Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29757

Guest
generImg.php
 

DeletedUser29757

Guest
Panie Waldku pan się nie boi - u nas topka po cudakach kończy grę, więc miejsce w komnacie chwały masz zapewnione. Chyba że Warrior odwali znowu taki numer jak na Edessie. We dwóch będziecie się ścigać kto więcej swojego defa rozbije na sobie.
 

DeletedUser29056

Guest
War i Ptak,Ptak i War.

No zupelna inna u Was rzeczywistosc:)-moze po linii partii jestescie-szkoda.
Ja tak jak patrze na te Wasze wpisy zalosne-zupelnie z innej galaktyki-to czekam jeszcze na cos madrego-moze wpadniw Wam do glowy.
 

DeletedUser15702

Guest
bronder skakał skakał, po obrażał i zablokował bo brakło argumentów:D
chce ktoś screeny rozmów na jakim poziomie jest kultura brondera?
 

DeletedUser11073

Guest
War i Ptak,Ptak i War.

No zupelna inna u Was rzeczywistosc:)-moze po linii partii jestescie-szkoda.
Ja tak jak patrze na te Wasze wpisy zalosne-zupelnie z innej galaktyki-to czekam jeszcze na cos madrego-moze wpadniw Wam do glowy.

O widzę że tylko jedną stronę barykady oceniasz a już swojego wooooooooooooojtusia pod parasol ochronny wziąłeś.Tak to właśnie już jest że się widzi drugą stronę jak obraża a już swojemu klaszcze
 

DeletedUser29438

Guest
Dziękuję boklev za wsparcie moralne już miałem iść się podlamac ptaku a Ty wariora wpisów nie widzisz że co chwalisz czy też macie jedną parasolke? O ile tylko parasolke hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Oj trochę nie zaglądałam, bo cisza była, a tu nagle taki odzew.

I to po co? Po co się napinać w głupiej przeglądarkowej gierce?
Ludzie, pograjcie, poatakujcie się, a tu sobie pogratulujcie, jak już chcecie pisać.

Gratki dla przeciwników za przejęcie tylu miast. No cóż tu mówić, przewagę macie i Wam się należy.

Ci co zostali powalczą do końca, byście się nie nudzili podczas budowania cudów :)
 

DeletedUser20310

Guest
Ty to akurat masz całość xD
brakło argumentów to zablokowałeś mnie a teraz nie wiem co Ty chcesz pokazać na FO
ty to się schowaj i nie wypowiadaj zdrajco . co do twojego zachowania wytlumaczen nie ma takie jest moje zdanie .
 

DeletedUser15702

Guest
ty to się schowaj i nie wypowiadaj zdrajco . co do twojego zachowania wytlumaczen nie ma takie jest moje zdanie .
ale ja nikogo nie pytam o opinie na temat mojego zachowania
tylko o kulture waszych graczy, na nas mówicie ze nie potrafimy się zachować a bronder i niektórzy od was wcale nie są lepsi
lepiej jak Ty się tłumaczyć że później wystartowałeś i tyle
 

DeletedUser20310

Guest
ale ja nikogo nie pytam o opinie na temat mojego zachowania
tylko o kulture waszych graczy, na nas mówicie ze nie potrafimy się zachować a bronder i niektórzy od was wcale nie są lepsi
lepiej jak Ty się tłumaczyć że później wystartowałeś i tyle
Kamsob ty gnido dwulicowa zyga powinien cię wykorzystać i wyeliminować bo dam sobie rękę uciąć że gdyby teraz sytułacja się odwróciłam i zaczeli byście być bici zrobił byś znowu ten frajerski numer .Nie będę się rozpisywał ale kto ma jakieś zasady to wie o co chodzi i takich panolków się omija.
 

DeletedUser15702

Guest
Kamsob ty gnido dwulicowa zyga powinien cię wykorzystać i wyeliminować bo dam sobie rękę uciąć że gdyby teraz sytułacja się odwróciłam i zaczeli byście być bici zrobił byś znowu ten frajerski numer .Nie będę się rozpisywał ale kto ma jakieś zasady to wie o co chodzi i takich panolków się omija.
w sojuszu za chwilę panuje miła atmosfera a w sojuszu bogów były wieczne spiny i podstępy szykowane
także gdybym wczesniej wiedział jacy jesteście to bym zdecydowanie szybciej od was odszedł bo pomocy od was i tak nie otrzymywałem
 

DeletedUser28872

Guest
w sojuszu za chwilę panuje miła atmosfera a w sojuszu bogów były wieczne spiny i podstępy szykowane
także gdybym wczesniej wiedział jacy jesteście to bym zdecydowanie szybciej od was odszedł bo pomocy od was i tak nie otrzymywałem
A jeszcze byłeś w Miśkach w między czasie. Tam też tak na ciebie nastawali?
 

DeletedUser29438

Guest
A jeszcze byłeś w Miśkach w między czasie. Tam też tak na ciebie nastawali?

co za roznica tworzycie koalicje wszedzie sajgon :)
Dajcie kamsobowi spokój ,chłopak i tak jest pokrzywdzony przez los,będąc sprzedawczykiem,płaczkiem i konfiturą chociaż w grze niech zabłyszczy ,podejrzewam że w realu przedstawia podobne cechy,typ pajaca któremu sie nie dogodzi .W nowym sojuszu jest fajnie i Cię szanują,za co?Za to sprzedawałeś info i byłeś pożyteczny.Takie górnolotne stwierdzenia jak honor i lojalność są dla niego obce,a co jest najgorsze w tym wszystkim to myśli że to on jest pokrzywdzony i takie zachowanie jest w porządku.
Moge ci powiedziec tylko ze kamsob spoko koleszka i nieraz z nim gadalem czy na ts czy na priw olal was przeszedl tu gdzie jest chlop nie zaluje zmiany my nie zalujemy ze doszedl wszyscy sa szczesliwi wasze zdanie sie nie liczy a to kto tu jest pokrzywdzony to wy wiecznie placzecie ale kiepskiej baletnicy ta rabek od spudnicy wiec bawmy sie dalej i przestancie juz plakac bo to sie nudne robi :) weekend za pasem klikajcie urlopy ...
 
co za roznica tworzycie koalicje wszedzie sajgon :)

Moge ci powiedziec tylko ze kamsob spoko koleszka i nieraz z nim gadalem czy na ts czy na priw olal was przeszedl tu gdzie jest chlop nie zaluje zmiany my nie zalujemy ze doszedl wszyscy sa szczesliwi wasze zdanie sie nie liczy a to kto tu jest pokrzywdzony to wy wiecznie placzecie ale kiepskiej baletnicy ta rabek od spudnicy wiec bawmy sie dalej i przestancie juz plakac bo to sie nudne robi :) weekend za pasem klikajcie urlopy ...
Swój do swego ciągnie:)
 
Do góry