Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na razie to chyba Ekipie Remontowej miast ubywa, ale może się nie znam bo offa brak:(
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hoho, gorące informację, czyżby koalicja zaczyna atakować?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

dzisiaj się ER ładnie wybroniła :eek:

swoją drogą pozdrówcie waszego szpiega :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na razie to chyba Ekipie Remontowej miast ubywa, ale może się nie znam bo offa brak:(

http://grepointel.com/map.php?server=pl41&ref=8fdufhnvsmntkb3x5mj4sip5e12ufi37x2e3um

Spojrzyj na mapkę - już chłopaków przenosimy sloty im zwolnicie na miasta u Nas dzięki wielkie.
dzisiaj się ER ładnie wybroniła :eek:

swoją drogą pozdrówcie waszego szpiega :D


Szpiegów*
Z dziesięciu mamy


hoho, gorące informację, czyżby koalicja zaczyna atakować?:)


Koledzy na m65 Tytani Nam sporo punktów nabili i Vikingowie się dołożyli jeszcze z paroma buntami + 2 miasta nieaktywnych przejęli przed Nami wszystko w jednym czasie.

sc83sm.jpg
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jakie m65? nic nie rozumiem, bo nie mam tam żadnej wioski:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie ładnie się chwalić szpiegami :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

może i ma tylko nie na tym świecie? :confused:

jego przyjaciel domsz już sobie odpuścił :(
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A ja sie z tym nie zgodze, i naprawde zaluje ze musilem skonczyc tu grac bardzo wczesnie. Ten swiat ma takie ustawienie bonusa nocnego ze bedzie bardzo wymagajacy. Tu sie nie da nikogo zaskoczyc o 6 rano i atakowac nieaktywnych, tu beda sie liczyly prawdziwe umiejetnosci i zaangazowanie, ten swiat moze byc bardzo wyrownany i ciekawy. Zaluje ze Manfred stchorzyl i nie przyjal wyzwania Starsow.

ten świat nie będzie ciekawy, bo wiadomo kto wygra świat i tu ustawienia nie mają znaczenia... wyrównany? nie rozśmieszaj mnie :) chyba, że zaskoczy jakaś ekipa, ale mało to prawdopodobne, że zobaczymy kolejne chi czy równie ciekawie wyglądający juktas...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Myślałem, że Piohuno ma pewną ekipę z Rho (a jakże) :>

Co za pech,tak się składa że na tym świeci nie zbierałem ekipy z Rho.

może i ma tylko nie na tym świecie? :confused:

jego przyjaciel domsz już sobie odpuścił :(

domsz był z Delfy,nie Rho.

Jak nie będzie żadnych kataklizmów to Stars wygra świat

widzę przynajmniej 5 sojuszy z większymi szansami na wygranie tego świata,niestety wśród nich są też sojusze na czerwono ;)
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

refleksje ludziów są niesamowite, najlepiej tu przestać grać, bo nie gra żadna znana ekipa i wiadomo kto wygra:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ten świat nie będzie ciekawy, bo wiadomo kto wygra świat i tu ustawienia nie mają znaczenia... wyrównany? nie rozśmieszaj mnie :) chyba, że zaskoczy jakaś ekipa, ale mało to prawdopodobne, że zobaczymy kolejne chi czy równie ciekawie wyglądający juktas...

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ja np na Juktas gralem 2 razy i uwazam ze jest nudny i slaby. Co do Pelli to mam informacje ze gra tutaj bardzo duzo dobrych graczy ale pod innymi nickami. Czy bedzie ciekawy, to sie okaze w praniu, ja uwazam ze tak. Zwlaszcza ze nie widze tu ekipy ktora w jakikolwiek sposob bylaby porazajaco lepsza od innych.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak nie będzie żadnych kataklizmów to Stars wygra świat

Zycze im jak najlepiej bo tam bylem, ale realnie patrzac kazda ekipa musi miec tzw. motory napedowe. Zlotnikow ktorzy beda wzbudzali strach u przeciwnikow budujac np zagrode ogni w jeden dzien, jak np Evelin na Naksos w ONZ ( to nie wyrzut, raczej zazdrosc : ) ). A w Stars takich nie widze.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ja np na Juktas gralem 2 razy i uwazam ze jest nudny i slaby. Co do Pelli to mam informacje ze gra tutaj bardzo duzo dobrych graczy ale pod innymi nickami. Czy bedzie ciekawy, to sie okaze w praniu, ja uwazam ze tak. Zwlaszcza ze nie widze tu ekipy ktora w jakikolwiek sposob bylaby porazajaco lepsza od innych.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Zycze im jak najlepiej bo tam bylem, ale realnie patrzac kazda ekipa musi miec tzw. motory napedowe. Zlotnikow ktorzy beda wzbudzali strach u przeciwnikow budujac np zagrode ogni w jeden dzien, jak np Evelin na Naksos w ONZ ( to nie wyrzut, raczej zazdrosc : ) ). A w Stars takich nie widze.

No i to jest właśnie przykre. Za bardzo ułatwiają tą grę. Największy bez sesns, który wprowadzili to możliwość kupienia budynku za złoto o 25% mniej surowców, przez co złotnikowi zapaleńcy mają podbój nawet po ochronce. Ja owszem kupuje złoto, ale tylko na doradców. Nie toleruje skracania, ponieważ przez to gra staje się za łatwa i traci się z niej przyjemność grania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zycze im jak najlepiej bo tam bylem, ale realnie patrzac kazda ekipa musi miec tzw. motory napedowe. Zlotnikow ktorzy beda wzbudzali strach u przeciwnikow budujac np zagrode ogni w jeden dzien, jak np Evelin na Naksos w ONZ ( to nie wyrzut, raczej zazdrosc : ) ). A w Stars takich nie widze

Używam złota tylko w postaci zarządców ,nie skracam czasu budowli czy też rekrutacji...nie mam i nigdy nie miałem takiego ciśnienia na wygrywanie jak TY

PS.Gdybyś choć trochę mnie znał to byś wiedział że złotnik z mnie żaden.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie mialem nic zlego na mysli i nic do Ciebie nie mam. To mnie Maniek zmanipulowal nie ja jego. A Ty przyszedles mi na mysl bo z Naksos pamietam ognie ktore padly a na drugi dzien znowu byly. I nie ma sie czego wstydzic, nie Ty jeden. I nie ma w tym nic zlego. Jesli Cie urazilem to przepraszam.
 
Do góry