Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29008

Guest
od kiedy ten swiat istnieje?? jest moze ktos ze starej Olimpi ?
 

DeletedUser25816

Guest
jaka cisza
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser15806

Guest
I jak tam. Kto najlepszym kucharzem ? Zna ktos wyniki. Ja biedny nie widze bo dopiero 6 posilkow uwarzylem i jestem 2308 : ))
 

DeletedUser20525

Guest
GMK i ty tutaj jestes? Wiecej Was z Bizancjum tu nie mieli ?
 

DeletedUser20525

Guest
Piekne :) i ludzie kulturalni i bylo z kim pograc :) Dawne czasy, wrocilem po 3-4 latach a tu kazdy wymaga TSa do rozmow
 

DeletedUser15806

Guest
Piekne :) i ludzie kulturalni i bylo z kim pograc :) Dawne czasy, wrocilem po 3-4 latach a tu kazdy wymaga TSa do rozmow
U nas nie. Owszem jest ale nie ma obowiazku. U mnie nigdy nie bylo takiego wariactwa zeby real doginac do gry. Pewnie dlatego za czesto nie wygrywam. Osobiscie uwazam , ze Ts, nocne wstawanie zeby atak puscic itp to lekkie przegiecie i nigdy tego nie wymagalem. U Manka ( teraz MG) czy w SIH trzeba zycie pod gre ukladac. Jak widzialem takie ustalenia np . bunty na 6:00:00- 6:00:20 itp to mi od razu zalatywalo ludzmi bez rodzin i pracy. U mnie zawsze bylo po ludzku, bunty 7-11 jesli bonus byl np od 23-7. I kiedys tak sie gralo bo liderzy rozumieli ze gracze maja tez zycie realne. Wszystkie te dodatki jak TS to tylko dodatkowi pozeracze czasu jak dla mnie.

Ale jak znam życie każdy z tych 6-ciu to Manty ;)
Zdziwilbys sie. Manty raptem raz. Reszta to przyspieszone ruchy zuzyte od razu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
i co tam na drugoligowych boiskach? urodził się jakiś ciekawy sojusz czy "królują" ci co wpierdziel dostali na poprzednim świecie?
 

DeletedUser19924

Guest
Andrzej planuje wygrać kolejny świat z tego co słyszałem :) Reszta ma trochę gorsze położenie patrząc na wrzucane tutaj mapy...ale kto wie jak to się dalej potoczy.
 

DeletedUser13617

Guest
jeśli tak to ta gra sie niestety kończy - nie powstaje nic ciekawego a wykrusza się ekipa za ekipą
 

DeletedUser23003

Guest
Ty to swiat widzisz w szarych barwach. Patrzec trzeba z optymizmem. Mloda krew ostatnia nadzieja Grepo. Jeszcze ozywi ta gre zobaczycie :D
 

DeletedUser28285

Guest
Eeeeeeeeh, tego nie rozstrzygnie lans na forum: jeden woli powalczyć z czołówką na "drugoligowych boiskach", drugi przytulić się do lidera "I ligi" i latać po drugiej dziesiątce serwera
smiley_emoticons_lol.gif
. Dobrze, że jest wybór. Rządzić w piekle czy służyć w niebie... - jakoś tak to szło
smiley_emoticons_confusednew.gif
.
 

DeletedUser28975

Guest
Pograłem ostatnio na dwóch światach i stwierdzam że nie ma sensu dalej tracić czasu na tą grę. Myślałem, że będzie fajnie się grało jak kiedyś ale niestety pomyliłem się i stare czasy nie wrócą a szkoda bo dziś same kalkulatory.
 
Do góry