neguje Twych umiejetnosci!O kim piszesz,ze Paros wygral?Ja osobiscie wygralem,no bo zobacz,w komnacie chwaly jestem-niezaleznie czy Ci godni pozalowania ludzie beda dalej wydawac pieniadze inno na najlepszych wojownikow czy atakujacych.
    Jak cos to jeszcze prawdziwie tu dopisze.Co i jak na Paros jest:)

20. EliteCrusher

EliteCrusher

Nie chce mi się powtarzać... zjedz całą paletę snikersów najlepiej może to coś pomoże... Pisze w liczbie mnogiej niedojdo bo grałeś grasz w sojuszu miśków bogów czy jak to tam sobie nazywacie. Nie gram już od x czasu na Paros i nadal jestem 15 w rankingu atakujący gdzie zaznaczam że grałem głownie defem później musiałem się przebranżowić i dobudować trochę offa bo był tak przeciwnik wymagający... Nie podniecam się rankingami bo ta gierka to nie jest moje całe życie i top 20 obrończy czy atakujący dla mnie w zupełności wystarczy. Niestety w obrońcach więcej się nie dało nabić ledwo jestem w top 60 bo z takimi niedojdami punktów obrony nie dało się nabić a w Twojego ulubieńca kła się nie bawię :) to raz.

Dwa - pokaż rapka z mojego ataku czaru czy jakąś inną akcje ofensywną. Nie wiem nawet ile miast macie na cudakach koło cudaków etc. bo mam na to wywalone tutaj już jest pozamiatane a jeden śmieszny zefir z grupą nekrofilii nie jest dla mnie wyzwaniem.

PS. trzy nie ma bo piszesz coś odrzecz jak byś topił smutki w smaku taniej wódki także baw się dobrze ze swoimi kolegami :)

Do góry