Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dziś obrońca dnia dla nas(tak podejrzewam), dawno nie widziałem takiego topienia, ale chłopaki ze Sparty nie łamcie się będzie dobrze :pP
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

moze i się potopili teraz, ale kilkanaścei dni temu Spartanie nieźle złoili tyłki PBN (ponad 10 miast przejętych), jak widać nie liczy się ilość punktów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Island Warrior chyba nie grał czysto, że go rozbieracie :<
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oj zabrali 10 miast, ale teraz jest odwet zarówno w obronie jak i ataku:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak już to 5 bo my skubnęliśmy 3 :<
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no przecież piszę że nie bunkrowaliśmy mu miast :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A ja uważam, że na tym etapie rozgrywki ~800łodzi z deffem w mieście to dość konkretny bunkier.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To jaki to bunkier ?
To sama przyjemność do atakowania .

Ale noobki kto obstawia lądem na murze 0?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To jaki to bunkier ?
To sama przyjemność do atakowania .

Ale noobki kto obstawia lądem na murze 0?

Jak większość graczy ma 3/4 miasta to nie jest tak łatwo? Naprawdę tak trudno sobie wyobrazić, że nie jest to sytuacja gdzie każdy dysponuje 20 skłamami offa gotowymi do wyjazdu? Mimo to i tak zbierałem chętnych na atakowanie tego, ale 10 pełnych offów to ja nie wyczaruję z kapelusza...

Jest taka zasada, że jak się nie ma o czymś pojęcia to się nie dyskutuje. Dlatego odpuść sobie i wróć, nie wiem, do spamu :<?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

haha co?
Przy murku 0 800 lądu pada jak kaczki...

Rozumiem 800 birem, bo to jest sensowne przy murku 0...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak większość graczy ma 3/4 miasta to nie jest tak łatwo? Naprawdę tak trudno sobie wyobrazić, że nie jest to sytuacja gdzie każdy dysponuje 20 skłamami offa gotowymi do wyjazdu? Mimo to i tak zbierałem chętnych na atakowanie tego, ale 10 pełnych offów to ja nie wyczaruję z kapelusza...

Jest taka zasada, że jak się nie ma o czymś pojęcia to się nie dyskutuje. Dlatego odpuść sobie i wróć, nie wiem, do spamu :<?

Wiem, grać nie umie. Ale jak się chce podbić miasto to się sojusz angażuje i ja to bunkrem bym nie nazwał tylko kopalnia pkt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

@k-nightmare
dostrzegasz subtelną różnicę 800łódek a 800lądu?
Na szybko, 800birem to przy dobrych wiatrach 3zagrody zapałek, 800łódek lądu nawet przy murku 0 to jest około ~10offów po 1200ludzi. Można sprawdzić ile konkretnie w symulatorze.
@spartaker
A ja mając 70miast nie nazywałem bunkrem wiochy z 800biremami. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Względność danego określenia? Słyszeliście o czymś takim?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na szybko, 800birem to przy dobrych wiatrach 3zagrody zapałek, 800łódek lądu nawet przy murku 0 to jest około ~10offów po 1200ludzi. Można sprawdzić ile konkretnie w symulatorze.

O Boże...
Sprawdzaj, czekam :) To i tak nie zmienia faktu, że 800łódek lądu znika w przeciągu godziny przy murku 0...
Nie zapomnij dodać falangi, premki, czaru, nagrody z misji wyspowych.
To są łatwe punkty.
No i kto normalny wstawi Ci tyle lądu przy takim murku? Prędzej poszły by biremy, a nie ląd...
 
Do góry