Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17453

Guest
Dziwnie jakoś na tym świecie, w sumie dawno nie grałem i się obyczaje pozmieniały ;p
Ale jakoś tak, jedni nie chcą zaprosić bo mnie nie znają. Pomimo że od początku świata współpracuję z jednym graczem od nich.
Inni wysyłają zaproszenia po czym cofają i zaraz mnie atakuje od nich jakiś typ co ma jeszcze ochronkę a na wiadomości nagle przestają odpisywac...

Jakaś słaba atmosfera i jak tak dalej pójdzie to w samotności długo nie przetrwam a zapowiadało się całkiem nieźle ;p

No... wyżaliłem się ;D
 

DeletedUser27365

Guest
Oceniajac z mojego punktu widzenia świat to tak:
WolfPack- myślałem że coś ugrają, znam ich z innych światów ale cienko idzie tu.
Venatores- najlepszy sojusz, choć ostro bije się z wieloma sojuszami ale zapowiada się dobrze.
BOGOM NOCY RÓWNI- ktoś by powiedział że to top1 jest największym złociarzem, no ale to plemie najlepiej złoci z tego co słyszałem, więc może dać im to w niedalekiej przyszłości przewagę, choć muszą zagrać roztropnie bo raczej złota na zawsze nie starczy.
Za chwilę..- sojusz pytanie moim zdaniem bo mają bardzo silnych graczy ale posiadaja graczy słabych którzy grają 2 dzień a więc albo biorą jak leci żeby tylko trzymać topke albo są to koledzy którzy mają pomóc w robieniu deffa.
SPRZYMIERZENI-sojusz mający w posiadaniu już większa część 3 wysp które są obok siebie a więc możliwość na robienie deffa. Jeśli zagrają z głową mogą pokrzyżować plany złociarzą.
Armia Hardkoru- no i na koniec oni... nie wiem jakim cudem nadal trzymają sie w topce, mała liczba pomocy ludzia ale jak widać trzymaja sie zobaczymy ile.

Reszty ekip nie znam więc nie oceniam :)
Wrzucam mapke dla orientacji:
aaaaaa_1.png
 

DeletedUser23278

Guest
A
[...]
BOGOM NOCY RÓWNI- ktoś by powiedział że to top1 jest największym złociarzem, no ale to plemie najlepiej złoci z tego co słyszałem, więc może dać im to w niedalekiej przyszłości przewagę, choć muszą zagrać roztropnie bo raczej złota na zawsze nie starczy.[...]
nie wiem na jakiej podstawie są te twoje przypuszczenia, ale chyba są sprzeczne trochę z tym co się faktycznie dzieje. Handlarze narzekają na sprzedaż złota Ventores buduje miasta bardzo szybko do maximum a Ty piszesz bogom nocy równi złocą? Trochę to się nie klei
 

DeletedUser27365

Guest
A
nie wiem na jakiej podstawie są te twoje przypuszczenia, ale chyba są sprzeczne trochę z tym co się faktycznie dzieje. Handlarze narzekają na sprzedaż złota Ventores buduje miasta bardzo szybko do maximum a Ty piszesz bogom nocy równi złocą? Trochę to się nie klei

Mam swoje źródła a co do narzekania handlarzy to jak bys chcial wiedziec mi chodzilo o złocenie muru, wojska i technologi.
 

DeletedUser23278

Guest
Mam swoje źródła a co do narzekania handlarzy to jak bys chcial wiedziec mi chodzilo o złocenie muru, wojska i technologi.
twoje źródła muszą być słabo poinformowane lub są w sojuszu który najwięcej złoci :)proponuję zmienić informatora, bo ten jest mało obiektywny lub po prostu Cie oszukuje :p.
 

DeletedUser23456

Guest
sa tacy co zloca ale ich jest garstka , tak ze z tym zloceniem to przesadziles
 

DeletedUser27365

Guest
Fabian203 spytaj sie go ile on złocił już to zobaczysz ze kilku takich graczy i wygrywacie w złoceniu. Nie żebym oskarżał go ale o złocie lubie rozmiawiać :p
 
Fabian203 spytaj sie go ile on złocił już to zobaczysz ze kilku takich graczy i wygrywacie w złoceniu. Nie żebym oskarżał go ale o złocie lubie rozmiawiać :p
To nie twoja sprawa troszkę ile on złoci.
Jakbyś zarabiał dużo i byś grał to też byś pewnie złocił :).
Po to te złoto jest.
Na początku świata złoto się przydaję potem tylko murki i eventy.
 

DeletedUser15806

Guest
Fabian203 spytaj sie go ile on złocił już to zobaczysz ze kilku takich graczy i wygrywacie w złoceniu. Nie żebym oskarżał go ale o złocie lubie rozmiawiać :p
W Venatores zlocil Matthiev , przyszedl do niego Fabian i juz Matta nie ma. Do Fabiana przyszedl inny i juz Fabiana nie ma. Teraz do tego innego przyjdzie jeszcze inny i.....juz sie boje : ))).
 

DeletedUser27365

Guest
aaaaaaaaa_2.png


Może lepsza ? Jak ugram coś to pod koniec tygodnia będzie kolejna analiza jak sie cos nowego dowiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Za dużo na niej napaćkane różnymi kolorami;) no i legendę gdzieś Ci wcięło...


PS: Mnie wywaliło gdzieś na M34, więc sobie widzę nie powalczę:)
 
Do góry