Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Nikogo nie obrazajac Idalium to byl chyba najslabiej obsadzony swiat na jakim gralem. Tak naprawde to Guziki nie mialy tam przeciwnika. Gdyby nie ten numer to byloby 7-0 w pierwszym rozdzaniu. Ten zapowiada sie podobnie ale robie co moge by nie byl az tak nudny. : )) .Watpie czy sie uda ale probowac trzeba : ))
 
Grześ faktycznie robisz wszystko, by nuda nie wiało. Na nasz biedny sojusz top2 nasłałeś już top1,3,4 i 5 :(
 

DeletedUser22560

Guest
Witaj gmarcie. Gram tutaj lecz trochę na peryferiach chwilowo :p
 

DeletedUser29129

Guest
A witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowym graczem. Czas obeznać się z wszystkimi jednostkami i stylem gry bo jednak trochę inaczej niż plemiona/ikariam ; )
Ale na moim morzu trochę nudno ;/
 

DeletedUser4218

Guest
Kto będzie zarządzał...
Szefowa nie bierz urlopu :D
Chwilkę mnie tylko nie było, ale to przez Oropos, tam bym straciła miasta znikając na kilka godzin
smiley_emoticons_smilenew.gif


A co to dla Was ? Takie sojuszyki to Ty z Darkiem lykacie w tydzien
Lol, ale masz fajne poczucie humoru Grzesiu :)
Pomożemy chłopakom, ale daj nam pół roku - to wolny świat
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Chwilkę mnie tylko nie było, ale to przez Oropos, tam bym straciła miasta znikając na kilka godzin
smiley_emoticons_smilenew.gif



Lol, ale masz fajne poczucie humoru Grzesiu :)
Pomożemy chłopakom, ale daj nam pół roku - to wolny świat
smiley_emoticons_lol.gif
Pol roku na takie zbieraniny ? Cos chyba sie juz Wam nie chce. W sumie rozumiem bo sam juz gram jak automat. Zero emocji
 

DeletedUser4218

Guest
Grześ, ale my musimy dojść do Was bliżej.
Te pojedyncze miasta co tracimy na Waszym terenie to nie licz.
Wszyscy przyjdziemy :)
Ale przy tej szybkości to potrwa
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11944

Guest
no rzeczywiscie niedlugo Ci to zajelo, nie rzucasz slow na wiatr
a teraz zdrowko, bo pewnie cos tam saczysz teraz przy podnoszeniu murkow i robieniu woja
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11944

Guest
ja tez na sportowo, ogladam jak w Oklahoma City cala hala wygwizduje Duranta, ktory ich olal i sobie poszedl do Golden State, a teraz ich dobija (NBA)
tak troszke mi sie to z ARNII47 skojarzylo
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czkowiek z zasasami i jakimkolwiek honorem się tak nie zachowuje. Żałosne jest to co zrobil Arni ale Dziadziag nie jest lepszy.
Ciekawe ile kleczal zeby go do tego przekonać.. Złoć dalej bo tylko to Ci zostało..
 
Do góry